Įkraunama...
Įkraunama...

Rygos reprodukcijos centras 3 tema

Amade, jūs ryt į LV lekiat? Mes irgi planuojam šiom dienom. Bet vyras skambino Bykovai, tai sakė donoro dozės dabar neturi ir bus tik trečiadienį po pietų paruošta. Bykova taip pat sakė, jog šiuo metu serga ir patarė atvažiuoti ne trečiadienį, o ketvirtadienį. Tad turbūt taip ir darysim. Dar mintį turėjau, pas jus prašyti dozę parvežti. Bet paskui pagalvojau, jog bus problema ieškoti, kas ją suleis g.gif
Atsakyti
QUOTE(kerzaka @ 2010 12 21, 18:43)
Amade, jūs ryt į LV lekiat? Mes irgi planuojam šiom dienom. Bet vyras skambino Bykovai, tai sakė donoro dozės dabar neturi ir bus tik trečiadienį po pietų paruošta. Bykova taip pat sakė, jog šiuo metu serga ir patarė atvažiuoti ne trečiadienį, o ketvirtadienį. Tad turbūt taip ir darysim. Dar mintį turėjau, pas jus prašyti dozę parvežti. Bet paskui pagalvojau, jog bus problema ieškoti, kas ją suleis  g.gif


Labas rytas 4u.gif

Vakar i Ryga 5 val keliavom. doh.gif kelias buvo pats tikriausias LEDAS blink.gif ale sekmingai viskas. thumbup.gif
Bykova serga, tikrai, ale mums neatidejo vizito, nes tik LIT reikejo...
O del dozes suleidimo - as isivaizduoju, kad ten elementarus dalykas. Ypac jei turi kokia pazistama sesute... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Amade @ 2010 12 23, 12:28)
Labas rytas  4u.gif

Vakar i Ryga 5 val keliavom.  doh.gif  kelias buvo pats tikriausias LEDAS  blink.gif ale sekmingai viskas.  thumbup.gif
Bykova serga, tikrai, ale mums neatidejo vizito, nes tik LIT reikejo...
O del dozes suleidimo - as isivaizduoju, kad ten elementarus dalykas. Ypac jei turi kokia pazistama sesute...  ax.gif

Aš irgi jau po kelionės. Šiandien kelias buvo visai normalus, tad palyginus greitai sulakstėm. Tikiuosi, LIT mums padės 4u.gif Aišku, da pastoti reikia. Kažkaip anksčiau su IUI man greičiau pavykdavo....
Atsakyti
QUOTE(kerzaka @ 2010 12 23, 16:12)
Aš irgi jau po kelionės. Šiandien kelias buvo visai normalus, tad palyginus greitai sulakstėm. Tikiuosi, LIT mums padės  4u.gif Aišku, da pastoti reikia. Kažkaip anksčiau su IUI man greičiau pavykdavo....


oi, jus kaip greit grizot thumbup.gif
Mano si stimuliacija greiciausiai nelabai sklandziai vyksta... g.gif pagal BT dar jokios O nera doh.gif o pagal plana ryt reik Duphastona pradet gert. Bet jauciu dar pora dienu savavaliskai nepradesiu - palauksiu, gal O dar ivyks blush2.gif
Jei ne, tai gal kita cikla reiks rimtai apie IUI pagalvot unsure.gif

Beje, kam aktualu - Rygoj pirkau Duphastono po 35 Lt uz pakuote cool.gif o cia LT mokejau 58 Lt... gerokai pigiau thumbup.gif pirkom ALFA prekybos centro vaistinej 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, noriu pasiklausti, ar buvo šitame skyrelyje "sėkmės istorijų", kai mergaitės turėjusios nepavykusius IVF su Bykovos taikoma LIT metodika sėkmingai pastojo?
Atsakyti
QUOTE(Iride @ 2011 01 11, 22:49)
Sveikos, noriu pasiklausti, ar buvo šitame skyrelyje "sėkmės istorijų", kai mergaitės turėjusios nepavykusius IVF su Bykovos taikoma LIT metodika sėkmingai pastojo?


Sveika, buvo, paskaityk temą. Kiek pamenu, Corsicai su Bykovos pagalba pavyko ir zinaidai 4u.gif
Linkiu stiprybės ir neprarasti vilties 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Leidaa @ 2011 01 11, 23:07)
Sveika, buvo, paskaityk temą. Kiek pamenu, Corsicai su Bykovos pagalba pavyko ir zinaidai  4u.gif
Linkiu stiprybės ir neprarasti vilties 4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif


Dar Butvilė berods g.gif
Atsakyti
QUOTE(Iride @ 2011 01 11, 22:49)
Sveikos, noriu pasiklausti, ar buvo šitame skyrelyje "sėkmės istorijų", kai mergaitės turėjusios nepavykusius IVF su Bykovos taikoma LIT metodika sėkmingai pastojo?

Truputi pataisysiu info, tai mums buvo 1 IVF, pries tai 7 IUI. Pastoti buvo pavyke, bet isnesioti ne. Bykova mums padejo, kai daremes IVF.
O va zynaida, tai tikrai zinau, kad daresi ne viena IVF, bet rezultato nebudavo, o po Bykovos - jau supuoja sunaiteli wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Corsica @ 2011 01 12, 13:07)
Truputi pataisysiu info, tai mums buvo 1 IVF, pries tai 7 IUI. Pastoti buvo pavyke, bet isnesioti ne. Bykova mums padejo, kai daremes IVF.
O va zynaida, tai tikrai zinau, kad daresi ne viena IVF, bet rezultato nebudavo, o po Bykovos - jau supuoja sunaiteli  wub.gif


Labai ačiū už atsakymus 4u.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif Ko tai labai jau tylu šioje temoje, gal nėra važinėjančių jau į RRC g.gif
Rekomendavo gyd. pavartoti Transferfactor (kažkas panašaus). Gal turite apie šį produktą atsiliepimų? Įdomu ir jo kaina... kaip suprantu, jį galima įsigyti tik per platintojus g.gif
Atsakyti
QUOTE(žieminukė @ 2011 01 18, 11:14)
Sveikos 4u.gif  Ko tai labai jau tylu šioje temoje, gal nėra važinėjančių jau į RRC g.gif
Rekomendavo gyd. pavartoti Transferfactor (kažkas panašaus). Gal turite apie šį produktą atsiliepimų? Įdomu ir jo kaina... kaip suprantu, jį galima įsigyti tik per platintojus g.gif


g.gif negirdejus as tokiu...

as vakar gavau laiska is Bykovos, kad LIT man dabar darys tik tada, kai pastosiu. Tai ka, planuojam ir laukiam doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Amade @ 2011 01 18, 13:48)
g.gif  negirdejus as tokiu...

as vakar gavau laiska is Bykovos, kad LIT man dabar darys tik tada, kai pastosiu. Tai ka, planuojam ir laukiam  doh.gif

Gal tai kokia naujiena, anksčiau kiek girdėjau ji vis siūlydavo skruzdžių rūgšį (atrodo taip vadinasi), citroseptą...matyt perėjo prie šito g.gif Šiaip mano imunitetas yra normalus, pasiūlė profilaktiškai. Radau kas juos platina, parašiau, laukiu atsakymo. Aprašymas tai labai jau patrauklus, tik kažin koks efektas ir kokia kaina.
O jums sėkmės 4u.gif Matyt daryti LIT prieš pastojimą nemato reikalo.
Atsakyti