Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūros tema

QUOTE(lelija R @ 2010 11 15, 19:26)
Labai ačiū už patarimus. Suprantu, kad dabar persodinti negalima, ir net nebandysiu, bet jei ji žydės apie pusmetį, tai kokio dydžio toks šaknys tada bus? blink.gif

jos neauga iki begalybės mirksiukas.gif
Atsakyti
sveikos,o norejau paklausti sitos spalvos orchidejos reiklesnes uz kitas?ar cia tik mitas?
user posted image
Atsakyti
QUOTE(lelija R @ 2010 11 15, 19:26)
Labai ačiū už patarimus. Suprantu, kad dabar persodinti negalima, ir net nebandysiu, bet jei ji žydės apie pusmetį, tai kokio dydžio toks šaknys tada bus? blink.gif

na jei labai didelė bėda ir nepatogumas su tom šaknim, galima persodinti ir žydinčią. nebent labai kaip nors karpysi, kutensi ar laužysi šaknis..... jei atsargiai elgsies, gali būti, kad ji ir nepastebės permainų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Laura81r @ 2010 11 15, 19:54)
sveikos,o norejau paklausti sitos spalvos orchidejos reiklesnes uz kitas?ar cia tik mitas?
user posted image


idomus klausimas turiu tokia,pakolkas nieko auga kaip ir kitos...
Atsakyti
na,cia man internete parase,kad jinai labai kaprizinga,reikli,niekaip neprazysta ir t.t.tai,galvoju ka cia su ja daryti,nes mansike jau irgi numetus ziedelius,idomu ,sulauksiu naminiu? g.gif
Atsakyti
Manau, kad tai mitas. Phalaenopsis kaip ir visi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Laura81r @ 2010 11 15, 22:55)
na,cia man internete parase,kad jinai labai kaprizinga,reikli,niekaip neprazysta ir t.t.tai,galvoju ka cia su ja daryti,nes mansike jau irgi numetus ziedelius,idomu ,sulauksiu naminiu? g.gif

na kad tik iš spalvos spręsti apie auginimo sudėtingumą nereikėtų... kokių jam sąlygų reikia, priklauso nuo to, kas buvo jo "tėvai", nes tai hibridinis falenopsis. bet šito, deja, mes niekada neatseksim, nes išveista milijonai hibridų... tačiau visi hibridai veisiami vadovaujantis 2 reikalavimais - gražūs žiedai ir lengva auginti namie. wink.gif
Atsakyti
aš spėju, kad tas klausimas dėl geltonojo phalaenopsio kilo iš to, kad jis parduotuvėse retai randamas, o dar rečiau sveikas. Bet ir kiti juk būna nualinti, baltų gal net didenis procentas, tik mes, pripažinkim, į juos jau beveik nekreipiam dėmesio.
Atsakyti
mano dar toks pastebėjimas, kad geltoni ilgai žydi, pratęsinėja tolyn žiedkočius.., nors turiu kažkur pasiklydusį vieną užsispyrusį, tai dar vis laukiu.. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(~*Besisypsanti*~ @ 2010 11 17, 23:02)
sveikutės, jungiuos ir aš prie orchidėjų mylėtojų smile.gif visada augindavau tik phenopolius ar kaip ten jie.. tačiau šiandien pamačiau prie nukainuotų gėlių ir kitokią orchidėja.. žinau kad čia yra ir nusimanančių apie įvairias orchidėjas, todėl norėčiau kad įvertintumet ar dar atstatoma būklė šios ir gal galėtumėt pravesti trumpą instruktažą apie būtent šitų priežiūrą.. taip norisi išgelbėti gėlytę.. ačiū
user posted image
user posted image

Atsakyti
kad jos nereikia gelbėti smile.gif nupiginta matyt dėl to, kad peržydėjo smile.gif tai kažkoks odontoglossum hibridas, o koks konkrečiai - sunku pasakyti be žiedų. odontoglossum hibridų auginimas nelabai kuo skiriasi nuo falenopsių auginimo, tik tiek, kad jie labai mėgsta gryną orą ir vasarą ypač puikiai jaučiasi lauke smile.gif bet ten vasarą puikiai jaučiasi visos orchidėjos smile.gif

patys odontoglossumai turi augimo ir miego periodus, tačiau hibridai gali augti ir žydėti visus metus, jei jiems tinkamos sąlygos.

bulvės kiek pasiraukšlėjusios, bet tai nieko baisaus.
Atsakyti
labai aciu uz atsakyma! o sios geles irgi turbut pro lekstute laistomos? bulves susiraukslejo turbut del vandens stokos, nes ten kur pirkau ant vazonelio buvo parasyta nupiginimo priezastis "dziuva", o buvo tik ziedeliai nudziuve.. ziedeliai tokie keisti, labai mazyciai ir kitokie negu falenopsiu.. bet grazus smile.gif kazin po kiek laiko geresnes prieziuros gal tos bulves issitiesins? blush2.gif
Atsakyti