Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūros tema

Dekui 4u.gif O tai kas tam lapukui tie juodi taskeliai is vidines puses g.gif Tai vazoniukas nepermazas?
Atsakyti
dar tikrai nepermažas, o jei bus labai noras padaryt šaknų reviziją pavasarį ir persodinsit smile.gif dėl lapų irgi manau nėra ko sukt galvos - nebent pradės daugėt ar plėstis.
Atsakyti
Aciu visom suskubusiom atsakyti labai jau neramu buvo blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
sveikutes,

turiu bedele, gavau dovanu phalaenopsi su dviem ziedkociais ir va namuose man jis pradejo vysti.. numete visus ziedus, gelsta nuo koto beveik visi lapai. verysad.gif

gal zinot kas gali jam but? 4u.gif

labai prasau, padekit..
Atsakyti
QUOTE(Jurgitukia @ 2010 12 31, 13:48)
sveikutes,

turiu bedele, gavau dovanu phalaenopsi su dviem ziedkociais ir va namuose man jis pradejo vysti.. numete visus ziedus, gelsta nuo koto beveik visi lapai. verysad.gif

gal zinot kas gali jam but? 4u.gif

labai prasau, padekit..


reiketu nuotraukos... kitaip manau beprasmiska cia ka ir patart. ar matosi sveiku saknu? jei ne, tai kogero perlaistet ir supuvo. jei matosi, tai galejo gal susalt per lauka nesant..
Atsakyti
QUOTE(Jurgitukia @ 2010 12 31, 11:48)
sveikutes,

turiu bedele, gavau dovanu phalaenopsi su dviem ziedkociais ir va namuose man jis pradejo vysti.. numete visus ziedus, gelsta nuo koto beveik visi lapai. verysad.gif

gal zinot kas gali jam but? 4u.gif

labai prasau, padekit..

Mano gėlei irgi taip pat yra . Tik numete žiedlapius ,viska , koki mėnesį be nieko buvo , o puskui gražus , žali lapai pradėjo augti smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Jurgitukia @ 2010 12 31, 11:48)
sveikutes,

turiu bedele, gavau dovanu phalaenopsi su dviem ziedkociais ir va namuose man jis pradejo vysti.. numete visus ziedus, gelsta nuo koto beveik visi lapai. verysad.gif

gal zinot kas gali jam but? 4u.gif

labai prasau, padekit..

Mano gėlei irgi taip pat yra . Tik numete žiedlapius ,viska , koki mėnesį be nieko buvo , o puskui gražus , žali lapai pradėjo augti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Klavera212 @ 2010 12 31, 12:41)

Mano gėlei irgi taip pat yra . Tik numete žiedlapius ,viska , koki mėnesį be nieko buvo , o puskui gražus , žali lapai pradėjo augti smile.gif


tai gal tada atsigaus.. o tai jau issigandau. imesiu veliau foto kaip ji pas mane atrodo..
Atsakyti
Sveikos mergaites, su artejanciais Naujais metais 4u.gif
O man vis neramu del gelytes verysad.gif
Kreipiuosi i jus vel pagalbos neduoda ramybes, kad silpsta gelyte, pridesiu keleta foto. Zalios saknys jau nebezalios, bet jos perude kazkokios
user posted image
Su ziedu kazkas vyksta taip grazei zydejes suglebo
user posted image
Ir pumpuriukui kazkas yra
user posted image
Ji turi astuonis ziedus ir neprasiskleidusiu 12 pumpuru. Saknys naujos neauga, esamos ir kazkokios neaiskios, lapas vienas leisgivis kabo pusiau gelsvais galais ir kiek pastebejau kiti is krastu igauna toky matiskuma ir nuo krasciuku svieseja. Mastau uzteko pasidziaugti jos ziedais ir reik kazkaip bandyti ja gal gaivinti. Daug energijos turbut atima tie pumpurai., gereu tegu sveiku saknu prisiaugintu blush2.gif Prasau patarkite kanors
Atsakyti
QUOTE(Aprile @ 2010 12 31, 16:27)
O man vis neramu del gelytes verysad.gif

http://www.orchidejo...hp?id=38&sid=76 4u.gif
šiaip man nuojauta, kad vazono žievese yra daug samanų, kurios užlaiko drėgmę ties viduriu ir tuomet pradeda pūti šaknys. Aš atsargiai nuo viršaus nuimčiau dalį substrato ir pasitikrinčiau. Visad radus atsargiai iškrapštau ir vėl tas pačias žieves uždedu atgal. Pamėginkite mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lark: 01 sausio 2011 - 16:02
QUOTE(lark @ 2011 01 01, 15:52)
šiaip man nuojauta, kad vazono žievese yra daug samanų, kurios užlaiko drėgmę ties viduriu ir tuomet pradeda pūti šaknys. Aš atsargiai nuo viršaus nuimčiau dalį substrato ir pasitikrinčiau. Visad radus atsargiai iškrapštau ir vėl tas pačias žieves uždedu atgal. Pamėginkite  mirksiukas.gif


o kodėl geltonai užrašei, kad ne kiekvienas pamatytų? mastau.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti