Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūros tema

Nesiseka vistiek man verysad.gif paliejau daugiau kaip ir saket, bet va kad beveik visi pumpureliai jau dziusta sad.gif
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
ar gali šaknis parodyti? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Ronja @ Plėšiko Duktė,2010 12 10, 14:47)
ar gali šaknis parodyti?  rolleyes.gif


Isimti ja is vazono? nes jis toks matinis nieko nesimato g.gif
Atsakyti
[quote=Emukas21,2010 12 10, 15:29]
Nesiseka vistiek man verysad.gif paliejau daugiau kaip ir saket, bet va kad beveik visi pumpureliai jau dziusta sad.gif
O gal būt Jūs nuosavame name gyvenate,tada gali būti dėl svyruojančios temperatūros.
Atsakyti
[quote=GIZZI5,2010 12 10, 15:07]
[quote=Emukas21,2010 12 10, 15:29]
Nesiseka vistiek man verysad.gif paliejau daugiau kaip ir saket, bet va kad beveik visi pumpureliai jau dziusta sad.gif
O gal būt Jūs nuosavame name gyvenate,tada gali būti dėl svyruojančios temperatūros.
[/quote]

Ne gyvenu daugiaaukstyje, gal todel kad pirmas ausktas? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Emukas21 @ 2010 12 10, 16:08)
Ne gyvenu daugiaaukstyje, gal todel kad pirmas ausktas?  g.gif

Dėl pirmo aukšto?Nematau ryšio.Dar vienas klausymas,kokia nauda iš akvariuminio vandenio?Gal būtų geriau laistyti virintu arba sniegu tirpintu?Ir dar ar šaknys tikrai tvarkoj?
Atsakyti
QUOTE(GIZZI5 @ 2010 12 10, 15:18)
Dėl pirmo aukšto?Nematau ryšio.Dar vienas klausymas,kokia nauda iš akvariuminio vandenio?Gal būtų geriau laistyti virintu arba sniegu tirpintu?Ir dar ar šaknys tikrai tvarkoj?


Na pirmam aukste biski slaciau dregniau, gal del to smile.gif tai man dabar issimti ja is vazono parodyt jums saknis?nieko nebus jai del to? O del akvariumo vandens tai daug girdejus kad labai gerai joms smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Emukas21 @ 2010 12 10, 16:22)
Na pirmam aukste biski slaciau dregniau, gal del to smile.gif tai man dabar issimti ja is vazono parodyt jums saknis?nieko nebus jai del to? O del akvariumo vandens tai daug girdejus kad labai gerai joms smile.gif

Galit šaknis pati apžiūrėti,turėtų būti aišku kur sveikos šaknytės,o kur su problemom,tik siūlyčiau labai nenukratyti žemių,nes jei tvarkoj,tai kam draskyti,tuo labiau,kad su pumpuriukais.
Atsakyti
QUOTE(Emukas21 @ 2010 12 10, 14:50)
Isimti ja is vazono? nes jis toks matinis nieko nesimato  g.gif

net ir per matinį vazoną turi matytis šaknys, jei jų daug ir jos sveikos. pumpurus kartais ima mesti ir dėl to, kad nyksta šaknys. jau blogiau tai nieko neatsitiks, vis tiek pumpurai krenta. todėl dėl šventos ramybės, išimk ją iš vazono ir nufotografuok šaknis. 4u.gif
Atsakyti
Kiek matau tai nekas verysad.gif buvau vasara apkirpysi, tai man dabar apkirpti tas sausas saknis ir uztepti galiukus cinamonu? unsure.gif
user posted image
Atsakyti
Stiprokai papuve, bet vilties yra tose naujose graziose zaliose.
Atsakyti
nieko, būna ir blogiau smile.gif nenusimink labai smile.gif nukarpyk papuvusias, užbarstyk cinamonu žaizdeles ir vėl nufotografuok, kad pamatytume, aks liko smile.gif o žiedstiebius geriau jau nukirpk, kitais metais žydės smile.gif o dabar tegul ne nesėkmingai augina pumpurus, o šaknis smile.gif
Atsakyti