Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūros tema

raukšlėjasi bulvės kai mažokai drėgmės,ypatingai vasarą
siūlyčiau "patrupint" esama substratą,kad ir žirklėmis jį pasmulkint.markinu ir aš,kaip ir phal,bet kadangi stambus substratas,mažiau lieka tos drėgmės,smulkesniam išlieka ilgiau smile.gif tad neleisk visiškai jam išdžiūti,bet ir neliek kai būna dar gerokai šlapias wink.gif sėkmės auginant,tikrai dar pradžiugins žiedais mirksiukas.gif
Atsakyti
Help, kokiu santykiu pasitaisyt actara orchidėjai paliet ir apipurkšt nuo skydamarių, nes ant pakelio nerandu instrukcijos sad.gif
Atsakyti
įprasta koncentracija purškimui nuo amarų - 2g/10L H20,
bet laistymui nuo skydamarių reiktų daryt daryt 2g/5Lvandens.

Chemikalų lenteles laikom čia
http://www.orchids.l....php?f=31&t=370

Sėkmės gun_bandana.gif gun_bandana.gif gun_bandana.gif
Atsakyti
Labai ačiū Olivija smile.gif
Atsakyti
o nuo skydmarių laistyti reikia? aš tai nusipirkau actara, pažiūrėjau, kad su dešim l reikia skiesti, bet maniau kad nuo skydmarių purkšti reikia, nes jie visi pas mane ant lapų, žemėse nemačiau g.gif
Atsakyti
QUOTE(~*Besisypsanti*~ @ 2010 12 07, 19:48)
o nuo skydmarių laistyti reikia? aš tai nusipirkau actara, pažiūrėjau, kad su dešim l reikia skiesti, bet maniau kad nuo skydmarių purkšti reikia, nes jie visi pas mane ant lapų, žemėse nemačiau   g.gif

Kai aš parsinešiau vieną gėlytę iš parduotuvės su skydamariais tai laiščiau, nes kaip pasiskaičiau tie vabalai minta augalo sultimis, o mirkant per šaknytės visa gėlytė tampa nuodinga. Tai bet kurioje vietoje pasiurbęs sulčių vabalas apsinuodys. Tiesa, aš taip naikinau miltuotąjį skydamarį.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tviga: 07 gruodžio 2010 - 20:10
QUOTE(Žanė @ 2010 12 07, 14:36)
įvairiai. jei matau, kad gale yra pumpurėlis ir jis labai nori prasitęst - nekerpu visai. o dažnai pakerpu virš trečio - ketvirto narelio (nuo apačios). jei nedygsta greitu metu iš jo - visai nukerpu stiebą. čia visos įvairiai daro.

jūs man pasakykit, iš kur šitas gajus mitas atėjo? blush2.gif nukirpti reikia stiebą su peržydėjusiomis akutėmis, paliekant nežydėjusias smile.gif ir nereikia skaičiuoti trečios ar ketvirtos. gal ir natūraliai taip gaunasi, bet tiesa ta, kad toliau žydi tos akys, kurios nežydėjo smile.gif va ir viskas smile.gif
pala, einu nufotkinsiu savo neseniai nukirptus žiedstiebius, gal bus aiškiau apie ką aš smile.gif
Atsakyti
tai va va. mano vienas neseniai užaugino naują žiedstiebį iš 9 akių. Tai jei kirpčiau virš 3 - 4 tai netekčiau mažiausiai 4 perspektyvių akių doh.gif
Atsakyti
dekui, uz atsakymus 4u.gif bet iskylo man dar klausimelis. tarkym jei stiebo virsunele sukrauna kelis pupurelius ir prasiskleidzia siek tiek deformuoti ziedai, tai nuo ko cia?
Atsakyti
va smile.gif gaila, kad jau nukirpusi peržydėjusią dalį, tada tai jau tikrai būtų aišku.

user posted image

Atsakyti
Sveikos, turiu 2 vandas, viena dovanu gavau, tokia grazi, kas 5 dienos kisu i vandeni, ar dar reiktu kaip nors papildomai j priziuret ? o antraja nukainuota, buvo kokie 5 lapai, irgi mirkinau, saknys zalios, taciau lapus numete...ar ja jau ismesti ?? labai aciu uz atsakyma smile.gif
Atsakyti
QUOTE(~*Besisypsanti*~ @ 2010 12 07, 20:48)
o nuo skydmarių laistyti reikia? aš tai nusipirkau actara, pažiūrėjau, kad su dešim l reikia skiesti, bet maniau kad nuo skydmarių purkšti reikia, nes jie visi pas mane ant lapų, žemėse nemačiau  g.gif


Actara tinka laistymui, nes tai sisteminis insekticidas ir jo per šaknis prisigeria visas augalas.Tai ypač patogu buto sąlygom ar žiemą - kai nėra kur išsinešt augalų purškimui, saugiau naudot.
Jei naudotum kontaktinį insekticidą , tai jis veikia tik tose vietose, kur apipurškei - jei liko kokia neapipurkšta vieta, tai ten kenkėjai išlieka...
Atsakyti