Įkraunama...
Įkraunama...

Rygos reprodukcijos centras 3 tema

Na, jeigu LT gydytojai nerašo el. p., jie ir nesako, kad parašys mirksiukas.gif
Nors man ne kartą yra rašiusi mano gyd.
Atsakyti
Gavau atsakymus, tik dar daugiau sumaišties g.gif
Ps mane nieko blogo nerasta. Taip pati parašė, tik kažkodėl pažymėta matau : Stabinkodolainie 1 proc.(kas tai yra?) Helicobacter Pylori IgG (skrandžio bakterija?).
Pas vyrą rado: Koeficients De Ritis (?), ta pati Pylori, tik dar ir IgA. Nurodė pasidaryti dar jam tyrimus(HCV, anti - HAV IgG, IgM; HBsAg - ar čia tie visokiausi hepatitai, ŽIV ir t.t.? neturiu po ranka mano daryų...)
Tikėjausi, kad prikibs prie ko, bet...
Atsakyti
QUOTE(žieminukė @ 2010 11 12, 14:44)
Gavau atsakymus, tik dar daugiau sumaišties g.gif 
Ps mane  nieko blogo nerasta. Taip pati parašė, tik kažkodėl pažymėta matau : Stabinkodolainie 1 proc.(kas tai yra?) Helicobacter Pylori IgG (skrandžio bakterija?).
Pas vyrą  rado: Koeficients De Ritis (?), ta pati Pylori, tik dar ir IgA. Nurodė pasidaryti dar jam tyrimus(HCV, anti - HAV IgG, IgM; HBsAg - ar čia tie visokiausi hepatitai, ŽIV ir t.t.? neturiu po ranka mano daryų...)
Tikėjausi, kad prikibs prie ko, bet...

Tai kas toliau? Ar parašė, kad atvažiuotumėt?
Aš iki šiol nieko negavau, turbūt dėl to, kad nerašiau jai doh.gif Parašykit, kokiu email jūs rašot, ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(estik @ 2010 11 13, 21:38)
Tai kas toliau? Ar parašė, kad atvažiuotumėt?
Aš iki šiol nieko negavau, turbūt dėl to, kad nerašiau jai doh.gif Parašykit, kokiu email jūs rašot, ačiū 4u.gif

Na, gal jau gavai?
Aš jai, kaip ir minėjau anskčiau, negavus atsakymų, pakartojau visais trimis el.p. (registratura@rrc.lv, bikova@rrc, lv, rrc@rrc.lv).
O toliau, ji prašė parašyti kada tiksliai planuojame IVF, pas ką. Minėjo, kad ši informacija jai reikalinga tam, kad planuot mūsų kitus vizitus. Parašiau, kažin kada dabar atrašys g.gif Man neliepė nieko daryti, vyrui liepė pasidaryti ankstesnėje žinutėje minimus tyrimus (jau pažiūrėjau - tai visokie hepatitai ir t.t.), plius pasidaryti kepenų echoskopiją (kažin kam???), pasikonsultuoti su gastroenterologu (atrodo taip vadinasi. rasta pas jį pyloris).
Kaip suprantu, dabar turėsime vykti pas ją LIT, jeigu nieko baisaus nerado ir nenurodė nieko naudoti. Paaiškės kai atrašys. Laukiame toliau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(žieminukė @ 2010 11 14, 00:39)
Na, gal jau gavai?
Aš jai, kaip ir minėjau anskčiau, negavus atsakymų, pakartojau visais trimis el.p. (registratura@rrc.lv, bikova@rrc, lv, rrc@rrc.lv).
O toliau, ji prašė parašyti kada tiksliai planuojame IVF, pas ką. Minėjo, kad ši informacija jai reikalinga tam, kad planuot mūsų kitus vizitus. Parašiau, kažin kada dabar atrašys g.gif Man neliepė nieko daryti, vyrui liepė pasidaryti ankstesnėje žinutėje minimus tyrimus (jau pažiūrėjau - tai visokie hepatitai ir t.t.), plius pasidaryti kepenų echoskopiją (kažin kam???), pasikonsultuoti su gastroenterologu (atrodo taip  vadinasi. rasta pas jį pyloris).
Kaip suprantu, dabar turėsime vykti pas ją LIT, jeigu nieko baisaus nerado ir nenurodė nieko naudoti. Paaiškės kai atrašys. Laukiame toliau smile.gif

