Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūros tema

QUOTE(Ronja @ Plėšiko Duktė,2010 12 10, 15:41)
nieko, būna ir blogiau smile.gif nenusimink labai smile.gif nukarpyk papuvusias, užbarstyk cinamonu žaizdeles ir vėl nufotografuok, kad pamatytume, aks liko smile.gif o žiedstiebius geriau jau nukirpk, kitais metais žydės smile.gif o dabar tegul ne nesėkmingai augina pumpurus, o šaknis smile.gif


Bet yra sonuose ir graziu ziedastiebiu su dar sveikais pumpurais , ir leidzia maza nauja, tai ir juos visus nukirpti? man ranka nekyla lotuliukas.gif
Atsakyti
Problema labai aiški.Tikėkimės,kad persodinus augaliukas išgyvens.Žiedstiebius nukirpti.Sėkmės.
Atsakyti
QUOTE(Emukas21 @ 2010 12 10, 15:42)
Bet yra sonuose ir graziu ziedastiebiu su dar sveikais pumpurais , ir leidzia maza nauja, tai ir juos visus nukirpti? man ranka nekyla  lotuliukas.gif

neee, mieloji, geriau jau kirpk smile.gif kitamet žydės, o dabar geriau jau tegul šaknis auginasi wub.gif
Atsakyti
Kaip gaila kad negalim palikti, toks grazus maziukas 4u.gif
na va saknis apkirpau, ar gerai? Persodinsiu i ta paprasta vazono, nes tame kazkaip dregme uzsilaiko gal, nes kaip kitaip puva g.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
sodink į patį mažiausią, kokį tik turi vazoną. 4u.gif

nu gražus mažiukas, bet tenka rinktis, kas svarbiau - augalas ar žiedai blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Ronja @ Plėšiko Duktė,2010 12 10, 16:23)
sodink į patį mažiausią, kokį tik turi vazoną.  4u.gif

nu gražus mažiukas, bet tenka rinktis, kas svarbiau - augalas ar žiedai  blush2.gif


Jau tiek ilgai nezydejo doh.gif gerai einu kirpti lotuliukas.gif gal isprasysiu kad nupirkti su ziedais lotuliukas.gif
Atsakyti
negailekit, kirpkit tikrai ta ziedstiebi, kol jis dar uzaugs(jei uzaugs), kazi ar is jo ziedeliu sulauksit, nes nebetures gelyte jegu ir is viso teks su ja atsisveikint. dekit i substrata ir laikykit kuo silciau, tiesa db be vandens palaikykit kokia savaite. ir poto laabai atsargiai su vandeniu, sveikas saknis apipurskit stengiantis nesuslapint tos puvinio vietos.
Atsakyti
Padejau termometra ant palanges paziuret kiek rodo, ogi tik 15 silumos tai keliu as kitur,matyt buvo salta ir uzlikdavo ta dregme
Ar gerai pasodinta?nelaisciau jos ,cia biski apsitaske kol ploviau dusa smile.gif

user posted image
Atsakyti
o mažesnio vazono neturėjai? ax.gif
jei neturėjai, tai tada vos ne iki šaknų reikėjo prikrauti keramzito, ar skaldytų vazonų šukių (pas mane jų - ne deficitas... doh.gif ), kad kuo greičiau pradžiūtų vazonas. jau geriau dažniau palaistyti, nei ilgai užsiliekanti drėgmė vazone.
Atsakyti
QUOTE(Ronja @ Plėšiko Duktė,2010 12 10, 16:50)
o mažesnio vazono neturėjai?  ax.gif
jei neturėjai, tai tada vos ne iki šaknų reikėjo prikrauti keramzito, ar skaldytų vazonų šukių (pas mane jų - ne deficitas...  doh.gif ), kad kuo greičiau pradžiūtų vazonas. jau geriau dažniau palaistyti, nei ilgai užsiliekanti drėgmė vazone.


Ne cia pats maziausias, tai gal man padziovinti ta zeme kiek laiko, nes jin tokia biski dregnoka dar schmoll.gif
Atsakyti
na pasakysiu savo nuomone - jei plovei po dusu, po duso reikejo pamirkyt fungicide, tada gerai pradziovint - padet i silta vieta bent porai val, kad butu gelyte sausa. tuomet apibarstyt cinamonu arba anglimi puvinio pazeistas vietas. tada gali kad ir i ta pati vazoniuka kist, tik neprikrauk iki virsaus substrato. juk galima puseje vazonelio ta gelyte pasodint. ir permirkusio substrato tikrai nereikia, jei viena savaite gele palaikysi sausai - bus tik i nauda. po to gali lengvai papurkst, tik saugok kad ant puvinio vanduo nepatektu. ir kantrybes. geriausia gelyte padet kur prie radiatoriu ir nejudint. po sav paziurek kaip ten kas, ar nepelyja, ar neplinta puvinys, jei issausejus ta pazeista vieta, tada viskas ok 4u.gif
Atsakyti
As neploviau jos po dusu, tiesiog dusa praploviau nuo tu zemes gabaliuku todel ir apsitaske smile.gif aciu uz pagalba , einu nuimsiu tos zemes maziau, ir padesiu prie radiatoriaus smile.gif
Atsakyti