Įkraunama...
Įkraunama...

Rygos reprodukcijos centras 3 tema

QUOTE(estik @ 2010 11 16, 09:15)
Jei nuspręsim važiuoti ir pavyks ištrūkti iš darbo (nes reikia nakvoti Rygoj, kad ryte padaryti tą testą), tai būtinai paklausiu. O kodėl jums siūlė šį testą? Kokia jūsų nevaisingumo priežastis?
MB darė ir spermos tyrimą, bet resų tai neatsiuntė  g.gif
Įdomu, kaip sekasi mūsų trijulės trečiajai narei  biggrin.gif

Pas mane kiaušintakiai užakę. Aišku, jeigu nepasisekę 4 IVF, yra dar kažkas g.gif O testą pasiūlė nežinau kodėl, aš jai sakiau, kad mes darom IVF, todėl gal nesutampamumo tyrimas bereikšmis... bet ji pasakė, kad reikia, jie kažkaip kitaip tiria... Taip ir likau nesupratus.
O jūsų kokia priežastis?
Prapuolė mūsų narė biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(žieminukė @ 2010 11 16, 10:50)
Pas mane kiaušintakiai užakę. Aišku, jeigu nepasisekę 4 IVF, yra dar kažkas g.gif  O testą pasiūlė nežinau kodėl, aš jai sakiau, kad mes darom IVF, todėl gal nesutampamumo tyrimas bereikšmis... bet ji pasakė, kad reikia, jie kažkaip kitaip tiria... Taip ir likau nesupratus. 
O jūsų kokia priežastis?
Prapuolė mūsų narė biggrin.gif

Pas mus neaiškios kilmės nevaisingumas, priežasties neranda niekas verysad.gif Tai mums tas sueities testas į temą, nu bet jums kam unsure.gif Nelabai suprantu...
žieminuke, man dar klausimas iškilo, kada dareisi laporaskopiją, ar rado skysčių? Gal tai tau koją kiša?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo estik: 16 lapkričio 2010 - 20:20
QUOTE(estik @ 2010 11 16, 22:07)
Pas mus neaiškios kilmės nevaisingumas, priežasties neranda niekas  verysad.gif Tai mums tas sueities testas į temą, nu bet jums kam  unsure.gif Nelabai suprantu...

Tai vat, ir man nelabai aišku kam daryti tą testą, nors... ji kažką minėjo, jog būna įvairus nesutampamumas...žodžiu, čia man miškas g.gif
Jums tai taip, gal ir verta pasidaryti, o gal tame ras problemą.
Jaučiu, kad pas mus irgi plius (be kiaušintakių) kažkas panašaus yra, jei IVF nesėkmingi... Jaučiuosi tarsi pastoviai sukčiausi ratu doh.gif Taip tikėjausi, kad nors mažą kabliuką ras Bykova, o čia...kaip ir nieko. Pradėjau sukti galvą dėl LIT, jeigu pas mane viskas gerai iš jos pusės, tai ar tikslinga tai atlikinėti g.gif Susisuko smegenėlės blink.gif
Atsakyti
Sveikos merginos,
esu visai pasimetus g.gif Buvau pas Bykova palikau 96 latus doh.gif neaisku uz ka kruva vel kazkokiu tyrimu sugalvojo paimt. Jau nebesuprantu kam tiek ju reikia, jei ji vistiek siulo ta LIT g.gif daremes pas ja ta sueities testa, nors manau, kad jis mums nereikalingas nes vistiek reikia IVFo. Dabar sako vel butu gerai, kad kai bus ovuliacija tuo metu reikia su vyru pasantykiauti ir vel nori paziureti ar mano organizmas nesunaikina spermotozoidu. Niu nezuprantu, as jai sakau juk pas vyra labai bloga sperma tai ka ten ziureti doh.gif ji sako niu vistiek juk keli yra tie spermiukai tai reikia paziureti ar jie ten islieka. zodziu man atrodo, kad cia jau pinigu metymas nerelaus doh.gif Esu ziauriai nusivylusi verysad.gif Sutinku kad gal LIT reiktu pabandyti, bet kam visos kitos nesamones, suprantu jei pinigai butu nedideli lai daro, o dabar doh.gif Galvoju pas ja tikrai nebevaziuosiu tik tada kada jau sugalvosiu IVFa daryti ir varysiu pas ja tuos LIT darytis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rozele78: 17 lapkričio 2010 - 11:34
QUOTE(rozele78 @ 2010 11 17, 13:33)
Sveikos merginos,
esu visai pasimetus  g.gif Buvau pas Bykova palikau 96 latus  doh.gif  neaisku uz ka kruva vel kazkokiu tyrimu sugalvojo paimt. Jau nebesuprantu kam tiek ju reikia, jei ji vistiek siulo ta LIT g.gif  daremes pas ja ta sueities testa, nors manau, kad jis mums nereikalingas nes vistiek reikia IVFo. Dabar sako vel butu gerai, kad kai bus ovuliacija tuo metu reikia su vyru pasantykiauti ir vel nori paziureti ar mano organizmas nesunaikina spermotozoidu. Niu nezuprantu, as jai sakau juk pas vyra labai bloga sperma tai ka ten ziureti  doh.gif  ji sako niu vistiek  juk keli yra tie spermiukai tai reikia paziureti ar jie ten islieka. zodziu man atrodo, kad cia jau pinigu metymas nerelaus doh.gif  Esu ziauriai nusivylusi verysad.gif Sutinku kad gal LIT reiktu pabandyti, bet kam visos kitos nesamones, suprantu jei pinigai butu nedideli lai daro, o dabar  doh.gif Galvoju pas ja tikrai nebevaziuosiu tik tada kada jau sugalvosiu IVFa daryti ir varysiu pas ja tuos LIT darytis.

