Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūros tema

o as bandau apramint save nukainuotuju pirkime. pamatavau ant palanges temp. tai 8 laipsniai tik... olivija, atsimeni, kai kalbejom apie palanges ir sakiau kad stipriai uzkamsiau langus(kai atsiiminejau kvietka facebook'o dovanota), tai galvojau bus per silta kaktusam, o db ir adialais kloju ir pan... va db kaktusam tai manau pats tas, bet orches sala. susinesiau visas i siltaji kambari, kur "gyvenam" biggrin.gif ir sildytuvas veikia. bet ir as vistiek jau nuo vasaros praradau daug geliu... verysad.gif zodziu, noriu savo buto... su plastikiniais langais lotuliukas.gif
Atsakyti
pas mus irgi ta pati problema.. mediniai kiauri langai doh.gif butas didelis, palangiu daug, bet ziema nieko ant ju negaliu auginti verysad.gif buvau pastacius orchideja dar rudeni.. leido nauja lapeli.. ir visa tapo kaip popierius sugleibusi.. taip gaila pasidare.. apsikamsem, o vejai vistiek kiaurai pucia doh.gif
Atsakyti
g.gif ką čia mano falenopsis sugalvojo?Ar tik čia ne keikis?
user posted image
Atsakyti
Puikumelis,turesi vaikiuka lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikos mergaites kreipiuosi i Jus su prasymu padet isgelbeti mano geliuka 4u.gif Ikeliu foto man jos tragiskos verysad.gif ir kaip pardavejai dar zmogui parduoda juk zino, kad dovanai ir nic nieko neispejo mad.gif blush2.gif
user posted image cia va vienintele sveika saknele, nes visos kitos tokios:
user posted imageuser posted image
Papildyta:
Mergaites prasau pasakykit ar galima isgelbeti tik su viena sveika saknele, bet saunuole skleidzia pumpuriukus jau trecia per tris dienas bigsmile.gif wub.gif Ka man daryti su tokiom saknim ar toliau persodinti i nauja substrata, nes ji sename jo ciut ciut ji vos laikosi. Dar aptikau kazka man nesuprantamo nezinau kas tai user posted image
Atsakyti
tai kad normalios tos šaknys mastau.gif tos baltos yra geros, jos šviesos negauna, todėl tokios spalvos.. jei jos būtų rudos, minkštos, būtų supuvusios, o čia viskas gerai.. bent jau kiek matau iš tokių foto
Atsakyti
Man atrodo kad tai gėlytėj viskas tvarkoj, tik gal kiek žemelė per drėgma atrodo wink.gif o čia lenda tai mano akei nauja šaknis blush2.gif
Atsakyti
Aprile, įstatykit į kitą vazoną ir nevirs mirksiukas.gif ir minimum savaitę neliekit, nes tuomet tikrai supus
Atsakyti
Aprile iš viršaus vaizdas tikrai pakankamai geras, nufotografuokit iš vazono šono per visą dydį
Atsakyti
Kaip nuraminot, as naujoke ,kai pamaceu tokia saknu bukle doh.gif nes nete tokiu riebiu graziu maciau rolleyes.gif Bet vistiek neramu, nes nuotraukoje matosi tos plonytes saknys su tokiu parudavimu tai jos vos vos laikosi nu paliesciau ir liktu ant tokio siulo ta prasme supuvus saknis per tris dvi vietas, bet ji dar laikosi. O kodel tos saknys tokiais taskeliais, gali but, kad per slapia, nes tik vakar pamerkiau su visu vazoneliu i vandeny ir istraukiau nuvarvinau. Bijau sodinti i nauja substrata uz tat greit tariuosi, nes isjudinta ji visa blush2.gif tu drozliu tiek mazai doh.gif
Dar lapai keisti: user posted imageuser posted image uz tat noriu pasitarti ar viskas su ja tvarkoje blush2.gif tos saknys plonos ir susirauksleje del ko
Atsakyti
Nufotegrafauvau vazona, substrato tiek mazai ji virsta man., ikeliu foto paskutines ir ainu pirkti rolleyes.gif
user posted imageuser posted image
Atsakyti
šaknys kaip šaknys, mažoka ir tiek. Substratas šlapokas - reikia kurį laiką neliet, kad pradžiūtų. Mano akiai, tai nereik čia nieko persodinėt, o ypač vidury žiemos...
Atsakyti