Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūros tema

QUOTE(eliss @ 2010 11 11, 17:16)
nu grazus vaizdelis wub.gif kad pas mane taip butu verysad.gif gaila,kad pas mane visi langai vakarinej pusej,geles saules dabar nemato visai .O va pas mama,kaip auga,saknis auginas,ziedus leidzia...

nenusimink, mano langai į šiaurės rytus, saulė apšviečia tik menką kampelį palangės ir tik vasarą... ir nieko wink.gif
Atsakyti
Sveikos,
nu rodau tą, kurį privertėt iškrapštyt iš vazono. čia tas pats, kur iš seno žiedastiebio leidžia dvi atšakėles. šaknų daug ir sveikų, bet skrotelė kaip suprantu visa su puviniu. tai š*** kaip suprantu jau, šakės. gal kišt atgal vazonan ir bent žiedais pasigrožėt? g.gif jei nenukris čia nuo ištampymo?

user posted image

user posted image

user posted image

lapas jau nuplyšo vienas.
bet šaknų matau šviesių prileido nuo paskutinio persodinimo prieš du mėnesius.

foto didesnės, paskui ištrinsiu


einu persodinėti kito phal, o dėl šio labai laukiu ats. 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*CHOCOLADE* @ 2010 11 11, 16:40)
Sveikos, as vel cia su klausimais  biggrin.gif
Mano didziosios phal saknys buvo nupuve, taigi sedejo reanimatoriui. Dabar vaizdelis toks:
http://s411.photobuc...eout/orchideja/

pradejo leist saknytes sparciai ir net nauja lapuka  thumbup.gif tik senieji lapai jau nekokie like  unsure.gif 
kaip manot, kiek man laiko ja dar laikyt reanimatoriui, ar jau butu ir galima bandyt ir pasodint i koki maza vazoneli?


Su tokiomis šaknimis, mano manymu, jau galima drasiai sodinti į mažą 8 cm skersmens vazonėlį.
Atsakyti
QUOTE(eliss @ 2010 11 11, 17:16)
nu grazus vaizdelis wub.gif kad pas mane taip butu verysad.gif gaila,kad pas mane visi langai vakarinej pusej,geles saules dabar nemato visai .O va pas mama,kaip auga,saknis auginas,ziedus leidzia...


drinks_cheers.gif manieji ant siaurines palanges vieni leidzia kiti tesia ..kiti ilsisi ir laukiaa... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(evers @ 2010 11 11, 13:09)
o gal butu galima pamatyt tavo gelyciu foto,gal koki internete albumeli turi... ax.gif  ar idomiu maciuiciu parduotuvej esi radusi... g.gif

Turiu albumą, tik ne gėlės jame rolleyes.gif Reiktų atskirą susikurti gėlėm rolleyes.gif

QUOTE(eliss @ 2010 11 11, 16:16)
nu grazus vaizdelis wub.gif kad pas mane taip butu verysad.gif gaila,kad pas mane visi langai vakarinej pusej,geles saules dabar nemato visai .O va pas mama,kaip auga,saknis auginas,ziedus leidzia...

Dėkui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Žanė @ 2010 11 11, 17:24)
lapas jau nuplyšo vienas.
bet šaknų matau šviesių prileido nuo paskutinio persodinimo prieš du mėnesius.

foto didesnės, paskui ištrinsiu
einu persodinėti kito phal, o dėl šio labai laukiu ats.  4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif

na ką.... padėtis, aišku, apgailėtina... bet vilties dar yra - šaknų gana daug ir jos sveikos.
nežinau tik kokia situacija su puviniu - jis progresuoja ar jau sustojo? pabandyk aštriu, švariu peiliu išpjaustinėti pajuodavimą ir pažiūrėti, kaip giliai jis nuėjęs. g.gif

su tuo žiedstiebiu - šiaip reikėtų jį pjaut. bet jei puvinys giliai nuėjęs į šerdį, tai gali tiesiog nebelikti vietos augti naujam auginiui. galų gale ir miegantys pumpurai gali būti pažeisti. tad žiedstiebis gali būti vienintelis būdas jam užsiauginti keikį.

žodžiu, pradžiai pažiūrėk,kiek dar likę nepažeisto kamieno.

bet man atrodo ten nelabai jo ir likę....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ronja, Plėšiko Duktė: 11 lapkričio 2010 - 18:31
QUOTE(nila_ks @ 2010 11 11, 18:46)
Turiu albumą, tik ne gėlės jame rolleyes.gif Reiktų atskirą susikurti gėlėm rolleyes.gif


gaila ziurinejau temukes senesnes maciau grazuoliukiu..galvoju gal turit kur ir gelytes sudejus..o maciuiciu parduotuvej ar ka is retesniu esat gavusi..suintrigavo mane ten viena gele tik kad pavadinimo jos nezinau... doh.gif dirbo tas vyras tad is jo .... ji zydi... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(evers @ 2010 11 11, 18:35)
gaila ziurinejau temukes senesnes maciau grazuoliukiu..galvoju gal turit kur ir gelytes sudejus..o maciuiciu parduotuvej ar ka is retesniu esat gavusi..suintrigavo mane ten viena gele tik kad pavadinimo jos nezinau... doh.gif dirbo tas vyras tad is jo .... ji  zydi... doh.gif

Aš tai gerai sutariu su juo biggrin.gif rolleyes.gif O čia orchidėja ar kita gėlė, kurios nežinot?
Iš Macuičių katlėjas (vieną rodžiau) ir vandas parsitempiau, dar dvi cambrijas, kurių žiedų nežinau (viena didžiažiedė) blush2.gif Gal rytoj reiks nulėkti iki ten rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nila_ks: 11 lapkričio 2010 - 18:44
jai leksi paziurek jai gali kas ta gele tokia vijokline su kopetelem buna lentynos virsui,ju ten gausybe..man kazkai su ta moterim lengviau sutart.. ax.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif
QUOTE(Ronja @ Plėšiko Duktė,2010 11 08, 10:18)
OOOOOHOOOO, dzaska  blink.gif  blink.gif  blink.gif  blink.gif nerealiai atrodo! čia vaza ar vazonas ar kas?  rolleyes.gif

anoj temoj klausei - sita orchidėja pirkau su sita vaza bet kaip pavadinsi taip nepagadinsi ax.gif
Paskaicius jusu tema pabandysiu maziau laistyt gal paviks issaugot kad antra kart prazystu ax.gif
Atsakyti
Žane, gerai išdezinfekuok skrotelę.
Jei augalas norės, išsiaugins naują skrotelę, bus tų lapų, neperežyvai, išmest visada spėsi.
Atsakyti
Merginos ( gal ir ne vien tik ), turiu prašymą. Gal galėtumėte man susakyti, kiek Jūsų iš čia bus važiuojančių į seminarą. Reikalinga pasiruošimui mums žmonių skaičius smile.gif Ačiū
Atsakyti