Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūros tema

kažkada turėtų prabust
Atsakyti
Mano vieno irgi ,kaip išlindo žiedynstiebio galiukas,taip ir stovi gal mėnesį,net nejuda g.gif
Atsakyti
Sveikos, na kas is panevezio minimarku myletojos senojoj maksimoj prikrauta. thumbup.gif
Atsakyti
Merginos, o as noriu paklaust toki kvaila klausima, as gavau gele dovanu su sviem stiebais, bewt kai nuzydejo, per durnuma nupjoviau stiebelius iki galo doh.gif nu cia pries gerus metus.... ir siais metais ta gele isaugino tik viena stieba, bet toki gerokai trumpesni ir trumpiau zydejo.. o dabar nuzydejes ziedkotis nuplautas iki geru nareliu stovi ir ne krust.. sad.gif kazin ka as netaip darau? laistau daugmaz karta i savaite, mirkau siltame vandenyje ax.gif nu cia pasiguost gal daugiau norejau, lapai tai grazus, dideli wub.gif kaip daznai tresiat orchidejas?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo RainyDay: 16 gruodžio 2010 - 21:35
ir as perksiaciau kaip padauginti orch
Atsakyti
Labukas smile.gif LAbai atsiprasau, jei toks klausimuka sjau buvo ar yra info pirmam psl, nu tikrai nelabai lieka laiko skaityti viska, nes du pametinukai uz "skvernu tampo" biggrin.gif O reikalas toks- persodinau savo phalenopsi ir isleido galinga saka, viena, bet panasia i palmes, ant jos suskaiciavau apie 35 pumpurus. Nu viskas butu fain, bet pastebejau, kad keli mazi pumpuriukai pagelto ir tiesiog sudziuvo. Vienas lapas is apacios irgi gelsti pradejo. Lieju mazdaug kas savaite- dvi. Vazonelyje saknys dregnos, ne sausos. Puvinio lyg ir nesimato g.gif Gal galit brukstelt zodeli i ka demesi tureciau atkreipti? 4u.gif
Atsakyti
Turiu problemu su viena gelyte
user posted image
jinai zydejo gal pries kelis men, o dabar stovi plikas kotas nei gelsta nei augina ka ir lapeliai kazkokie pavarge, o per viduri kazkoks pajuodavimas, siaip ta pajuodavus vieta kieta, ar cia puvinys skaitosi? ar kokia kita beda? Patarkit ka su ja daryt? blush2.gif saknys kiek is isores matosi yra grazios...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo RainyDay: 17 gruodžio 2010 - 19:12
QUOTE(RainyDay @ 2010 12 17, 20:12)
Turiu problemu su viena gelyte
jinai zydejo gal pries kelis men, o dabar stovi plikas kotas nei gelsta nei augina ka ir lapeliai kazkokie pavarge,  o per viduri kazkoks pajuodavimas, siaip ta pajuodavus vieta kieta, ar cia puvinys skaitosi? ar kokia kita beda? Patarkit ka su ja daryt? blush2.gif saknys kiek is isores matosi yra grazios...


cia ispuves viduriukas,ji lapuku jau is vidurio nebeaugins,bet isleis vaikiuku salia ar koki keki uzsiaugins..zydet ji gali ,gali isleist nauja ziedynkoty,bet tada vaikiuko laukt reikes ilgiau...dabar ziurekit neslapinkit viduriuko,lai buna sausai,o jai suslapinot ziurekit isdziovinkit..
Atsakyti
QUOTE(evers @ 2010 12 17, 19:46)
cia ispuves viduriukas,ji lapuku jau is vidurio nebeaugins,bet isleis vaikiuku salia ar koki keki uzsiaugins..zydet ji gali ,gali isleist nauja ziedynkoty,bet tada vaikiuko laukt reikes ilgiau...dabar ziurekit neslapinkit viduriuko,lai buna sausai,o jai suslapinot ziurekit isdziovinkit..

o jei jis dabar turi ziedkoti, bet nenudziuves, nors nuzydejes gal ji nukirpt? stovi, nei auga nei dziuva o gal ta viduriuka man ispjaut? g.gif
Atsakyti
Ir aš turiu panašią problemėlę. Buvo sveika sveikutėlė gėlytė, tačiau pradėjo mesti lapus pageltusius po vieną. kol kiti gelto ir krito, ji užaugino dar mažyti gražų sveika lapelį. bet po kiek laiko ir jis pagelto ir sudžiuvo, net nespėjo užaugti... Dabar gėlė atrodo baisiai - neturi nei vieno lapo, yra sukietėjęs pagrindas, kaip ir prieš tai buvusioj nuotraukoj. O kas svarbiausia šaknys SVEIKOS didelės, žalios, ir matau, kad jos auga (galiukai).
Klausimas - Ką man su ją daryti? ar dar laukti (juk šaknys auga), ar tokie mano minėti požymiai reiškia gėlės mirtį? blink.gif
Atsakyti
Buvo ir mano ne vienai orchidėjai taip, kai po laistymo iš skrotelės neišvalydavau vandens doh.gif Tačiau visos užaugino vaikus ir žydi, o laikui bėgant šis augaliukas be viduriuko nudžius rolleyes.gif
Atsakyti
As jau ziema duse nemaudau, po tokiu "skroteles" nutikimu.
Atsakyti