Įkraunama...
Įkraunama...

Rygos reprodukcijos centras 3 tema

QUOTE(Corsica @ 2010 12 14, 15:04)
Pasidalinsiu savo patirtim. As nesidariau killeriu, man Bykova tik patare darytis LIT, minejo, kad pas mane atmetimas vyksta, o LIT sutvarkys.
Mano gydytoja (ginekologe) jau per stimuliacija skyre prednizolona, po to fraxiparina. Nors Bykova buvo pries tuos vaistus, sake kaip tik reikia stiprinti organizma, o ne silpninti, bet as siuo atveju klausiau abieju gydytoju, todel dariau viska, ka jos liepe man abi. Ir aisku dariausi LIT injekcijas.
Pagal jusu surinkta info, tai pas mane visas komplektas susidaro  g.gif


pasisakysiu aš dėl Prednizolon vaisto. Jis tipo skiriamassilpninti imunitetą. Bet aš jį gėriau du mėn arkliškom dozėm nuo kitos ligos ir atvirkščiai - man jis padėjo sustiprinti imunitetą, dabar kai dvio savaites nevartotju - prilipo sloga, išbėrė lupą ir pan. Nežinau, jis skiriamas slopinti imuninę, bet tikrai nesilpnina imunitetą, jis tik veikia gal labiau kaip prieš kokį antikūnį, kad nebūtų atmetimi, nes jis skiriamas net prieš alergiją 4u.gif Sorry prirašiau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Atiloja @ 2010 12 14, 13:05)
as noreciau santariskese pasidaryt  blush2.gif o kur ten santariskese konkreciau gal galit pasakyt?  blush2.gif sorry, kad ne i tema  blush2.gif
tai ieskau kaip jie cia LT vadinasi smile.gif



Parasyk Kerzakai,ji ten daresi tai tiksliausia info suteiks.
Tik ji amzinai komandiruotese,tai gal tik savaitgali sulauksi ats.
Atsakyti
QUOTE(Corsica @ 2010 12 14, 12:04)
Pasidalinsiu savo patirtim. As nesidariau killeriu, man Bykova tik patare darytis LIT, minejo, kad pas mane atmetimas vyksta, o LIT sutvarkys.
Mano gydytoja (ginekologe) jau per stimuliacija skyre prednizolona, po to fraxiparina. Nors Bykova buvo pries tuos vaistus, sake kaip tik reikia stiprinti organizma, o ne silpninti, bet as siuo atveju klausiau abieju gydytoju, todel dariau viska, ka jos liepe man abi. Ir aisku dariausi LIT injekcijas.
Pagal jusu surinkta info, tai pas mane visas komplektas susidaro  g.gif

Vat mam irgi Bykova tą patį sakė, kad imuninė stiprint, o ne silpnint reik ax.gif Daryčiau lygiai tą patį, ką tu darei, klausyčiau abiejų drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Šarūniukė @ 2010 12 14, 15:15)
pasisakysiu aš dėl Prednizolon vaisto. Jis tipo skiriamassilpninti imunitetą. Bet aš jį gėriau du mėn arkliškom dozėm nuo kitos ligos ir atvirkščiai - man jis padėjo sustiprinti imunitetą, dabar kai dvio savaites nevartotju - prilipo sloga, išbėrė lupą ir pan. Nežinau, jis skiriamas slopinti imuninę, bet tikrai nesilpnina imunitetą, jis tik veikia gal labiau kaip prieš kokį antikūnį, kad nebūtų atmetimi, nes jis skiriamas net prieš alergiją 4u.gif  Sorry prirašiau blush2.gif

Net nezinau, kaip jis turetu 'teisingai' veikti tas prednizolonas, bet man jo naudojimo metu imunitetas buvo labai nusilpes, tai pradejo visokie herpesai kabintis, sloga ir pan. Nezinau, gal cia sutapimas, o gal tiesioginis sio vaisto veikimas g.gif
Atsakyti
QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2010 12 14, 15:19)
Parasyk Kerzakai,ji ten daresi tai tiksliausia info suteiks.
Tik ji amzinai komandiruotese,tai gal tik savaitgali sulauksi ats.

aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*Viktoriukas* @ 2010 12 14, 15:27)
Vat mam irgi Bykova tą patį sakė, kad imuninė stiprint, o ne silpnint reik ax.gif Daryčiau lygiai tą patį, ką tu darei, klausyčiau abiejų drinks_cheers.gif

