Įkraunama...
Įkraunama...

Rygos reprodukcijos centras 3 tema

QUOTE(RositaK @ 2011 02 24, 15:31)
radau nebloga aisku straipsniuka apie fagocitoze ir imunine sistema: http://www_kampo_lt/...saugins-linijos
zieminuke, tikiuos ir man nereiks ryti zarnos  schmoll.gif
Keberiokst, bet pastojai po e-coli issigydymo ar dar kazko? juk LIT tau rodos nereikejo?



aha,pastojau po tu visu bacilu issigydymo,protexin balance kurso ir paskirto ivf.Kas suveike nezinau,ar psichologine ramybe ar visa kita,nes niekada be Thybono nebuvau pastojus(per 4 metus pusantru jo negeriau ir jokio pastojimo,tik pradedu ir is kart pastoju),o dabar net saugojantis sugebejo uzkibt ir nukeliaut ten kur reikia.

LIT nebuvo darytas,tik zadejom planavomes kada vaziuoti.
Papildyta:
Paskaiciau ta linka...viskas paprastai surasyta,bet ta imunine sistema tai tikri zvaigzdziu karai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2011 02 24, 17:48)
Paskaiciau ta linka...viskas paprastai surasyta,bet ta imunine sistema tai tikri zvaigzdziu karai  doh.gif

aha, ir as ta pati pagalvojau:vieni aptinka, kiti puola, kiti ivertina, dar kiti sunaikina... ech, kiek reikalu lotuliukas.gif
tai vat, matyt prisidejo Bykova prie nestuke.gif kiek galedama, bet...
Atsakyti
QUOTE(RositaK @ 2011 02 24, 15:53)
aha, ir as ta pati pagalvojau:vieni aptinka, kiti puola, kiti ivertina, dar kiti sunaikina... ech, kiek reikalu  lotuliukas.gif
tai vat, matyt prisidejo Bykova prie  nestuke.gif kiek galedama, bet...


Tai va,o tu chromosomu niekas kitaip nesudelios,jos jau pacios kaip susideda taip susideda.Gerai,kad cia dazniausiai tokie veinkartiniai dalykai.
Iki vakar galvojau,kad tik kiausintakiu cia bedos,nors jie kuo puikiausiai prateka ir atrodo sveikai.Bet kai vakar isgirdau,kad imunine ir negimdinius gali kelti,tai man cia greiciau atrodo imunines bedos,nes ir ivf kazkoks keistas buvo.Na nebent tas kraujavimas grynai del aspirino.Vienu zodziu,dabar antradieni vaziuojam kartu su vyru krauja nusileist ir tada labai lauksiu rezultatu,nes daugiau ka tirtis jau nebezinau.Nors problemu labai dideliu nesitikiu,kitaip jei butu kruva ir dideliu tai sitaip daznai tikrai nekibciau.
Jei nieko neras tai nebent lieka kreiptis i viena is kliniku kur duoda 100proc garantija ir varyt "da pabiednavo" biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(RositaK @ 2011 02 24, 14:47)
na, gavau is Bykovos rezus (rasau tik kur nukrypimai):
Helicobacter pylori IgG - 3,75(norm.0.00-0,90)
Man raso atvaziuoti nes daug visokiu nukrypimu, tai reik viska aptarti.
Pakomentuokit prasau rezus   unsure.gif  4u.gif  4u.gif

Rosita, tai tau irgi šita bakterija g.gif Jei Bykova tyrė, raiškia turi ji reikšmės.
Mačiau rašei apie ištyrimą. Tai pirmą kartą ją pas mane ir rado kai kreipiausi dėl skrandžio. Ištyrimas - tik ta žarna, nieko geriau nėra šiai dienai. Bet... Kitą kartą ją nustatė alergologas. Dar kitą kartą LOR. Nesiskundžiau jokiu skrandžiu, be to netaip senai buvo viskas sugydyta. Dabar vėl, tai dabar man net neliepė gyd nieko ryti - gydymas antibiotikai doh.gif doh.gif doh.gif
Parašyk, kaip ji lieps tau ją gydyti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(egk @ 2011 02 24, 23:25)
Rosita, tai tau irgi šita bakterija g.gif  Jei Bykova tyrė, raiškia turi ji reikšmės.
Mačiau rašei apie ištyrimą.

o pas tave buvo IgM ar IgG forma? nes pas mane kaip ir imunitetas, IgG forma ax.gif ziuresim ka Bykova sakys smile.gif
Atsakyti
QUOTE(RositaK @ 2011 02 25, 11:49)
nes pas mane kaip ir imunitetas, IgG forma  ax.gif ziuresim ka Bykova sakys  smile.gif

