Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūros tema

smile.gif sveikutes visos.niekada nerasiau cia,bet tema seku.taigi,noriu pasakyt,kad jusu patarimu deka vel atgyja begaline meile siom gelytem.metai laiko nei ziedu nei lapu...bet pagaliau matau daugiau nei vazonika.aciu jums 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2010 12 06, 20:58)
gali.. pas mane pvz 26%..


o gal apipurskinejat,ar kaip kitaip drekinat.. g.gif
Atsakyti
QUOTE(evers @ 2010 12 06, 20:24)
o gal apipurskinejat,ar kaip kitaip drekinat.. g.gif


kasdien purškiu tik tas, kurių šaknys ne vazone, o visos kitos ir taip gerai gyvena, drėkintuvą jungiu tik naktį ir savaitgaliais
Atsakyti
Man sugedo nuotaika, kai apžiūrinėjau savo gėles ir ant pačios mylimiausios radau skydamarių užuomazgų.mad.gif Tokių miniatiūrinių kaip adatos galvutė, vieną didelę rudą "karpą" ir lipnių lašelių... Gėlė turi 2 stiebus, sukrovė žiedų, o man taip pikta pikta pasidarė. dry.gif Nuploviau su muiluotu vandeniu (ūkiniu muilu), blogiau nebus ar ne? Ryt žygiuosiu pirkt actaros ir dabar skaityt informacijos apie jų panaikinimą. Nedašunta iš kur jų atsirado huh.gif
Atsakyti
ant mano vienos orchidėjos taip pat yra lipšnūs lašeliai, bet aš pamaniau kad gal pati kada netyčia su kuo nors apliejau, mažiukai du tokie.. negi čia nuo tų parazitų?
Atsakyti
QUOTE(Airem @ 2010 12 06, 21:20)
smile.gif sveikutes visos.niekada nerasiau cia,bet tema seku.taigi,noriu pasakyt,kad jusu patarimu deka vel atgyja begaline meile siom gelytem.metai laiko nei ziedu nei lapu...bet pagaliau matau daugiau nei vazonika.aciu jums 4u.gif


labai džiaugiuosi tavo sėkme! thumbup.gif

QUOTE(mocha @ 2010 12 06, 21:39)
Man sugedo nuotaika, kai apžiūrinėjau savo gėles ir ant pačios mylimiausios radau skydamarių užuomazgų.mad.gif Tokių miniatiūrinių kaip adatos galvutė, vieną didelę rudą "karpą" ir lipnių lašelių... Gėlė turi 2 stiebus, sukrovė žiedų, o man taip pikta pikta pasidarė.  dry.gif Nuploviau su muiluotu vandeniu (ūkiniu muilu), blogiau nebus ar ne? Ryt žygiuosiu pirkt actaros ir dabar skaityt informacijos apie jų panaikinimą. Nedašunta iš kur jų atsirado  huh.gif

užuojauta verysad.gif
Papildyta:
QUOTE(~*Besisypsanti*~ @ 2010 12 06, 21:44)
ant mano vienos orchidėjos taip pat yra lipšnūs lašeliai, bet aš pamaniau kad gal pati kada netyčia su kuo nors apliejau, mažiukai du tokie.. negi čia nuo tų parazitų?

ne, tiesiog orchidėja išskyrė lipčių - lipnų skystį. nieko tokio, nekreipk dėmesio wink.gif
Atsakyti
ačiū.. stosiu į kovą gun_bandana.gif šlykštynės kokie. čia matyt pati pradžia, nes tik jų "namus" visur radau, gyvio nei vieno. Gerai nors tiek, kad lengvai nusiima, nereikia gramdyti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2010 12 06, 20:58)
gali.. pas mane pvz 26%..

aš kai pelėsiais ir kerpėm apaugus hihihi.gif tai man taip ir pasirdė, drėgna namie apie 60 proc, o ant grindų ar kur vėsu dar daugiau
Atsakyti
o skydmaris gali pereiti nuo vieno augalo prie kito? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žanė: 07 gruodžio 2010 - 11:56
Mergaites, gal galit pasakyt kas cia su mano orcideja atsitiko?
Ligu skyriuj kazkaip nieko panasaus neradau..pradejo gelst is vidaus.

user posted imageuser posted image

Atsakyti
labuka, norejau klustelt ar tinka orchideju dulxna? gal jau kas isbande je? smile.gif
Atsakyti
skydmaris labai greitai pereina ant kitų gėlių.. turėjau vieną orchidėja juo apsikrėtusią (tą orchidėja parsinešiau iš lauko, radau) ir gėlės kurios stovėjo tai orchidėjai iš šonų apniko irgi skydmariais..

O tą dulksną aš naudoju, kasdien papurškiu orines šaknis orchidėjoms, bet nežinau ar kuom nors ji padeda, man rekomendavo draugė, tai naudoju, gal tiktai padeda neišdžiūti orinėms šaknims.. ten sudėtyje nieko gero nerašo, tiesiog vanduo be kenksmingų druskų
Atsakyti