Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūros tema

QUOTE(Ronja @ Plėšiko Duktė,2010 12 07, 20:54)
jūs man pasakykit, iš kur šitas gajus mitas atėjo?  blush2.gif nukirpti reikia stiebą su peržydėjusiomis akutėmis, paliekant nežydėjusias smile.gif ir nereikia skaičiuoti trečios ar ketvirtos. gal ir natūraliai taip gaunasi, bet tiesa ta, kad toliau žydi tos akys, kurios nežydėjo smile.gif va ir viskas smile.gif

Eina sau kaip aiskiai tu cia parasei. As ir buvau skaicius apie tuos skaiciavimus, bet kirpdavau tiesiog isakies, o dazniausiai visa ziedkoti, nes nauji zydi gausiau. Dabar jei nuspresiu palikt, jau mokesiu normaliai atsirinkt kur kirpt. Dekui 4u.gif
Atsakyti
aš tai kaip kada smile.gif kai atsibosta negražus išsišakojęs žiedstiebis, tai nukerpu visą smile.gif

šiandien ryte kolegė pasigyrė, kad jos phal leidžia net 5 žiedstiebius! blink.gif primygtinai prašiau, kad nufotkintų parodyti, nes tokio čiūdo dar nesu gyvenime mačiusi thumbup.gif
Atsakyti
ačiū labai už info, o actara laistyti reiktų ar tame vandenyje mirkyti geriau kokias 15 min su visu vazoneliu?
Atsakyti
QUOTE(~*Besisypsanti*~ @ 2010 12 08, 10:04)
ačiū labai už info, o actara laistyti reiktų ar tame vandenyje mirkyti geriau kokias 15 min su visu vazoneliu?

Aš nežinau kaip geriau, bet vakar savo dvi nusikaltėles (atradau, kad ir dar viena užsikrėtusi) mirkiau. Įstačiau į tirpalą ir palikau pusvalandžiui. Beje, visas kitas irgi perliejau profilaktiškai actara, nes maža ką. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2010 12 08, 00:41)
Eina sau kaip aiskiai tu cia parasei. As ir buvau skaicius apie tuos skaiciavimus, bet kirpdavau tiesiog isakies, o dazniausiai visa ziedkoti, nes nauji zydi gausiau. Dabar jei nuspresiu palikt, jau mokesiu normaliai atsirinkt kur kirpt. Dekui  4u.gif

aš nustebus blush2.gif blush2.gif blush2.gif neįsižeisk tik, bet galvojau, kad kas jau kas, bet tu tikrai žinai kur ką kirpt blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Ronja @ Plėšiko Duktė,2010 12 07, 20:54)
jūs man pasakykit, iš kur šitas gajus mitas atėjo?  blush2.gif nukirpti reikia stiebą su peržydėjusiomis akutėmis, paliekant nežydėjusias smile.gif ir nereikia skaičiuoti trečios ar ketvirtos. gal ir natūraliai taip gaunasi

mitas atsiradęs matyt dėl to, kad natūraliai taip gaunasi. esu kirpusi ir virš šeštos akies, kai mačiau, kad ten yra gyvybės. visgi aš nesiūliau primygtinai kad tik šitaip ir ne kitaip reikia elgtis; rašiau, kad yra galybė būdų.
Atsakyti
QUOTE(Žanė @ 2010 12 08, 15:00)
mitas atsiradęs matyt dėl to, kad natūraliai taip gaunasi. esu kirpusi ir virš šeštos akies, kai mačiau, kad ten yra gyvybės. visgi aš nesiūliau primygtinai kad tik šitaip ir ne kitaip reikia elgtis; rašiau, kad yra galybė būdų.

tada turbūt tavęs tiesiog nesupratau smile.gif kadangi neparešei, jog jei jau kirpti, tai nukirpti tik peržydėjusias akis, pagalvojau, kad turi omeny tiesiog mechanišką atskaičiavimą nuo apačios, negalvojant apie tai, kas žydėjo, kas ne smile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lerikyte @ 2010 12 08, 13:10)
aš nustebus blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif neįsižeisk tik, bet galvojau, kad kas jau kas, bet tu tikrai žinai kur ką kirpt  blush2.gif  blush2.gif

blush2.gif nesu as labai jau profas.
Atsakyti
tai kad nėr tų profų, čia dar vienas niekuo nepagrįstas mitas biggrin.gif gali dešimtį metų auginti orchidėjas ir lygiai taip pat sėkmingai jas imt ir numarint... doh.gif nes vis norisi ypatingesnių, retesnių, lepesnių.... blush2.gif
su jomis esi pasmerktas visą gyvenimą mokytis... wink.gif
Atsakyti
Atrodo elementarus dalykas - is tu tusciu akeliu juk tikrai nezydes, bet matyt reikejo tinkamai pasakyto uztvirtinimo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ronja @ Plėšiko Duktė,2010 12 08, 10:06)
šiandien ryte kolegė pasigyrė, kad jos phal leidžia net 5 žiedstiebius!  blink.gif primygtinai prašiau, kad nufotkintų parodyti, nes tokio čiūdo dar nesu gyvenime mačiusi  thumbup.gif
g.gif g.gif g.gif su 5 gal ir nematei, bet su 6 turėjai matyti
hah.gif hah.gif hah.gif tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Oli_vija @ 2010 12 08, 21:07)
g.gif  g.gif  g.gif su 5 gal ir nematei, bet su 6 turėjai matyti
hah.gif  hah.gif  hah.gif  tongue.gif


aš mačiau jįįįįįį rolleyes.gif
Atsakyti