Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūros tema

aš! lotuliukas.gif
Atsakyti
[quote=nila_ks,2010 11 11, 19:43]
Aš tai gerai sutariu su juo biggrin.gif rolleyes.gif O čia orchidėja ar kita gėlė, kurios nežinot?
Iš Macuičių katlėjas (vieną rodžiau) ir vandas parsitempiau, dar dvi cambrijas, kurių žiedų nežinau (viena didžiažiedė) blush2.gif Gal rytoj reiks nulėkti iki ten rolleyes.gif
[/quote
Kurioje vietoje Macuičiuose perkate gėleles? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lerikyte @ 2010 11 12, 10:55)
Merginos ( gal ir ne vien tik ), turiu prašymą. Gal galėtumėte man susakyti, kiek Jūsų iš čia bus važiuojančių į seminarą. Reikalinga pasiruošimui mums žmonių skaičius  smile.gif Ačiū


aš vis dar nežinau
Atsakyti
QUOTE(Ronja @ Plėšiko Duktė,2010 11 12, 16:12)


Tavęs vienos per daug...gausi kėblinti pėškom... tongue.gif
Atsakyti
ajajai... kokia nesėkmė.... nenoriu pėškom! nuo Vilniaus tolokai bus kėblinti!
Atsakyti
QUOTE(Ronja @ Plėšiko Duktė,2010 11 12, 16:12)

tu nesiskaitai hah.gif: ph34r.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lerikyte: 12 lapkričio 2010 - 15:52
nu vaaa sad.gif tai viena siunčia mane pėškom, tai kita sako, kad aš išvis net nesiskaitau... heh... dabar jaučiuosi nesvarbi ir nereikalinga verysad.gif
Atsakyti
Brangi, KK, tu jau senų seniausiai suskaičiuota, priskaičiuota ir be tavo pačios žinios ax.gif
Atsakyti
na gerai, jei jau aš dar ir brangi, tai tada galiu ir pėškom atmint biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mocha @ 2010 11 12, 15:25)
Kurioje vietoje Macuičiuose perkate gėleles? 4u.gif

Nežinau kaip ir pasakyti, ten daugiau nieko ir nėra tik tie gėlių angarai, nes visa kita kaimelis (gyvenamieji namai) ir tiek g.gif rolleyes.gif
Atsakyti
sveikos norejau paklaust o su HB-101 ar galima purkst geles praskiedusilpniau,ar tik laistymui jis.. g.gif
Atsakyti
QUOTE(evers @ 2010 11 12, 21:45)
sveikos norejau paklaust o su HB-101 ar galima purkst geles praskiedusilpniau,ar tik laistymui jis.. g.gif


ar skaitei cia? http://www.staliausi...tintojas-hb-101

reikia apipurkst ne vien tik lapu virsutine puse, bet ir apatine.

Kaip HB-101 veikia augalo lapus?
Lapų vystymasis veikiant HB-101
Kad augalai galėtų augti jiems reikia saulės šviesos, anglies dioksido, vandens ir dirvožemio (mineralų ir mikroorganizmų). Jei šie elementai nėra
subalansuoti, augalo augimas sulėtėja arba sustoja.
Saulės šviesą ir anglies dioksidą augalas absorbuoja per lapus, kuriuose vykstant
fotosintezei yra gaminama augalo išlikimui reikalinga gliukozė ir kitos maisto
medžiagos. HB-101 tirpalu apipurškus lapus ir dirvą, reikalingas maisto medžiagas
augalas absorbuoja iš dirvos. Šioms maisto medžiagoms susijungus su jonizuotu kalciu
ir natriu iš HB-101, jas absorbuoja lapų ląstelės, kurios tokiu būdu yra sustiprinamos ir
todėl fotosintezė darosi veiksmingesnė. Dėl to lapai pasidaro žalesni ir stipresni, o
augalas sveikesnis.
Atsakyti