Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūros tema

QUOTE(evers @ 2010 11 12, 20:45)
.. ar galima purkst geles praskiedusilpniau..

Štaikaipsesėilgakasėaiškiatauviskąišdėstėnetašsupratau... mirksiukas.gif smile.gif
Atsakyti
tai apskritai visus augalus galima tręšti per lapus, t.y. purškiant smile.gif tik per lapus trąšos įsisavinamos dar geriau, todėl ir tirpalo koncentracija gali būti silpnesnė smile.gif
Atsakyti
klausiau bijodama nudegint lapus.. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(evers @ 2010 11 13, 10:32)
klausiau bijodama nudegint lapus.. 4u.gif

Gerai darei, gaila būtų suniokot visą vaizdą. Pati iš savo praktikos su sugadintais lapais nukentėjusi esu... blush2.gif
Kai tręšiu per lapus, irgi stengiuosi silpnesnės koncentracijos tirpalą daryt. Ypač vasaros metu, kad karštis, saulė+trąšos žalos lapams nepadarytų.
Va tik kai tręšiu laistydama žemę, tai jau nesaikingai blush2.gif Po profių paskaitų dabar jau žadu pasitaisyt smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Edexa: 13 lapkričio 2010 - 10:00
mm... nežinau, aišku, kokios koncentracijos trąšų tirpalu purškei, bet jei purškei saulei šviečiant, tikėtina, kad nudegino lapus ne trąšos, o saulės spinduliai. lašiukai veikia kaip padidinamas stiklas, o su padidinimo stiklu ir saulės spinduliais galima ir lauželį užsikurt... smile.gif
Atsakyti
blink.gif blush2.gif jau taip daugiau nebedarau...
Atsakyti
tai šaunuolė wink.gif

o su tuo purškimu tai reikia atsargiai - žiemą galima supūdyti, o vasarą - sudeginti sad.gif
Atsakyti
Reik man savo ferma prisiverst palaistyt, nors pries nakti negalima. Dienom, nors tu ka - laiko nera.
Atsakyti
galima ir naktį smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2010 11 13, 20:13)
Reik man savo ferma prisiverst palaistyt, nors pries nakti negalima. Dienom, nors tu ka - laiko nera.


Ir kuo toliau, laiko bus vis mažiau, o ir laistyti sunkiau dėl nestuke.gif (gimdžiau liepos pabaigoj, tai iki to ir po toi dar kankino karščiai). Tik po kokio mėnesio pradėjau vėl normaliai laistyti, tręšti ir valyti lapus ax.gif phalaenops'iai atlaikė, o afrikietės ne verysad.gif

Atsakyti
Na laistyt del nestuke.gif man visai nesunku. Laiko truksta, kadangi vis dar dirbu. O siandien tai ziauriai tingejau grizus namo blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(Ronja @ Plėšiko Duktė,2010 11 13, 19:29)
galima ir naktį smile.gif

Rimtai? o tai cia diskutuota buvo ne karta, kad negalima, nes vesiau buna, dregme uzsilaiko.
Atsakyti
drėgmė gali užsilaikyti ir dieną, jei vėsu. viskas priklauso nuo temperatūros ir oro judėjimo. pažiūrėkit - gamtoje lyja ir dieną, ir naktį, ir ryte. esmė ne kokiu paros metu laistai, esmė kitos aplinkos sąlygos wink.gif

aš anksčiau irgi bandžiau nelieti vakare. bet paskui pamačiau, kad tada jos išvis mėnesių mėnesiais liks nelietos, nes ryte ir dieną neturiu kada - dirbu. o savaitgaliais irgi ne visada išeina ryte ar dieną palaistyti. tai jau žymiai geriau laistyti vakare, nei išvis nelaistyti vien dėl to, kad vakaras smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ronja, Plėšiko Duktė: 13 lapkričio 2010 - 21:27