Parašiau jai, gal pirmadienį gausiu rolleyes.gif
Tai kaip suprantu kažką rado pas TB kepenyse. Įdomu, ar pasitvirtins, kai apsilankysit pas specus g.gif
O ką mąstot apie LIT?
Atsakyti
QUOTE(žieminukė @ 2010 11 12, 14:44)
Gavau atsakymus, tik dar daugiau sumaišties g.gif 
Ps mane  nieko blogo nerasta. Taip pati parašė, tik kažkodėl pažymėta matau : Stabinkodolainie 1 proc.(kas tai yra?) Helicobacter Pylori IgG (skrandžio bakterija?).
Pas vyrą  rado: Koeficients De Ritis (?), ta pati Pylori, tik dar ir IgA. Nurodė pasidaryti dar jam tyrimus(HCV, anti - HAV IgG, IgM; HBsAg - ar čia tie visokiausi hepatitai, ŽIV ir t.t.? neturiu po ranka mano daryų...)
Tikėjausi, kad prikibs prie ko, bet...



Sveika, dėl Helicobacter pylori labai nesigąsdink tai skrandžio bakterija, MB-ui Bykova ją nustatė, liepė valgyri tokį latvišką džemą ANTIHELIKOR, LV vaistinėse yra po 5LV bonkutė. Ten natūraliu pagrindu padarytas mišinys, skaityk ir nekenkia aplamai skrandžio gerom bakterijom. Nusipirkit, abu pavalgykit 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(estik @ 2010 11 14, 11:55)
Parašiau jai, gal pirmadienį gausiu  rolleyes.gif
Tai kaip suprantu kažką rado pas TB kepenyse. Įdomu, ar pasitvirtins, kai apsilankysit pas specus g.gif
O ką mąstot apie LIT?

Matyt gal kažką rado g.gif Matysim ką sakys mūsiškiai gydytojai. Bet manau tuos hepatito ir t.t. tyrimus jam reikia pasidaryti dėl LIT. g.gif
O dėl LIT, manau, kad greičiausiai darysime, nes būtent dėl to ir kreipiausi į ją. Matysiu, ką ji man atrašys.
Ačiū, Leidaa, kai važiuosime į LV reiks nusipirkti.
Tik labai keista, jeigu mano parametrai geri, tai gal man tos ir LIT nereikia...
Atsakyti
Na va, pagaliau ir aš gavau rezultatus thumbup.gif

Man kaip ir nieko nerado, tik kažkas ant ribos, tai liepė gerti vitaminus su mineralais. O MB - tai vienas rodiklis žiauriai viršija normas, jei norma nuo 0 iki 87, tai pas jį 784 unsure.gif Tad jam prirašyti papildomi tyrimai ALAT, ASAT, Holesterin< Bilirubins, reiks šifruotis ką tai reiškia doh.gif Rezultatus siųsti jai.
Klausimas gale tas pats, kada planuojam IVF arba kitką, spėju dėl LIT g.gif
Atsakyti
QUOTE(estik @ 2010 11 15, 19:12)
Na va, pagaliau ir aš gavau rezultatus  thumbup.gif

Man kaip ir nieko nerado, tik kažkas ant ribos, tai liepė gerti vitaminus su mineralais. O MB - tai vienas rodiklis žiauriai viršija normas, jei norma nuo 0 iki 87, tai pas jį 784  unsure.gif  Tad jam prirašyti papildomi tyrimai ALAT, ASAT, Holesterin< Bilirubins, reiks šifruotis ką tai reiškia doh.gif Rezultatus siųsti jai.
Klausimas gale tas pats, kada planuojam IVF arba kitką, spėju dėl LIT g.gif

