Įkraunama...
Įkraunama...

Rygos reprodukcijos centras 3 tema

QUOTE(RositaK @ 2011 02 25, 10:25)
Keberiokst, o tas gliukozes regulacija:gliukozetajs hemoglobins 6,21%(norm.4,8-6) tai kazkaip susijes su diabetu?  gal turi ziniu g.gif

Kiek zinau,tai gliukozilintas hemoglobinas parodo 3men.laikotarpy ar buvo padidintas gliukozes kiekis kraujyje. Jei taip,tai jau polinkis ar net ir pats diabetas dali buti itariamas ax.gif O tau paprastas gliukozes tyrimas nevalgius ir gliukozes tolerancijos testas darytas?
Atsakyti
QUOTE(kerzaka @ 2011 02 25, 19:18)
Ne tu viena taip. Aš irgi visokių ligų sau prisitaikau  doh.gif Visokių tyrimų pasidarau. doh.gif
Dėl helicobacter pylori. Man ją kažkaka dar LT buvo nustatę. Tada gydytojas pasidomėjo, ar neturiu su skrandžiu problemų ir tiek. Kadangi jokių blogumų nejaučiu, vaistų sakė negerti. Minėjo, jog labai daug žmonių ją turi ir net nežino. Kai nuvariau pas Bykovą, ji dar kartą ištyrė. (viršijo normą). Tik keista, kad LT darytų tyrimų atsakymas buvo "teigiama", o kai Bykova ištyrė -skaitine išraiška atsakymas buvo. Vaistų neskyrė. Gėriau tik jos rekomenduotus probiotikus. Daugiau netikrino  ir nieko nebesakė.

Nu ačiū, paguodei 4u.gif Tikėsiuos kad nėra ji kenkėja tam reikalaui biggrin.gif
Kiek pamenu kai darė biopsiją iš skarnadžio, tai buvo teigiama, ten yra tokia kaip skalė. O kai daro iš kraujo, būna skaičiukais.
Atsakyti
QUOTE(egk @ 2011 02 25, 21:50)
Nu ačiū, paguodei 4u.gif Tikėsiuos kad nėra ji kenkėja tam reikalaui biggrin.gif
Kiek pamenu kai darė biopsiją iš skarnadžio, tai buvo teigiama, ten yra tokia kaip skalė. O kai daro iš kraujo, būna skaičiukais.

Tai kad man abu kartus iš kraujo darė. Tik kartą LT, kartą LV ir vienur teig /neig, kitur -skaitine išraiška g.gif
Atsakyti
QUOTE(kerzaka @ 2011 02 25, 22:56)
Tai kad man abu kartus iš kraujo darė. Tik kartą LT, kartą LV ir vienur teig /neig, kitur -skaitine išraiška  g.gif

g.gif įdomu kodėl g.gif
Atsakyti
QUOTE(*Gaja* @ 2011 02 25, 20:45)
Kiek zinau,tai gliukozilintas hemoglobinas parodo 3men.laikotarpy ar buvo padidintas gliukozes kiekis kraujyje. Jei taip,tai jau polinkis ar net ir pats diabetas dali buti itariamas ax.gif O tau paprastas gliukozes tyrimas nevalgius ir gliukozes tolerancijos testas darytas?

4u.gif
šiek tiek buvau valgiusi ax.gif
nors kelias dienas pries apsilankyma pas Bykova dariausi glikemija serume(nevalgius) tai buvo 5,37 (norma 3,1-6,5)-tai kaip ir norma. cia gal kazkuo jie susije ax.gif
Keberiokst, aciu uz mintis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(RositaK @ 2011 02 26, 10:48)
4u.gif
šiek tiek buvau valgiusi  ax.gif
nors kelias dienas pries apsilankyma pas Bykova dariausi glikemija serume(nevalgius) tai buvo 5,37 (norma 3,1-6,5)-tai kaip ir norma. cia gal kazkuo jie susije  ax.gif