Lauksiu žinių ką tau pasiūlys, nes man analogiškoje situacijoje nesiūlė nieko.
Atsakyti
QUOTE(RositaK @ 2011 02 25, 10:49)
o pas tave buvo IgM ar IgG forma? nes pas mane kaip ir imunitetas, IgG forma  ax.gif ziuresim ka Bykova sakys  smile.gif

Nu ne g.gif
O kada tau ji jau duos nurodymus? Skambinsi?
Atsakyti
QUOTE(egk @ 2011 02 25, 11:15)
Nu ne  g.gif
O kada tau ji jau duos nurodymus? Skambinsi?

kas ne? lotuliukas.gif 4u.gif
ne, turiu vaziuoti pas ja, mat sako daug nukrypimu tai reik issiaiskinti viska akis i aki, paskirti gydyma, matyt dar tyrimu darys kokiu ax.gif
Keberiokst, o tas gliukozes regulacija:gliukozetajs hemoglobins 6,21%(norm.4,8-6) tai kazkaip susijes su diabetu? gal turi ziniu g.gif
Atsakyti
QUOTE(RositaK @ 2011 02 25, 11:25)
kas ne?  lotuliukas.gif  4u.gif
ne, turiu vaziuoti pas ja, mat sako daug nukrypimu tai reik issiaiskinti viska akis i aki, paskirti gydyma, matyt dar tyrimu darys kokiu  ax.gif
Keberiokst, o tas gliukozes regulacija:gliukozetajs hemoglobins 6,21%(norm.4,8-6) tai kazkaip susijes su diabetu?  gal turi ziniu g.gif

Taigi aš dar nebuvau pas ją ax.gif Aš dar tik apmąstymuose...
O tą pylori dabar dariau Vilniuje kartu su vitaminais mirksiukas.gif
Aš tikriausiai jau nukvakau blush2.gif jei tik išgirstu kokią naujovę, ar ko nedarius būnu, tai iškart prisiderinu sau blush2.gif Bet va, buvo viskas gerai, neaiškios kilmės, o dabar po biškį, po biškį jau vat kiek ligų ir neatitikimų prisirankiojau, labai įdomu kaip mano energingą darbą įvertins Treijsas g.gif Kažkaip jaučiu, kad nekaip ohmy.gif
Atsakyti
egk, manau labai normalu ieskoti nepasisekimo priezasciu-as irgi nenuilstamai po kiekvieno neigiamo IVF bandau surasti, kodel nepavyko, ka praleidau, ko nepastebejau ir t.t.t.t.t...... 4u.gif
o apie savo svarstymus ir abejones gali Treijsui pasakot, bet issamiau manau Bykova i viska tau atsakytu 4u.gif cia as tokia nuomone susidariau is bendravimo su Treijsu ir Bykova smile.gif
Atsakyti
QUOTE(egk @ 2011 02 25, 10:32)
Aš tikriausiai jau nukvakau blush2.gif jei tik išgirstu kokią naujovę, ar ko nedarius būnu, tai iškart prisiderinu sau blush2.gif

Ne tu viena taip. Aš irgi visokių ligų sau prisitaikau doh.gif Visokių tyrimų pasidarau. doh.gif
Dėl helicobacter pylori. Man ją kažkaka dar LT buvo nustatę. Tada gydytojas pasidomėjo, ar neturiu su skrandžiu problemų ir tiek. Kadangi jokių blogumų nejaučiu, vaistų sakė negerti. Minėjo, jog labai daug žmonių ją turi ir net nežino. Kai nuvariau pas Bykovą, ji dar kartą ištyrė. (viršijo normą). Tik keista, kad LT darytų tyrimų atsakymas buvo "teigiama", o kai Bykova ištyrė -skaitine išraiška atsakymas buvo. Vaistų neskyrė. Gėriau tik jos rekomenduotus probiotikus. Daugiau netikrino ir nieko nebesakė.
Atsakyti
Rosita,tikrai nezinau ka tas tyrimas reiskia,bet va ka radau

http://en.wikipedia....ated_hemoglobin

Raso,kad daromas ir del imunines,o del ko konkreciai neaisku.Vienintelis kas uzkliuvo yra B grupes trukumas ir sitas tyrimas,kad virsijant normas dazniausiai truksta B,kas tikriausiai pas tave ir yra,nes ir homocisteinas pakiles.
Pas mane amzinai B12 truksta,tai man eme kazkokius tyrimus del antikuniu zarnyne,kurie naikina ta B ar neleidzia absorbuotis.Nu vien zo....Tai gal ir cia tyrimas darytas link tos puses? g.gif
Atsakyti