Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūros tema

As ir taip manau mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos, kaip persodinti tokią orchidėją?

user posted image

blink.gif
Atsakyti
atsargiai sukarpyti vazonėlį, kai nužydės
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lerikyte: 14 lapkričio 2010 - 11:04
QUOTE(lelija R @ 2010 11 14, 11:49)
Sveikos, kaip persodinti tokią orchidėją?


blink.gif



QUOTE(Lerikyte @ 2010 11 14, 12:04)
atsargiai sukarpyti vazonėlį, kai nužydės


Idomu,o kaip tas is dugno islindusias saknis pavyks i nauja vazoneli sutalpint g.gif
Atsakyti
QUOTE(Liepa B. @ 2010 11 14, 14:46)
Idomu,o kaip tas is dugno islindusias saknis pavyks i nauja vazoneli sutalpint g.gif


a cia tai klausimas..manau jos luzines,nebent ismirkyt pries sodinant...bet akivaizdu kadlaukt kol nuzydes,nes ziedai gali nubyret...
Atsakyti
I kazkoki aukstesni vazoneli bandyt sodint, nes kitaip jos nulus - nepalenksi.
Atsakyti
Įkišiu savo snapą... Mačiau kaip mano draugė panašiai išsišaknijusią persodino. Atsargiai nukarpė vazonėlio šonus, tik dugną paliko, kad nesulaužyt šaknelių ir.. pasodino į didesnį vazonėlį. Psio. Auga, žydi ir nesiskundžia.
Atsakyti
labai geri Edexos, Evers ir Lerkytės patarimai smile.gif
dar vienas patarimas nuo manęs smile.gif kai persodinsit į naują vazoną, drenažo skylutes paslėpkite po drenažo sluoksniu - keramzitu ar tiesiog sudužusio molinio vazono šukėmis. kad šaknys nerastų kelio lauk iš vazono wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Ronja @ Plėšiko Duktė,2010 11 14, 18:54)
labai geri Edexos, Evers ir  Lerkytės patarimai smile.gif
dar vienas patarimas nuo manęs smile.gif kai persodinsit į naują vazoną, drenažo skylutes paslėpkite po drenažo sluoksniu - keramzitu ar tiesiog sudužusio molinio vazono šukėmis. kad šaknys nerastų kelio lauk iš vazono wink.gif

pas mane visos su drenažu ale vistiek pralenda doh.gif turiu ir tokių, kur dugne per vieną skylę išlenda lauk, o per kitą įlenda atgal į vazoną hihihi.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lerikyte: 14 lapkričio 2010 - 18:16
Mano cimbidis jau nužydėjo,numetė žiedus,bet ir kitas žiedstiebis pagelto.Galvojau,dar vienais pasidžiaugsiu ir še tau verysad.gif gal dėl to,kad gausiau paliejau?
Atsakyti
QUOTE(eliss @ 2010 11 14, 19:26)
Mano cimbidis jau nužydėjo,numetė žiedus,bet ir kitas žiedstiebis pagelto.Galvojau,dar vienais pasidžiaugsiu ir še tau verysad.gif gal dėl to,kad gausiau paliejau?

gali būti. Man buvo daug kartų sakyta, kad kai krauna pumpurus griežtai nepersistengt su liejimu
Atsakyti
QUOTE(Lerikyte @ 2010 11 14, 19:15)
pas mane visos su drenažu ale vistiek pralenda  doh.gif turiu ir tokių, kur dugne per vieną skylę išlenda lauk, o per kitą įlenda atgal į vazoną hihihi.gif

jo? lotuliukas.gif na nežinau, su tokia problema tikrai jau senokai nesusidūriau... smile.gif
Atsakyti