Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūros tema

parinkita man prasau,ka pirkt,uzsakysiu,nes pirkt galiu nerast,vel negera nupirksiu

http://www.orchidejo...index.php?id=36

dekavoju
Atsakyti
QUOTE(girene @ 2010 12 12, 13:07)
parinkita man prasau,ka pirkt,uzsakysiu,nes pirkt galiu nerast,vel negera nupirksiu

http://www.orchidejo...index.php?id=36

dekavoju


didesnėj maximoj tikrai rasit smile.gif ermitaže irgi yra.. nematau iš kokio jus miesto

o pirkti jau, rašiau kokį - "ekstra" stambų
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzla: 12 gruodžio 2010 - 13:13
QUOTE(zuzla @ 2010 12 12, 13:12)
didesnėj maximoj tikrai rasit smile.gif ermitaže irgi yra.. nematau iš kokio jus miesto

o pirkti jau, rašiau kokį - "ekstra" stambų

is kauno

o is nuorodos man nepasakysit,ten yra su akmenim,pirma kart matau toki,as uzsisakyciau,ryt gauciau jau.niekas manes neveza siandien verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(girene @ 2010 12 12, 15:26)
is kauno

o is nuorodos man nepasakysit,ten yra su akmenim,pirma kart matau toki,as uzsisakyciau,ryt gauciau jau.niekas manes neveza siandien verysad.gif


taigi ir nuorodoj yra parasyta - "Ekstra" stambus substratas epifitinėms orchidėjoms .
Atsakyti
QUOTE(seseilgakase @ 2010 12 12, 13:34)
taigi ir nuorodoj yra parasyta - "Ekstra" stambus substratas epifitinėms orchidėjoms .

supratau,uzsakiau,aciu
Atsakyti
As tai nemegstu tu issigimusiu zieduku, nors yra zmoniu, kuriems jie grazus. As uz taisyklinga ziedo forma.
Atsakyti
Kažin ar galima žalialapę ir tamsialapę ludisiją auginti viename vazone? g.gif
Atsakyti
o man iskilo klausimas: i kokia zeme sodinamos CIMBIDIUM? g.gif Sita tikrai ne skiedrose auga
Atsakyti
QUOTE(Jolita10 @ 2010 12 12, 19:12)
o man iskilo klausimas: i kokia zeme sodinamos CIMBIDIUM?  g.gif  Sita tikrai ne skiedrose auga


as kai klausiau tai rase kad smulkus ekstra tinka...
Atsakyti
sodinau į smulkų, ant dugno dėjau drenažą, ir prie dugno arklio gėrio. Persodinau pavasarį, visai nesupyko ir žada žydėt.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lerikyte: 12 gruodžio 2010 - 18:59
noriu dar paklaust, mano viena orchidejyte auga kiminuose, pries pora savaiciu taip pirkau, ji zydi, bet irgi keli pumpureliai nuvyte... kazin ar tinka ja persodinti i drenaza ar laukti kol nuzydes? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(RainyDay @ 2010 12 12, 21:18)
noriu dar paklaust, mano viena orchidejyte auga kiminuose, pries pora savaiciu taip pirkau, ji zydi, bet irgi keli pumpureliai nuvyte... kazin ar tinka ja persodinti i drenaza ar laukti kol nuzydes?  4u.gif

į drenažą? g.gif ar substratą?
Atsakyti