Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūros tema

QUOTE(Myllia @ 2010 12 16, 11:17)
Labas rytas, mano orchidejos stiebeliai du pradejo gelsti. Gal zinote kas ne taip. Liet tikrai neperlieju, nes laistau kas 1.5sav.,gal cia nuo purskimo? As kasdien apipurskiu lapelius ir saknis kurios ore, nes pas mus sausa labai. Aciu

kokia orchidėjai? Seni ar šviežiai išleisti? Purškaliodama drėgmę ne kažin kiek pakelsit, tačiau labai rizikuojat šiuo metų laiku apdovanot savo augalą puviniu. Šaknis atsargiai purškiant galima.
Atsakyti
QUOTE(Lerikyte @ 2010 12 16, 11:20)
kokia orchidėjai? Seni ar šviežiai išleisti? Purškaliodama drėgmę ne kažin kiek pakelsit, tačiau labai rizikuojat šiuo metų laiku apdovanot savo augalą puviniu. Šaknis atsargiai purškiant galima.


phalaenopsis. Seni stiebeliai, ka tik numete ziedus paskutinius ir pradejo geltonuoti. Tai tada nepurksiu daugiau
Atsakyti
QUOTE(Myllia @ 2010 12 16, 10:44)
phalaenopsis. Seni stiebeliai, ka tik numete ziedus paskutinius ir pradejo geltonuoti


"galiojimo laikas" pasibaigė. nukirpkit
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzla: 16 gruodžio 2010 - 10:49
QUOTE(Laimonduxe @ 2010 12 13, 21:02)
As esu i viena vazona susodinusi liudisijas 3 spalvu ir macodes, siaip macodes, kai augo viena, kazkaip nesiseke augint, o kai dabar susodinau kartu su liudisijom - tai kaip tik pradejo augti, taip ir nesuprasi....kas joms geriau  g.gif

Tai gal ir foto parodytumėte ax.gif
Atsakyti
O man ja butina dabar persodinti?Raso kad po zydejimo reikia tai padaryti. Ir kokio ilgio stiebelius palikti nukirpus?
Atsakyti
QUOTE(Myllia @ 2010 12 16, 11:23)
O man ja butina dabar persodinti?Raso kad po zydejimo reikia tai padaryti. Ir kokio ilgio stiebelius palikti nukirpus?


pasižvalgykit po 1 psl nuorodas
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2010 12 16, 12:24)
pasižvalgykit po 1 psl nuorodas


Tai as skaiciau kad reikia persodinti po zydejimo, bet ar butina, gal galiu palikti ramybej iki pvz. pavasario, nes saknys per vazoneli atrodo labai grazios. O apie stiebo nukirpima nieko neradau
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Myllia: 16 gruodžio 2010 - 11:41
QUOTE(Myllia @ 2010 12 16, 11:30)
skaiciau kad reikia persodinti po zydejimo

O apie stiebo nukirpima nieko neradau


ne, parašyta ne taip smile.gif
jei substratas geras, šaknys geros, galima ir metus nepersodinti

džiustančius žiedstiebius nukirpti iki pagrindo
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzla: 16 gruodžio 2010 - 11:52
QUOTE(Myllia @ 2010 12 16, 12:30)
Tai as skaiciau kad reikia persodinti po zydejimo, bet ar butina, gal galiu palikti ramybej iki pvz. pavasario, nes saknys per vazoneli atrodo labai grazios. O apie stiebo nukirpima nieko neradau


g.gif o kam persodinet...jai saknis nelipa lauk per virsu-nelenda per apacia,jai zieves kuriose pasodinta gelyte nesudulejusios-nesukritusios...kam sodint...galyte gali augt ir vel zydet,jai norit patarimo ar verta sodint kelkit nuotrauka...o del ziedynstiebio jai jau jis geltonuoja tad kam ji laikyt kirpkit is jo ziedu nebebus..nebent norit kirpkit zemiau tos vietos kur geltonuoja,palikit kiek sveikas...gal is mieganciu akyciu isleis ka...
Papildyta:
nu va kol rasiau doh.gif zuzla- jau parase viska ta pati tik trumpiau...
Atsakyti
Aš taip pat nesuprantu, kodėl visi nori orchidėjas persodinti - jos ir taip puikiai auga ir žydi smile.gif
Atsakyti
turiu falenopsį, dovanotas prieš 1,5 metų, žydi su trumpomis pertraukomis, dalyvavo parodoj, tai tada norėjau persodinti, nes šaknys po truputį pradeda lipti iš vazono, o ir šiaip įdomu kas darosi ten, kur nesimato, bet Šilingė pasakė schmoll.gif jos ir paklausiau biggrin.gif
Atsakyti
Mano vienas falaenopsis auginos žiedstiebį.Stovi jis per 1 metrą nuo lango.Bet vieną rytą MB pravėdino kambarį ir nuo tada(bent taip spėju) žiedstiebis nebeauga.Kai buvo sprindžio dydžio ,toks ir liko.Jau kokios 2-3 savaitės kai nėra jokių permainų,nors žiedstiebis nedžiūna,gražus žalias.Ar galiu tikėtis ,kad jis dar paaugs ir pražys,ar man jį reik nukirpt?Otaip tikėjaus ,kad pražys verysad.gif
Atsakyti