Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūros tema

QUOTE(Oli_vija @ 2010 12 08, 22:07)
g.gif  g.gif  g.gif su 5 gal ir nematei, bet su 6 turėjai matyti
hah.gif  hah.gif  hah.gif  tongue.gif

blink.gif blink.gif blink.gif g.gif g.gif g.gif verysad.gif verysad.gif verysad.gif
ale kaip sunku senatvėje.... jau net tokių stebuklų neprisimeni.... sad.gif

kita vertus - gal ir gerai, nes vis iš naujo džiaugies tais pačiais dalykais... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ronja @ Plėšiko Duktė,2010 12 08, 22:34)
blink.gif  blink.gif  blink.gif  g.gif  g.gif  g.gif   verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif
ale kaip sunku senatvėje.... jau net tokių stebuklų neprisimeni.... sad.gif


štai šis grožis (phalaenopsis fasciata, jei neklystu) parodoj buvo su 6 žiedstiebiais smile.gif atgamini?

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzla: 08 gruodžio 2010 - 22:41
žiedą atgaminu, o žiedstiebių - ne sad.gif viskas, daugiau per parodas pelkėje nesedėsiu, nes pastoviai ką nors įdomaus praleidžiu bekvaksėdama apie vabzdžiaėdžius augalus doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Ronja @ Plėšiko Duktė,2010 12 08, 22:44)
žiedą atgaminu, o žiedstiebių - ne sad.gif

viskas, daugiau per parodas pelkėje nesedėsiu, nes pastoviai ką nors įdomaus praleidžiu bekvaksėdama apie vabzdžiaėdžius augalus  doh.gif


na jie buvo labai paslėpti tarp kitų augaliukų lapijos unsure.gif jei niekas neparodė, tai ir negalėjai matyti..

hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2010 12 08, 23:49)
na jie buvo labai paslėpti tarp kitų augaliukų lapijos unsure.gif jei niekas neparodė, tai ir negalėjai matyti..

hihihi.gif

mad.gif censored2.gif aggressive.gif
Atsakyti
Tiesiog netikiu savo akim blink.gif Vakar liejau savo falenopsius,dabar paziuriu,kad isstypo ziedstiebiai blink.gif Turbut man jau vaidenas,taip laukiu tu ziedu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(eliss @ 2010 12 09, 13:49)
Tiesiog netikiu savo akim blink.gif Vakar liejau savo falenopsius,dabar paziuriu,kad isstypo ziedstiebiai blink.gif Turbut man jau vaidenas,taip laukiu tu ziedu smile.gif

man siandien ryte taip paciai buvo.vakar,atrodo,dar apziurinejau visas,o siandien pasiziuriu:ziuri i mane zalias smailas snukutis lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(eliss @ 2010 12 09, 15:49)
Tiesiog netikiu savo akim blink.gif Vakar liejau savo falenopsius,dabar paziuriu,kad isstypo ziedstiebiai blink.gif Turbut man jau vaidenas,taip laukiu tu ziedu smile.gif



QUOTE(Laura81r @ 2010 12 09, 16:04)
man siandien ryte taip paciai buvo.vakar,atrodo,dar apziurinejau visas,o siandien pasiziuriu:ziuri i mane zalias smailas snukutis  lotuliukas.gif


Jie jau tokie lotuliukas.gif Megsta zaisti slepyniu.O po liejimo ypac ugtelna.

Atsakyti
artėja šventės, gal norit sau arba kitiem puikiem žmonėms padovanot dovanėlę? Lietuvos orchidėjininkų draugijos išleistą žurnalą "Orchidėjos". Tikra lietuviška patirtis wink.gif

daugiau info apie žurnalą čia

Pas mane yra krūvelė antro numerio wink.gif

Jų taip pat bus galima įsigyti ir nemokamo seminaro Vilniuje metu jau šį sekmadienį wink.gif
Atsakyti
As vis dar masciau apie ta ziedkociu kirpima. Buna juk tokiu atveju, kai virs tusciu akiu pradeda naujai augt gyvybingos. Ka su tokia daryt g.gif nes dazniausiai ji buna negrazi. As nureziu tokias visai.
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2010 12 09, 18:22)
As vis dar masciau apie ta ziedkociu kirpima. Buna juk tokiu atveju, kai virs tusciu akiu pradeda naujai augt gyvybingos. Ka su tokia daryt  g.gif nes dazniausiai ji buna negrazi. As nureziu tokias visai.

man irgi negražu smile.gif man ir šiaip po kurio laiko nebegražu tie daug kartų karpyti stiebai ax.gif tai nukerpu prie pat pagrindo smile.gif
Atsakyti
mielosios super mamytės supermama.gif, ar ateisite į seminarą šį sekmadienį? 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti