Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūros tema

sveikutės, kažkas yra su mano viena orchideja doh.gif lapeliai negelsta, bet jie gleibsta.. laistau kai reikia pamerkdama i pilna vandens bliudeli, o kažkas jai vistiek nepatinka.. šiuo metu nežydinti.. o ir šaknelės buvo gražiai susirangiusios vazonėlio dugne, o dabar jau viena iš jų sudžiuvusi.. gal kokių trašų jai reiktų..?
Atsakyti
Merginos, labai atsiprasau jeigu kartosiuosi. Pries kelis lapus skaiciau, kad viena nare turi problema del dziustanciu ziedeliu, bet atsakymo neradau.
Pas mane tas pats. Turiu mazute orchidejuke, kuri isleido ziedstiebi su kokiais 8 ziedeliais, bet visi paeiliui subliusko ir nudziuvo. Atrodo dregmes netruksta, papildomai naudoju trasas, kas galetu buti ne taip? Labai bijau, nes kitos dvi dideles orchidejos irgi isleide ziedstiebius, tad tikrai norisi sulaukti pirmuju ziedu wub.gif .
Patarkit, a unsure.gif ?

QUOTE(RainyDay @ 2010 12 17, 20:12)
Turiu problemu su viena gelyte
jinai zydejo gal pries kelis men, o dabar stovi plikas kotas nei gelsta nei augina ka ir lapeliai kazkokie pavarge,  o per viduri kazkoks pajuodavimas, siaip ta pajuodavus vieta kieta, ar cia puvinys skaitosi? ar kokia kita beda? Patarkit ka su ja daryt? blush2.gif saknys kiek is isores matosi yra grazios...


pas mane tokios bukles orchideja is soniuko jau isleido viena lapeli, tik dabar nezinau ka su likusiu merdinciu augaliuku daryti: ar persodinant ji nupjauti (atleiskite man, nesu patyrus auginime, tad issireiskiu grubokai), ar leisti laikui padaryti savo?
Atsakyti
Sveikutės, norėjau pasiteirauti kokiame substrate- žemėse auginat liudsijas.? turiu maža šakute įsišaknydinusi, bet kažkas jai netinka, vis gelsta lapeliai verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(kadabra @ 2010 12 20, 13:53)
Pries kelis lapus skaiciau, kad viena nare turi problema del dziustanciu ziedeliu, bet atsakymo neradau.
Pas mane tas pats. Turiu mazute orchidejuke, kuri isleido ziedstiebi su kokiais 8 ziedeliais, bet visi paeiliui subliusko ir nudziuvo.

pas mane tokios bukles orchideja is soniuko jau isleido viena lapeli, tik dabar nezinau ka su likusiu merdinciu augaliuku daryti: ar persodinant ji nupjauti (atleiskite man, nesu patyrus auginime, tad issireiskiu grubokai), ar leisti laikui padaryti savo?


todėl, kad info apie tai pirmam psl - prašom

kai tas "lapelis" turės kelias bent 5 cm ilgio šaknis, galėsit atskirti.. senas augalas pats nunyks, nieko nereikia daryti
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2010 12 20, 15:27)
todėl, kad info apie tai pirmam psl - prašom

kai tas "lapelis" turės kelias bent 5 cm ilgio šaknis, galėsit atskirti.. senas augalas pats nunyks, nieko nereikia daryti


dekui 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
mergaitės padėkit!!!
Mano vyriškis pašeimininkavo virtuvėje ir man nematant atidarė langą.. o ant palangės stovėjo mano žydintis phalenopsis verysad.gif doh.gif šiandien žiūriu lapeliai kažkokie pasigarbanavę, tokie kaip kad būna rytais gėlės ir po šalnos.( na nežinau kaip čia apibūdinti, kaip šalčio pakąstos unsure.gif )
Ar yra kokių būdu išsaugoti žiedus ar jau amen? g.gif
Atsakyti
QUOTE(agnieeeska @ 2010 12 20, 18:31)
Ar yra kokių būdu išsaugoti žiedus ar jau amen? g.gif


amen
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2010 12 20, 18:35)


ačiū už aiškų atsakymą 4u.gif

Kalėdoms noriu naujos žydinčios gėlytės.. doh.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo agnieeeska: 20 gruodžio 2010 - 18:40
QUOTE(agnieeeska @ 2010 12 20, 19:31)
mergaitės padėkit!!!
Mano vyriškis pašeimininkavo virtuvėje ir man nematant atidarė langą.. o ant palangės stovėjo mano žydintis phalenopsis verysad.gif  doh.gif  šiandien žiūriu lapeliai kažkokie pasigarbanavę, tokie kaip kad būna rytais gėlės ir po šalnos.( na nežinau kaip čia apibūdinti, kaip šalčio pakąstos  unsure.gif  )
Ar yra kokių būdu išsaugoti žiedus ar jau amen? g.gif

žiedus? g.gif svajokit augalą išsaugot bent.
Atsakyti
QUOTE(Lerikyte @ 2010 12 20, 18:44)
žiedus?  g.gif svajokit augalą išsaugot bent.


sakot visai gėlytei gali būt amen? nu jau dvi dienos jis tokia stovi, bet nieko žiedų nemeta ir labiau nevysta. gal dar yra vilties? g.gif
matot langas tik pora minučių buvo atidarytas, ir pati gėlė nebuvo tiesiai ant skersvėjo, kiek atokiau stovėjo verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo agnieeeska: 20 gruodžio 2010 - 18:47
Agnieeeska, na taip nepergyvenkit console.gif , jei šaknys geros, gal nieko jai nenutiks, na neteksit žiedų, bet užaugs nauji lapai ir kiti žiedai. Tiesa, tie persikreipę lapai, tai tai ir liks.
Jei ką, tai tuoj bus pilni PC naujų, bus proga atsinaujinti, visokios ten akcijos atrakcijos... mirksiukas.gif
Atsakyti
Na gal dar nenurasykim taip greit g.gif
Atsakyti