Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūros tema

Oli_vija tokį variantą turėjo, va, ką ji rašė LOD forume smile.gif
http://www.orchids.l...h...71&start=45

"knisaus nukainuotoj lentynoj prieš gal 5 metus... čiupau tokį su baltu žiedu, apsidžiaugus, kad žinosiu kokios spalvos,...ir jau prie kasos matau, kad "užsikimšęs" augimo taškas - taip ir liko eksperimentinis... per mėnesę pradėjo augintis šonines atžalas, po to kovarnis ją persodino, bet taip ir augo visąlaik "trys viename". Senoji skrotelė nieko nedarė, bet gyvavo iki šio rugpjūčio, o tos dvi žydėdavo lygiagrečiai - turėdavau apie rugsėjį visada žiedų, meiliai šaukiamas yra "Waterpaint". Na, šiemet jau turiu du vienodus augalus atskiruose vazonuose..."
Atsakyti
QUOTE(lark @ 2010 11 11, 09:59)
uch, koks mielas vaizdelis  wub.gif  thumbup.gif



QUOTE(Ronja @ Plėšiko Duktė,2010 11 11, 10:01)
oho! ši nuotrauka tikrai gali dalyvauti FB'e konkurse  thumbup.gif



QUOTE(Lerikyte @ 2010 11 11, 10:04)
suuuuper  thumbup.gif

Oiii dėkui blush2.gif Čia dar ne visos blush2.gif , mano ypač laukiamiausios virtuvėj tūpso thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Ronja @ Plėšiko Duktė,2010 11 11, 08:38)
gal esate girdėjusios (-ę), kaip sodininkai raugina puoduose dilgėles? prirauna dilgėlių, užpila vandeniu ir kelias dienas palaiko. tada nupila tą dilgėlių "arbatą", gerai praskiedžia vandeniu, ir laisto daržoves.

Zinom zinom, tik vakvapelis is koto verciantis swoon.gif
Atsakyti
turiu dar vieną :sublūdusią" orchidėją. iš motininio skrotelės auga vaikas, o dar šalia yra išaugęs vaikas, kuris leidžia žiedstiebį. kai nužydės tą šalia tikriausiai geriau atskirti? o ka daryti su tuo kur auga iš skrotelės? g.gif
user posted image
user posted image
user posted image

ačiū už pagalbą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(čikibari @ 2010 11 11, 11:21)
turiu dar vieną :sublūdusią" orchidėją. iš motininio skrotelės  auga vaikas, o dar šalia yra išaugęs vaikas, kuris leidžia žiedstiebį. kai nužydės tą šalia tikriausiai geriau atskirti? o ka daryti su tuo kur auga iš skrotelės?  g.gif


ačiū už pagalbą  4u.gif


Kur atskiras,tai jei neaksta saknims dar vertetu paauginti.O del to is skroteles,logiskai pagalvokit,ar imanoma atskirt,jei jis maitinasi is pagrindinio augalo,nes vargiai ar turi savo saknu.
Atsakyti
Toms, kurios bandė laistyti arbata: kaip jūs tą mirkalą paruošiat? Kaip dažnai liejat? Ar pastebėjot rezultatą? ax.gif 4u.gif
Atsakyti
turbūt tik aš viena ir turiu tokios patirties smile.gif
darydavau paprastai - užplikau puodelį arbatos, supilu ją į laistytuvą (į jį paskui įstatau vazoną), kiek trūksta, pripilu vandens. taip darydavau kiekvieną kartą laistydama.

tiesa, arbata be cukraus ar pieno smile.gif
Atsakyti
QUOTE(nila_ks @ 2010 11 11, 11:13)
Oiii dėkui blush2.gif Čia dar ne visos  blush2.gif , mano ypač laukiamiausios virtuvėj tūpso  thumbup.gif


o gal butu galima pamatyt tavo gelyciu foto,gal koki internete albumeli turi... ax.gif ar idomiu maciuiciu parduotuvej esi radusi... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ronja @ Plėšiko Duktė,2010 11 11, 12:58)
turbūt tik aš viena ir turiu tokios patirties smile.gif
darydavau paprastai - užplikau puodelį arbatos, supilu ją į laistytuvą (į jį paskui įstatau vazoną), kiek trūksta, pripilu vandens. taip darydavau kiekvieną kartą laistydama.

tiesa, arbata be cukraus ar pieno smile.gif


Išbandžiau ant keliu orchidėjų, ant visų neišdrįsau blush2.gif

O dabar apie cukrų ir pieną... MV pamatė, kad arbatą pilu ant augintinių ir klausia su kiek šaukštelių cukraus vaišinu gėlytes lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(1z1 @ 2010 11 11, 14:16)
Išbandžiau ant keliu orchidėjų, ant visų neišdrįsau  blush2.gif

super! paskui bus galima palyginti thumbup.gif gerai sugalvojai wink.gif v
Atsakyti
Sveikos, as vel cia su klausimais biggrin.gif
Mano didziosios phal saknys buvo nupuve, taigi sedejo reanimatoriui. Dabar vaizdelis toks:
http://s411.photobuc...eout/orchideja/

pradejo leist saknytes sparciai ir net nauja lapuka thumbup.gif tik senieji lapai jau nekokie like unsure.gif
kaip manot, kiek man laiko ja dar laikyt reanimatoriui, ar jau butu ir galima bandyt ir pasodint i koki maza vazoneli?
Atsakyti
QUOTE(nila_ks @ 2010 11 11, 09:41)
Nes žiedų žydėjimas artėja  thumbup.gif ir pas dauguma leidžia daug žiedstiebių, jėėėchaa  clap.gif  thumbup.gif

Ruošiamės  blush2.gif  ax.gif
user posted image

nu grazus vaizdelis wub.gif kad pas mane taip butu verysad.gif gaila,kad pas mane visi langai vakarinej pusej,geles saules dabar nemato visai .O va pas mama,kaip auga,saknis auginas,ziedus leidzia...
Atsakyti