Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūros tema

Mazute dar, jaunikle.
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2010 12 06, 12:38)
Mazute dar, jaunikle.

drinks_cheers.gif mažiausiai dar 3 metus laukt žiedų ir tai neaišku
Atsakyti
QUOTE(Emukas21 @ 2010 12 06, 12:47)
O as galvojau gal lapai gliuzta nuo to kad gal per daug dregmes, tada paliesiu dazniau smile.gif o kodel kai man uzmezga ziedu puze ju nudziusta? smile.gif
Dabar persikeliau jas ant stalo , tai 23 kokie tikrai yra smile.gif

dėl sausros gal ir nudžiūsta pumpurai smile.gif kartą į mėnesį laistyti gal ir galima būtų, jei laikytum +15-18 C temperatūroje smile.gif

QUOTE(eliss @ 2010 12 06, 12:49)
oi,gal pries metus is vieno zmogaus pirkau,pora lapu ir pora saknu tik isleido
user posted image

tai gal tas žmogus žino, kokio amžiaus vandą pardavė? kokia tai vanda? jei rūšinė, gali internete pažiūrėti, kokio dydžio ji bus suaugusi, taigi, kokį dydį turi pasiekti, kad žydėtų smile.gif
Atsakyti
Teisybe, juk buna ir mazu vanduciu. Man jos vis asocijuojasi su didelemis, kaip ir cymbidium.
Atsakyti
gavau syrit savo siuntini..tad sedaus analizuot kodel taip ilgai keliavo... g.gif
tad radau trigdziu menkuciu velavimo....zinau kad turejo siuntinukas iskeliaut lapkricio 22d taip man rase elektroniniam laiske...ziurejau anspaudus ogi issiustas ne 22d o 26 d..as ta diena jau paste teiravaus ar man siuntinuko nera... doh.gif o jis tadien teissiustas,tad dar ziurejau kada atsirado musu paste o jis pasieke musu pasta 30d..va kiek isgulejo kol pas mane dakako...7km ilgas kelias nu bet dziugu kad gavau... smile.gif
o jos dar akis varto mazos dezutes nemato kai klausi...o gal padejo nusiskundimas- ar mano uzklausa kuria parasiau pasto tinklalapyj,nurodziau savo duomenis ir klausiau kur ieskot ir kaip... g.gif
Atsakyti
QUOTE(evers @ 2010 12 06, 13:15)
gavau syrit savo siuntini..

tai įsivaizduokit kas būtų iš augalo likę doh.gif , gerai, kad nieko nesisakėt
Atsakyti
QUOTE(lark @ 2010 12 06, 14:28)
tai įsivaizduokit kas būtų iš augalo likę  doh.gif , gerai, kad nieko nesisakėt


atvesus augalo nebuciau net siuntusis...
Atsakyti
[quote=Ronja, Plėšiko Duktė,2010 12 06, 13:53]
dėl sausros gal ir nudžiūsta pumpurai smile.gif kartą į mėnesį laistyti gal ir galima būtų, jei laikytum +15-18 C temperatūroje smile.gif

Aciu jums labai 4u.gif palaisciau siandien, ziuresim kaip seksis, o gal trasu reik ipilti? smile.gif
Atsakyti
su trąšom kol kas siūlau palaukt. dar gali pabandyti kartais ne šiaip palaistyti, o pakišti po šiltu dušu smile.gif vanduo tokio šiltumo, kad ir pati norėtum lįsti wink.gif bet paskui labai rekomenduoju pastatyti šalia ventiliatoriių, kad gerai išpūstų visą vandenį iš lapų pažastėlių, nes taip begelbstint galima ir supūdyti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Ronja @ Plėšiko Duktė,2010 12 06, 19:12)
su trąšom kol kas siūlau palaukt. dar gali pabandyti kartais ne šiaip palaistyti, o pakišti po šiltu dušu smile.gif vanduo tokio šiltumo, kad ir pati norėtum lįsti wink.gif bet paskui labai rekomenduoju pastatyti šalia ventiliatoriių, kad gerai išpūstų visą vandenį iš lapų pažastėlių, nes taip begelbstint galima ir supūdyti  doh.gif


Na dabar paliejau akvariumo vandeniu ir palaikiau kad nubegtu gerai vanduo, su dusu pameginsiu veliau smile.gif
Atsakyti
nepamirškk mums papasakoti, kaip sekasi wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Lerikyte @ 2010 12 06, 09:18)
ohoo  g.gif ar tikrai gali būti tokia maža drėgmė?  g.gif


gali.. pas mane pvz 26%..
Atsakyti