O šiaip anksčiau atlikti tyrimai visi geri? Gal kažkas buvo negerai, tai žiūri toliau g.gif Puikiai suprantu tave, man pačiai neaišku kodėl mums siūlomas tas testas, juk vis vien darome IVF (juolab, kad kiaušintakiai tai užakę)...Suprasčiau, kad sutampamumą tirtų iš kraujo, gal tada dalima būtų galvoti, kad tai susiję daugiau...
Na, kaip suprantu, čia taip pat turime kai ką pačios nuspręsti, ar įsisukti į jų tyrimų ratą ir pinigų "mėtymą", ar sustoti... Asmeniškai aš, priklausomai ką atrašys Bykova, ruošiuosi važiuoti tik LIT, o dėl testo - dar svarstau, bet greičiausiai nedarysime jo.
Atsakyti
QUOTE(žieminukė @ 2010 11 17, 15:29)
O šiaip anksčiau atlikti tyrimai visi geri? Gal kažkas buvo negerai, tai žiūri toliau g.gif  Puikiai suprantu tave, man pačiai neaišku kodėl mums siūlomas tas testas, juk vis vien darome IVF (juolab, kad kiaušintakiai tai užakę)...Suprasčiau, kad sutampamumą tirtų iš kraujo, gal tada dalima būtų galvoti, kad tai susiję daugiau...
Na, kaip suprantu, čia taip pat turime kai ką pačios nuspręsti, ar įsisukti į jų tyrimų ratą ir pinigų "mėtymą", ar sustoti... Asmeniškai aš, priklausomai ką atrašys Bykova, ruošiuosi važiuoti tik LIT, o dėl testo - dar svarstau, bet greičiausiai nedarysime jo.

tikrai nera prasmes to testo daryti, mes pasidareme ir ji patvirtino, kad mano organizmas isvis sunaikina spermiukus, niu ir kas is to tyrimo, juk dabar gydymo jokio nera tai va todel tipo reiktu LIT daryti, bet as kazkaip galvoju jei butu viskas gerai po to sueities testo ji vistiek siulytu ta LIT g.gif ir siuo metu ji man siulo panasu testa kazkoki kuris vadinasi PKT. reikes dabar paieskoti issamiau kas tas PKT g.gif ji aiskino ziures irgi ar spermiuku nenaikina ir kaip su mano folikulais, niu, bet tikrai ka jis jei IVFA darai tikrai neturi jokios reiksmes tas tyrimas doh.gif
tai taip pat nusprendziau vaziuoti tik LIT. Bet idomu merginos kurios jau darotes LIT pas Bykova kiek jus mokate uz ta LIT ir kai nuvaziuojate ar nedaro vel kruva tyrimu? ir dar idomu kokia kaina LIt jei donoro kraujas?
Atsakyti
QUOTE(rozele78 @ 2010 11 17, 17:39)
tikrai nera prasmes to testo daryti, mes pasidareme ir ji patvirtino, kad mano organizmas isvis sunaikina spermiukus, niu ir kas is to tyrimo, juk dabar gydymo jokio nera tai va todel tipo reiktu LIT daryti, bet as kazkaip galvoju jei butu viskas gerai po to sueities testo ji vistiek siulytu ta LIT g.gif  ir siuo metu ji man siulo panasu testa kazkoki kuris vadinasi PKT. reikes dabar paieskoti issamiau kas tas PKT g.gif ji aiskino ziures irgi ar spermiuku nenaikina ir kaip su mano folikulais, niu, bet tikrai ka jis jei IVFA darai tikrai neturi jokios reiksmes tas tyrimas doh.gif
tai taip pat nusprendziau vaziuoti tik LIT. Bet idomu merginos kurios jau darotes LIT pas Bykova kiek jus mokate uz ta LIT ir kai nuvaziuojate ar nedaro vel kruva tyrimu? ir dar idomu kokia kaina LIt jei donoro kraujas?

