Įkraunama...
Įkraunama...

Toyota Previa

nu zinai jei lesos leistu daugiau tai gal ir mums nebutu isvaizdi, bet...panasiai uz tokia pacua kaina kaip ir nieko daugiau nera....kitu nezmoniskos kainos... schmoll.gif
todel bandom save itikint kad tai puikus variantas.
Atsakyti
QUOTE(Mazulikee^ @ 2006 02 04, 16:28)
nu zinai jei lesos leistu daugiau tai gal ir mums nebutu isvaizdi, bet...panasiai uz tokia pacua kaina kaip ir nieko daugiau nera....kitu nezmoniskos kainos... schmoll.gif
todel bandom save itikint kad tai puikus variantas.

Svarbu jūsų šeimai būtų patogu ir gera važiuoti thumbup.gif Ir žinoma, kad nebūtų jokių problemų. Linkiu kuo greičiau išsirinkti ir džiaugtis. Vanas yra superinis dalykas. Mes greitu laiku ruošiamės visa šeima dumti į 14 h kelionę su savo vanu cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Mazulikee^ @ 2006 02 02, 00:20)
ruosiames pirkti minivena...noretume jusu nuomone isgirsti, gal kas turite savo seimoje...dekui uz atsakymus bigsmile.gif


labas mes turime du minivenus viena toyota previa kita chrysler town country ,kaip tik dabar previa isvaryta i lietuva pardavimui ,tarp ju skirtumas 12 metu,lietuvoje be abejo tau kas liecia dalis pigiau islaikyt previa, ir jos dalys yra pigesnes,bet konfortiskesne yra chrysleris,vienos galingumas 2.4 kitos 3.8 benzino ima vienodai,as kitokios net nenoreciau vietos daug,ir vienoje ir kitoje gali islankstyt sedynes kaip nori thumbup.gif jos mums ir kelionines ir autobusiuka atstoja jei ka reikia pervezt vaiakms vietos daug,perkant kita masina po previjos net mintis mums su vyru nekilo kokia tik minivena thumbup.gif tik degalinese busi be abejo daznas svecias biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
Jeigu pirksite vienaturi, kuris buvo skirtas Amerikos rinkai, atkreipkit demesi, kad automobiliai skirti amerikos rinkai yra ne taip gerai paruosti antikorozijai.
O del to benzino (ar kito kuro valgymo) taj nenuostabu kad vienaturis daug reikalauja. pvz renault espace nors variklis tik 2.2 79kW (abra 105 Ag), bet mieste turi gera apetita - ~11l.
Tiem kas nori sutaupyti kurui reiktu vazineti svelniai, neijunkti elektros prietaisu(jei tai nera butina). Na bet jei jau megstat smagiai vazineti, taj nieko nepadarysi. Visi malonumai turi savo kaina.
Atsakyti
Kai pradėjom galvoti keisti Mitsubishi galanta į kokį nors miniveną, apžiūrėjom ir Renault espace, ir pontiac transport, ir crysler voyeger. Renault'as nepatiko, amerikietiškų automobilių išlaikymas brangus, tad suradom mums geriausią variantą TOYOTA PREVIA, nors šie automobiliai irgi sakyčiau priskiremi vos ne prie egzotikos ir išlaikymas ne iš pigiujų. Kiek ankščiau buvau apžiūrėjęs puseserės PREVIJĄ. Ji tiek man tiek mano žmonai labai patiko ir dar juokais pasakiau "va mano minivenas". Nors ir nusipirkom '91 metų bet esam patenkinti ja.
Vietos daug sėdynės trimis eilėmis. Tik vienas minusas meistrai keikia, nes variklis yra po apačia gulsčias, ne priekį. Eupopinis variantas tik benzininis, o angliškas variantas būna 2,2D
Atsakyti
kuom gi brangus, mielas kolega voyagerio islaikymas? g.gif
kad tepalus ir stabdziu kaladeles keist? lotuliukas.gif
patys turim dodge caravan- masina tikrai neproblemine
thumbup.gif

o vat del isorinio previos vaizdo schmoll.gif
na reik megt taip atrodancias masinas
QUOTE(arunkus @ 2006 03 08, 15:37)
Kai pradėjom galvoti keisti Mitsubishi galanta į kokį nors miniveną, apžiūrėjom ir  Renault espace, ir pontiac transport, ir crysler voyeger. Renault'as nepatiko, amerikietiškų automobilių išlaikymas brangus, tad suradom mums geriausią variantą TOYOTA PREVIA, nors šie automobiliai irgi sakyčiau priskiremi vos ne prie egzotikos ir išlaikymas ne iš pigiujų. Kiek ankščiau buvau apžiūrėjęs puseserės PREVIJĄ. Ji tiek man tiek mano žmonai labai patiko ir dar juokais pasakiau "va mano minivenas". Nors ir nusipirkom '91 metų bet esam patenkinti ja.
Vietos daug sėdynės trimis eilėmis. Tik vienas minusas meistrai keikia, nes variklis yra po apačia gulsčias, ne priekį. Eupopinis variantas tik benzininis, o angliškas variantas būna 2,2D

Atsakyti
pvz: pontiac transport 2,3 variklis kiek skaičiau, į Lietuva atvažiuoja nusibaigt. Iškart reikia pirkt į komplekta vectros 2,0 variklį. O šiaip aš prieš amerikiatiškas nieko prieš. Norėtusi amerikietišką nusipirkt jaunesnį nei '96 metų. Kaina kandžiojasi. Reikia keleta metelių pasivažinėt su previja. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(arunkus @ 2006 03 08, 17:10)
pvz: pontiac transport 2,3 variklis kiek skaičiau, į Lietuva atvažiuoja nusibaigt. Iškart reikia pirkt į komplekta vectros 2,0 variklį. O šiaip aš prieš amerikiatiškas nieko prieš. Norėtusi amerikietišką nusipirkt jaunesnį nei '96 metų. Kaina kandžiojasi. Reikia keleta metelių pasivažinėt su previja. biggrin.gif



pas mus kolega,
dodge caravan 2001 smile.gif
3.3 variklis cool.gif
kaina 20000 su visais muitais, sertifikatais, sueuropinimu ir tt
Fantastiska auto thumbup.gif
Atsakyti
mums toks 2001 metų auto iš fontastikos srities. jei už visus turimus pinigus mašiną nusipirksim ir nebus už ką į baką įpilt, geriau tik pasvajot.
Atsakyti
QUOTE(anuska:) @ 2006 03 08, 11:31)
pas mus kolega,
dodge caravan 2001 smile.gif
3.3 variklis  cool.gif
kaina 20000 su visais muitais, sertifikatais, sueuropinimu ir tt
Fantastiska auto thumbup.gif

Mes irgi neseniai pirkom panašią mirksiukas.gif Metai ir litrai tie patys, tik mūsų Crysler TC. Iš ne amerikietiškų vanų pirkčiau tik Honda odyssey user posted image rolleyes.gif Ale kolkas tik svajojam apie tą gražuolę doh.gif
Atsakyti

man previjos išvaizda irgi nelabai schmoll.gif

gal kas turi Ford Windstar, mes apie tokį galvojam, bet kol kas tik galvojam ax.gif ir dar domina atsiliepimai apie Dodge Grand Caravan
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rds: 12 kovo 2006 - 10:47
galvojau as ir apie windstara bet palindus po juo praejo noras. kaip zinoma fordai megejai valgyt ypac tokie masyvus. dodge grand caravan geras variantas tik neaisku kuriu metu nes senesni turi problemu su dezem
Atsakyti