Tas vienkartinis gliukozes tyrimas nevalgius,tai pas tave norma ir jis parodo vienkartine,butent tos minutes gliukozes koncentracija kraujyje,o tas gliukozinintas (kitur raso glikozilintas arba glikuotas) hemoglobinas parodo 3men.laikotarpyje ar buvo dazniausiai padidejusi koncentracija. Tik tiksliai nezinau ar tavo tas "islipimas" is normos cia jau didelis skaitosi ar ne. Bet kaip suprantu,tai nera labai gerai,kad yra ilgalaikis gliukozes padidejimas g.gif Nes kai vienkartinis,tai gali suversti kalte,kad kazko uzvalgei ar pan.,o kai 3men.padidejusi konc.,tai jau reikia rimciau paziureti,bet dar karta sakau,kad nezinau ar cia tas tavo padidejimas yra baisus,gal tik reikes kokia dieta su maziau angliavandeniu ir viskas bus OK smile.gif
Beje,va ka radau:
"Tarptautinė diabeto federacija (IDF) rekomenduoja gana griežtus glikemijos kontrolės tikslus: glikemija nevalgius iki 5,5 mmol/l, glikemija 2 val. po valgio iki 7,4 mmol/l, HbA1C iki 6,5 proc."
Tai pagal tai pas tave dar telpa i normas smile.gif
Cia dar:
"Kas yra glikuotas hemoglobinas?
Tai nefermentiniu būdu prisijungusi gliukozė prie eritrocite esančio baltymo hemoglobino. Pagrindinė hemoglobino funkcija - pernešti audiniams deguonį. Jeigu prie hemoglobino yra prisijungusi gliukozė, organizmo audiniai kenčia nuo deguonies bado. Kuo gausiau kraujyje gliukozės, tuo daugiau susidaro glikuoto hemoglobino. Gliukozė su hemoglobinu būna susijungusi tol, kol gyvena eritrocitas - apie 120 dienų. Glikuoto hemoglobino tyrimo duomenys yra išreiškiami procentais. Prieš kelerius metus gydytojas Dr.Wathau (JAV) nurodė, kaip vidutinis gliukozės kiekis mmol/l atitinka glikuoto hemoglobino HbA1c rodiklius. Taigi iš glikuoto hemoglobino HbA1c galima nustatyti, koks buvo vidutinis kraujo gliukozės kiekis per 2-3 mėn. Sveiko žmogaus HbA1c rodiklis svyruoja apie 4-6%.

*Girdėjau, kad per metus 3-4 kartus reikia atlikti glikuoto hemoglobino tyrimą. Kuo šis tyrimas skiriasi nuo skubių gliukozės kiekio kraujyje testų?
Skubūs gliukozės kiekio kraujyje testai parodo, kiek gliukozės yra tuo metu. Dažnai toks tyrimas gali neatspindėti realios situacijos. Kai kuriems ligoniams cukraus kiekis kraujyje gali būti normalus tyrimo metu, nors jie ir serga diabetu. Cukraus jiems padaugėja pavalgius, o tyrimas daromas nevalgius. Todėl daugelyje šalių kiekvienas ligonis kartą per tris mėnesius atlieka glikuoto hemoglobino HbA1c tyrimą. HbA1c kiekis yra esminis ir labai patikimas diabeto gydymo kokybės kriterijus, kuris atspindi diabeto kontrolės efektyvumą per 3 paskutinius mėnesius. Diabeto kontrolė gera, jei HbA1c <7%, patenkinama - jei HbA1c nuo 7% iki 8%, bloga, jei daugiau negu 8%. Šis tyrimas gali efektyviai kontroliuoti ligą ir sumažinti komplikacijų riziką - HbA1c rodiklį sumažinus 1%, diabeto komplikacijų rizika sumažėja 35%. Šis tyrimas leidžia gydytojui nustatyti, kaip pacientui sekasi kontroliuoti cukraus kiekį kraujyje per ilgesnį laikotarpį ir taip įvertinti taikomo gydymo efektyvumą.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Gaja*: 26 vasario 2011 - 12:07
Man , mergaitės, iškilo toks klausimas - ar būtinai reikia važiuoti pas Bykovą su vyru? Ar tik geriau abiem, bet nebūtina?
Atsakyti
QUOTE(egk @ 2011 02 28, 17:02)
Man , mergaitės, iškilo toks klausimas - ar būtinai reikia važiuoti pas Bykovą su vyru? Ar tik geriau abiem, bet nebūtina?

Siaip manau abiem ax.gif
Atsakyti
QUOTE(egk @ 2011 02 28, 17:02)
Man , mergaitės, iškilo toks klausimas - ar būtinai reikia važiuoti pas Bykovą su vyru? Ar tik geriau abiem, bet nebūtina?

Jei vyrui tyrimu nereik arba tik darys LIT, tai vyro tikrai nereikia.
Atsakyti
QUOTE(egk @ 2011 02 28, 18:02)
Man , mergaitės, iškilo toks klausimas - ar būtinai reikia važiuoti pas Bykovą su vyru? Ar tik geriau abiem, bet nebūtina?

Jeigu važiuojate pirmą kartą, būtinai ir jam reikia, juk tyrimus ir jam reiks atlikti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(egk @ 2011 02 28, 16:02)
Man , mergaitės, iškilo toks klausimas - ar būtinai reikia važiuoti pas Bykovą su vyru? Ar tik geriau abiem, bet nebūtina?


tikrai reik pirma karta su vyru. O po to jau jos galima el. pastu pasiklaust pries kiekviena vizita, ar vyras reikalingas 4u.gif

QUOTE(Corsica @ 2011 02 28, 16:10)
Jei vyrui tyrimu nereik arba tik darys LIT, tai vyro tikrai nereikia.


g.gif tai LIT irgi daro ir su Vyro limfocitais... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Amade @ 2011 02 28, 18:10)
g.gif  tai LIT irgi daro ir su Vyro limfocitais...  unsure.gif


Mums tik karta dare su vyro limfocitais. Visus kitus kartus - su donoro. Turbut ji kiekvienam skirtingas schemas taiko g.gif
Atsakyti