Ji man taip pat minėjo PKT (gal tai postakoitinis testas?), sakė, kad ir LT jį daro, tačiau ne taip, kaip pas juos. Tipo jie ima iš 5 vietų g.gif
Dėl LIT kainos - skaičiau, kad merginos moka maždaug po 85 LVL (nesvarbu ar donoro, ar ne kraujas).
Atsakyti
QUOTE(žieminukė @ 2010 11 17, 18:35)
Ji man taip pat minėjo PKT (gal tai postakoitinis testas?), sakė, kad ir LT jį daro, tačiau ne taip, kaip pas juos. Tipo jie ima iš 5 vietų g.gif 
Dėl LIT kainos - skaičiau, kad merginos moka maždaug po 85 LVL (nesvarbu ar donoro, ar ne kraujas).

nezinau, jis sake suzinoti pas savo gine ar pas mus daro ta PKT, jei ne pas ja atvaziuoti. Aisku as jau jo tikrai nedarysiu, nes nemanau, kad tai svarbus tyrimas. Idomu del LIT kainos, nejaugi tikrai ta pati kaina ar vyro ar donoro g.gif jei ta pati tai gerai, o tai as jau galvojau drauge kartu vestis, kad donore butu lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif kaina ta pati vyro ir donoro 85 latai jokiu tyrimu nebedaro ,mes tai pat daremes tyrima po sueities tik nezinau kam jis buvo reikalingas ,klausiau gyditojos ,sako as ziuriu is kitos puses o is kokios tai nelabai ir supratau doh.gif tai pat parode kad dauguma spermiuku sunaikina ,tai kiek supratom kad ir reikalinga LIT,kad pratinti organizma o gal ne taip kazka supratom schmoll.gif
Atsakyti
Aš darau LIT su donoro krauju, moku 85 LV.
Su donoro krauju daug patogiau -atvažiavai kada gali, išėmė iš šaldytuvo dozę, suleido tau ir paleido. Jei darai su vyro ar savo atsivežto donoro krauju -reikia atvažiuoti anksti iš ryto, paima kraują, tada jį apdoroja ir gali suleisti tau tik po pietų. Tad užtrunki visą diena.
Tačiau, skaičiau internete, kad pagal tikrąjį Beer metodą, dozė turi būti nešaldyta, taip didesnė tikimybė, kad padės. Taip pat rašo, kad kai kuriais atvejais vyro baltųjų kraujo kūnelių dozė efektyvesnė. Kitur -atvirkščiai, kad donoro.
Jei skaitote angliškai, čia yra plačiau aprašyta LIT:
http://www.fertility...topic=242395.12
O pas Bykovą sueities testo irgi nedarėme. Nors ji primygtinai siūlė, pasakiau, kad niekaip negalim nakvoti Rygoje ir vsio. Bent jau mums, kai pradėjome LIT darytis, nebesiūlė daugiau jokių tyrimų nei sueities testų. Nuvažiuojam, suleidžia dozę ir namo.
Atsakyti
QUOTE(kerzaka @ 2010 11 17, 22:43)
Tačiau, skaičiau internete, kad pagal tikrąjį Beer metodą, dozė turi būti nešaldyta, taip didesnė tikimybė, kad padės. Taip pat rašo, kad kai kuriais atvejais vyro baltųjų kraujo kūnelių dozė efektyvesnė. Kitur -atvirkščiai, kad donoro.

Neužfiksavau, tačiau ji sakė, kad leis ir vyro, ir vieną kartą donoro.
O jums taip pat reiks du kartus prieš planuojamą pastojimą, po to ovuliacijos (mūsų atveju punkcijos) dieną, ir dar po kelių dienų (praėjus keletui dienų po embrionų įsodinimo) vieną kartą g.gif
Atsakyti
QUOTE(kerzaka @ 2010 11 17, 22:43)
Aš darau LIT su donoro krauju, moku 85 LV.
Su donoro krauju daug patogiau -atvažiavai kada gali, išėmė iš šaldytuvo dozę, suleido tau ir paleido. Jei darai su vyro ar savo atsivežto donoro krauju -reikia atvažiuoti anksti iš ryto, paima kraują, tada jį apdoroja ir gali suleisti tau tik po pietų. Tad užtrunki visą diena.
O pas Bykovą sueities testo irgi nedarėme. Nors ji primygtinai siūlė, pasakiau, kad niekaip negalim nakvoti Rygoje ir vsio. Bent jau mums, kai pradėjome LIT darytis, nebesiūlė daugiau jokių tyrimų nei sueities testų. Nuvažiuojam, suleidžia dozę ir namo.

na tada tikrai labai patogu donoro kraujas . aciu uz konsultacija smile.gif
o mums pasiule aisku tas buvo vasara, kad kur nors sustotume ir masinoj ant galines sedines tai atliktume lotuliukas.gif Aisku mes ta ir padareme blush2.gif lotuliukas.gif bet to PKT jau viskas tikrai nedarysim kaip nors issisuksime:)
Kerzaka, o kiek kartu i menesi reikia tu LIT ir isvis kiek ju reikia? ir kai atvaziuoji Lit darytis ar ji daugiau tau tyrimu nedaro jokiu?
Atsakyti