As tiesiog tikejau abiem gydytojomis, todel ir nutariau, kad reikia abieju klausyti, o kai atsirado teigiamas rezultatas nestuke.gif tai paskui pabijojau kazka nutraukti... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Corsica @ 2010 12 14, 15:34)
Net nezinau, kaip jis turetu 'teisingai' veikti tas prednizolonas, bet man jo naudojimo metu imunitetas buvo labai nusilpes, tai pradejo visokie herpesai kabintis, sloga ir pan. Nezinau, gal cia sutapimas, o gal tiesioginis sio vaisto veikimas  g.gif


Matai stimuliacijų metu imunitetas ir silpnas, kaip man aiškino, o nuo Prednizolon kelių tablečių negalėtų, nes aš gėriau po 10 tbal. į dieną ir nieko g.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Šarūniukė @ 2010 12 14, 15:54)
Matai stimuliacijų metu imunitetas ir silpnas, kaip man aiškino, o nuo Prednizolon kelių tablečių negalėtų, nes aš gėriau po 10 tbal. į dieną ir  nieko g.gif  4u.gif

Labas,

Įkišiu savo trigrašį blush2.gif Jei tai buvo kita liga, tai gal ir buvo šie vaistai skirti nuslopinti imuninę, kuri siautėja esant imuninėms ligoms ir "puola" savo organizmą.
O toms, kurioms vaistai skiriami tam, kad padėtų pastoti, imuninė nusilpsta. Man Ž.Ž. aiškino, kad moksliniais tyrimais nėra įrodyta, kad šie vaistai tikrai padėtų, bet skiriama po IVF, nes jie tada vartojami labai trumpą laiką, tad nepridaro labai didelės žalos. Bet šiaip tai jie tikrai nėra sveika ir didelis klausimas, ar tikrai padeda schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Corsica @ 2010 12 14, 14:04)
Pasidalinsiu savo patirtim. As nesidariau killeriu, man Bykova tik patare darytis LIT, minejo, kad pas mane atmetimas vyksta, o LIT sutvarkys.
Mano gydytoja (ginekologe) jau per stimuliacija skyre prednizolona, po to fraxiparina. Nors Bykova buvo pries tuos vaistus, sake kaip tik reikia stiprinti organizma, o ne silpninti, bet as siuo atveju klausiau abieju gydytoju, todel dariau viska, ka jos liepe man abi. Ir aisku dariausi LIT injekcijas.
Pagal jusu surinkta info, tai pas mane visas komplektas susidaro  g.gif

Per praeitą IUI man irgi ginė norėjo skirti imunitetą slopinančių. Bet Bykova buvo prieš. Tai paklausiau Bykovos blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Corsica @ 2010 12 14, 15:04)
Mano gydytoja (ginekologe) jau per stimuliacija skyre prednizolona, po to fraxiparina.


Noriu pasitikslinti, nuo kada skiria Prednizoloną? Nuo stimuliacijos pradžios, ar po įsodinimo? Ir kokiomis dozėmis?
Atsakyti
Sveikos merginos,

SOS!!! Ar teko kam nors susileisti Bykovos iduota doze Vilniuje? Gal galetumete patarti kur? Mano gydytoja O nesutiko, kad kas nors BAKe ar Eugenijos klinikoje tai darytu. Bykovo galvoja, kad vienas liko dar gyvas ir siandien reikia butinai susileisti. As is IVF skyrelio atbegau. 10 dpi mano hcg buvo 82,6 siandien - 13 dpi nukrito iki 52. Turejau 2 blastocistas isodintas
Atsakyti
QUOTE(dangutex @ 2010 12 16, 19:14)
Sveikos merginos,

SOS!!! Ar teko kam nors susileisti Bykovos iduota doze Vilniuje? Gal galetumete patarti kur? Mano gydytoja O nesutiko, kad kas nors BAKe ar Eugenijos klinikoje tai darytu. Bykovo galvoja, kad vienas liko dar gyvas ir siandien reikia butinai susileisti. As is IVF skyrelio atbegau. 10 dpi mano hcg buvo 82,6 siandien - 13 dpi nukrito iki 52. Turejau 2 blastocistas isodintas



Pabandyk Karpenko.Kontaktu neturiu bet gal merginos atsakys ar googlej rasi.
Atsakyti