Įkraunama...
Įkraunama...

Rygos reprodukcijos centras 3 tema

QUOTE(Amade @ 2011 02 22, 13:43)
thumbup.gif  gera pradzia - puse darbo. Mums nuo pirmo vizito iki LIT praejo 9 menesiai  biggrin.gif 
Lauksim naujienu apie tyrimu ats, pasikomentuosim  gossip.gif
nu tai tos vazinejancios galetu ispudziais dazniau pasidalint  cool.gif

Tai kad nelabai ir yra ką dalintis. Nieko blogo nerado, gydymo neskyrė, darom LIT smile.gif
Padarė dar pora tyrimų, laukiu atsakymų - šią savaitę turėtų atsakyti.
Aš visuomet rašau į bendrą ir į gyd. el.p.
Atsakyti
QUOTE(žieminukė @ 2011 01 18, 12:14)
Sveikos 4u.gif  Ko tai labai jau tylu šioje temoje, gal nėra važinėjančių jau į RRC g.gif
Rekomendavo gyd. pavartoti Transferfactor (kažkas panašaus). Gal turite apie šį produktą atsiliepimų? Įdomu ir jo kaina... kaip suprantu, jį galima įsigyti tik per platintojus g.gif

Labukas,ar tu jau isigyjai ta Transfactor?kainos tai aukstokos,kazi ar padeda g.gif as tai paskaiciau apie ji tai raso super puper thumbup.gif ,bet kazi ar padeda ir kaip ilgai ji gert reikia schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(riesuta @ 2011 02 23, 19:50)
Labukas,ar tu jau isigyjai ta Transfactor?kainos tai aukstokos,kazi ar padeda g.gif as tai paskaiciau apie ji tai raso super puper thumbup.gif ,bet kazi ar padeda ir kaip ilgai ji gert reikia schmoll.gif

Tai kad žinok nepirkau aš jo, man nepatiko, kad ten rašo, jog yra nanofaktorių. Naudoju Evelor.
Atsakyti
na, gavau is Bykovos rezus (rasau tik kur nukrypimai):
Mano:WBC leukocitai:3,6 (norma 4-9,8)-cia visad pas mane maziau normos jie unsure.gif
limfocita: 1,1(norm. 1,5-3,5)
leukocitu formuleje: limfocitai 36%(norm.19-34%)
lipidai: homocisteinas 8,32(norm.4,5-7,9). pries metus irgi buvo pakiles
gliukozes regulacija:gliukozetajs hemoglobins 6,21%(norm.4,8-6) kas cia? g.gif
fagocitoze: fagocitarais asins tilpums FAT - 38%(norm.45-100%) kas cia? g.gif
Helicobacter pylori IgG - 3,75(norm.0.00-0,90)
Slapimas:
reakcija -5 (norm.5,5-7) cia pH matyt? g.gif
leukociti- 25(norm.0-20)
slapimo fizikines savybes:
eritrocitai- 5000(norm.0-1000)
Vyro:Citus mikroorganismus identifikācija skiltyje:
Pseudomonas spp.-atrastas
Staphylococcus aureus-atrastas
Enterococcus faecalis-atrastas
Streptococcus agalactiae-atrastas
ka cia tie -kokai reiskia? bakterijos kazkokios?
Vyrui raso kad yra infekcija ir reik pas Kamarauska nulekti bei gerti Bioselenium-zink
Man raso atvaziuoti nes daug visokiu nukrypimu, tai reik viska aptarti.
Pakomentuokit prasau rezus unsure.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Rosita,cia trumpai apie fagocitoze rasoma .Kaip suprantu tai yra raudonu kuneliu gebejimas "suvalgyti"zuvusius baltuosius ar kazkas panasaus.Tas "asins tilpums" tai yra kraujo turis,tai gal matuoja ta gebejima kazkokiam kraujo turyje ir jis pas tave per mazas taip suprast?

http://www.mokslai.l...onspekta-1.html

FAGOCITOZĖ – tai tam tikrų organizmo ląstelių sugebėjimas naikinti į ją patekusius svetimkųnius. (bakterijas, pirmuonis, audinių ląsteles)

Fagocitai skirstimi į makrofagus ir mikrofagus:

1)makrofagai – monocitų ir audinių makrofagai.