Įvesk raides (ALAT ir ASAT) i google, rasi informaciją. Pati bandžiau, aprašyta kas tai yra. Taip radau ir ką reiškia koeficents De Ritis. Tai ALAT ir ASAT santykis - kai jis padidėja rodo širdies ligą, kai sumažėja - kepenų. Labai tikiuosi, kad pas vyrą nieko blogo nėra unsure.gif
O kuris rodiklis viršija? Nieko neparašė į ką kreiptis? Gal nuspręs po papildomų tyrimų?..
Taip pat išsiaiškinau, kad mano leukocitų formulėje (atrodo taip) vieno parametro žemiausia riba, o vyro dviejų parametrų g.gif Ką tai gali reikšti, nežinia. Bet ji to nesureikšmino.
Keista, man nenurodė nieko naudoti g.gif
O jūs darysit LIT?
Kažin kaip Rozelei78 sekėsi šiandien. Lyg žadėjo vykti.
Atsakyti
QUOTE(žieminukė @ 2010 11 15, 19:44)
Įvesk raides (ALAT ir ASAT) i google, rasi informaciją. Pati bandžiau, aprašyta kas tai yra. Taip radau ir ką reiškia koeficents De Ritis. Tai ALAT ir ASAT santykis - kai jis padidėja rodo širdies ligą, kai sumažėja - kepenų. Labai tikiuosi, kad pas vyrą nieko blogo nėra unsure.gif
O kuris rodiklis viršija? Nieko neparašė į ką kreiptis? Gal nuspręs po papildomų tyrimų?..
Taip pat išsiaiškinau, kad mano leukocitų formulėje (atrodo taip) vieno parametro žemiausia riba, o vyro dviejų parametrų g.gif  Ką tai gali reikšti, nežinia. Bet ji to nesureikšmino.
Keista, man nenurodė nieko naudoti g.gif
O jūs darysit LIT?
Kažin kaip Rozelei78 sekėsi šiandien. Lyg žadėjo vykti.

Pas jį stipriai viršija bendras IgE, šis rodiklos rodo alergiją (pas jį astma) verysad.gif O ALAT ir ASAT tik liepė išsitirti. Ji parašė, kad išsitirti ir siųsti jai. O cholesterolis pas MB problema, jau šitą žinojom. Bet pataikė ji, MB jai tai nieko nesakė apie jį, pamiršo.
Dėl LIT nežinau, kitą savaitę turėtume važiuoti pas ją daryti sueities testo, tai irgi nežinau, ką daryt g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo estik: 15 lapkričio 2010 - 20:12
QUOTE(estik @ 2010 11 15, 22:10)
Pas jį stipriai viršija bendras IgE, šis rodiklos rodo alergiją (pas jį astma)  verysad.gif O ALAT ir ASAT tik liepė išsitirti. Ji parašė, kad išsitirti ir siųsti jai. O cholesterolis pas MB problema, jau šitą žinojom. Bet pataikė ji, MB jai tai nieko nesakė apie jį, pamiršo.
Dėl LIT nežinau, kitą savaitę turėtume važiuoti pas ją daryti sueities testo, tai irgi nežinau, ką daryt  g.gif

Mums irgi siūlė tą sueities testą, bet šį mėnesį vien dėl jo nevažiuosim. Gal sugalvosim tik tada kai turėsim vyro tyrimus (pas gyd. tik gruodžio 10 doh.gif ). Na, dar priklausys nuo to, ką ji man atrašys.
Kažkaip nepaklausiau, jeigu nustatytų nesutampamumą, kas tada? ką darytų? ar yra koks gydymas? Jeigu nuspręsit vykti, paklausk, pasidalinsi žiniomis mirksiukas.gif
Dėl to užmiršimo, tai taip. Atrodo visas ligas prisimenu (gailiuosi, kad neužsirašiau), o vat, kad turiu truputį problemų su sanariais, užmiršau pasakyt... labai jau išmušė iš vėžių kai kvietė atskirai.
Sėkmės Jums 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(žieminukė @ 2010 11 15, 21:48)
Mums irgi siūlė tą sueities testą, bet šį mėnesį vien dėl jo nevažiuosim. Gal sugalvosim tik tada kai turėsim vyro tyrimus (pas gyd. tik gruodžio 10 doh.gif ). Na, dar priklausys nuo to, ką ji man atrašys.
Kažkaip nepaklausiau, jeigu nustatytų nesutampamumą, kas tada? ką darytų? ar yra koks gydymas? Jeigu nuspręsit vykti, paklausk, pasidalinsi žiniomis mirksiukas.gif
Dėl to užmiršimo, tai taip. Atrodo visas ligas prisimenu (gailiuosi, kad neužsirašiau), o vat, kad turiu truputį problemų su sanariais, užmiršau pasakyt... labai jau išmušė iš vėžių kai kvietė atskirai.
Sėkmės Jums 4u.gif

Jei nuspręsim važiuoti ir pavyks ištrūkti iš darbo (nes reikia nakvoti Rygoj, kad ryte padaryti tą testą), tai būtinai paklausiu. O kodėl jums siūlė šį testą? Kokia jūsų nevaisingumo priežastis?
MB darė ir spermos tyrimą, bet resų tai neatsiuntė g.gif
Įdomu, kaip sekasi mūsų trijulės trečiajai narei biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo estik: 16 lapkričio 2010 - 07:15