2)mikrofagai – neutrofiliniai ir iš dalies – eozinofiliniai granuliocitai.



Skiriami 4 fagocitozės etapai:

1)chemotaksis – fagocitų priartėjimas prie objekto, veikiant jų cheminam dirgikliui.

2)fagocituojamojo objekto atpazinimas ir sukibimas – jį ypač stimuliuoja klaujo plazmoje esantys antikūnai opsoninai, kurie pedengia bakterijų paviršius ir palengvina fagocitozę.

3)endocitozė – ląstelės paglemžimas, primenantis judėjimą: dalelę apgaubia fagocito ektoplazma, ji patenka į citoplazminę vakuolę – fagosoma ir pagaliau ją apsupa ląstelės membranos dalis.

4)intraceliulinis virškinimas – vykstant



Tuos kokus ir pas mus buvo rade,tik gal ne tiek daug,berods vienas kokas buvo ir e-coli.Gavom antibu kursa ir tiek,persitikrint taip ir nenuvaziavom.

Del homocisteino,tai tikriausiai jau zinai,kad reikia padidinto kiekio B vitamino (bent man folines skiria 5mg).

Tuose limfocituose ir leukocituose bendram kraujo tyrime nesigaudau,tik zinau,kad jei jau limfocitu daugiau yra,tai rodo imunines sistemos pakrypima.I kuria ir kokia puse neaisku.

Pylori-nesusiduriau,bet nemazai kas ja turi,tai gal atsilieps kam gyde.
Atsakyti
QUOTE(RositaK @ 2011 02 24, 15:47)
na, gavau is Bykovos rezus (rasau tik kur nukrypimai):
Mano:WBC leukocitai:3,6 (norma 4-9,8)-cia visad pas mane maziau normos jie  unsure.gif
limfocita: 1,1(norm. 1,5-3,5)
leukocitu formuleje: limfocitai 36%(norm.19-34%)
lipidai: homocisteinas 8,32(norm.4,5-7,9). pries metus irgi buvo pakiles
gliukozes regulacija:gliukozetajs hemoglobins 6,21%(norm.4,8-6) kas cia?  g.gif
fagocitoze: fagocitarais asins tilpums FAT - 38%(norm.45-100%) kas cia?  g.gif
Helicobacter pylori IgG - 3,75(norm.0.00-0,90)
Slapimas:
reakcija -5 (norm.5,5-7) cia pH matyt?  g.gif
leukociti- 25(norm.0-20) 
slapimo fizikines savybes:
eritrocitai- 5000(norm.0-1000)
Vyro:Citus mikroorganismus identifikācija skiltyje:
Pseudomonas spp.-atrastas
Staphylococcus aureus-atrastas
Enterococcus faecalis-atrastas
Streptococcus agalactiae-atrastas
ka cia tie -kokai reiskia? bakterijos kazkokios?
Vyrui raso kad yra infekcija ir reik pas Kamarauska nulekti bei gerti Bioselenium-zink
Man raso atvaziuoti nes daug visokiu nukrypimu, tai reik viska aptarti.
Pakomentuokit prasau rezus   unsure.gif  4u.gif  4u.gif

Nesu "profė", bet dėl padidėjusio homocisteino - kiek domėjausi, suprantu, kad trūksta vitaminų B6,12 (?), folio rūgšties - būtent jie normalizuoja homoc. kiekį. Bakterija Pylori yra skrandžio bakterija - matyt ji tau pasiūlys apsilankyti pas gastroenterologą, nors man, (mano IgG 7,15) nesiūlė nieko.Tai tiek, matai, visą puokštę atrado Jums abiems.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo žieminukė: 24 vasario 2011 - 14:42
del homocisteino tai zinau kaip kas su juo, nes pries metus dariausi tyrimus tai irgi virs normos buvo, Treijsas skyre Bcomplex ir folio r. Bet va vel nukrites, idomiai g.gif
del FAt tai suprantu kad imunine per silpna kad kovot su ''kenkejais'' 4u.gif
klausykit, o butina eiti pas ta gastro., ten juk reiks ta zarna ryti, o as labai jos nenoriu blush2.gif gal galima su Bykova susitart kad iskart ta dzema skirtu biggrin.gif
Keberiokst, o tai nuo koku abudu geret antibus? blink.gif pas mane tai nerado nieko panasaus kaip vyrui g.gif
dar del Kamarausko-ar buvot kuri? kaip ten kas su juo? g.gif
Atsakyti
Abu,nes pas mane ecoli buvo,o pas jis kazkoks vienas kokas.Buvo padaryti turimai kokiems antibams jie atsparus ir tiek.

Eina sau kaip aptingau,uzvalgiau,dabar taip pamiegot vacation4.gif
Atsakyti
QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2011 02 24, 16:19)
Abu,nes pas mane ecoli buvo,o pas jis kazkoks vienas kokas.Buvo padaryti turimai kokiems antibams jie atsparus ir tiek.

Eina sau kaip aptingau,uzvalgiau,dabar taip pamiegot  vacation4.gif

ecoli rado pas Bykova, o jau atsparuma UK tikrinotes ir ten israse antibus? gerai supratau? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(RositaK @ 2011 02 24, 14:29)
ecoli rado pas Bykova, o jau atsparuma UK tikrinotes ir ten israse antibus? gerai supratau?  4u.gif


nea smile.gif viska rado ir tyre pas bykova,as tik su rezais ir antibu sarasu nuejau pas seimos gydytoja lietuviu klinikoje,pasiemiau recepta ir viskas.

Kas durniausia,pora menesiu po apsilankymo pas ja pirma karta is dalies sekmingai pastojau.Rasau sekmingai,nes nestumas buvo gimdoj,nebuvo jokiu kraujavimu ir kitu nesamoniu susijusiu su imunitetu.Jei nebutu chromosomines anomalijos jauciu butu buve viskas gerai.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo T.P.Keberiokst: 24 vasario 2011 - 15:41
QUOTE(RositaK @ 2011 02 24, 16:59)
del homocisteino tai zinau kaip kas su juo, nes pries metus dariausi tyrimus tai irgi virs normos buvo, Treijsas skyre Bcomplex ir folio r. Bet va vel nukrites, idomiai  g.gif
del FAt tai suprantu kad imunine per silpna kad kovot su ''kenkejais''  4u.gif
klausykit, o butina eiti pas ta gastro., ten juk reiks ta zarna ryti, o as labai jos nenoriu  blush2.gif gal galima su Bykova susitart kad iskart ta dzema skirtu  biggrin.gif
Keberiokst, o tai nuo koku abudu geret antibus?  blink.gif pas mane tai nerado nieko panasaus kaip vyrui  g.gif
dar del Kamarausko-ar buvot kuri? kaip ten kas su juo? g.gif

Kas liečia tą bakteriją (Pylori), mb buvo aktyvus IgM, todėl jam Bykova ir rekomendavo gatr. Taip, jeigu nori normaliai išsitirti, reikia žarną ryti. Jeigu tirtis nenori, o tik ją išnaikinti, kursas antibijotikų (taip LT gyd. sakė). Beje, ši bakterija gali po maždaug metų vėl atsinaujinti, priklausomai nuo ko ji ten yra. Kadangi maniškiui jokių negalavimų nėra, jis nieko ir nenaudojo. O man su IgG teigiamu Bykova nieko nerekomendavo.
Atsakyti
radau nebloga aisku straipsniuka apie fagocitoze ir imunine sistema: http://www_kampo_lt/...saugins-linijos
zieminuke, tikiuos ir man nereiks ryti zarnos schmoll.gif
Keberiokst, bet pastojai po e-coli issigydymo ar dar kazko? juk LIT tau rodos nereikejo?
Atsakyti