Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūros tema

aš ir nejudinu. net ir arčiau lango nelabai galiu pastatyt, nes... nugi jis kiek vietos reikalauja! bet šiaip tai juda juda reikalai į priekį, nes palyginau nuotrauką, darytą gal prieš pora savaičių su dabar, tai akivaizdus pasistiebimas biggrin.gif thumbup.gif
Atsakyti
Pasikuiciau tarp raibuoles skroteliu - radau, kad leidzia ziedkoti bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ronja @ Plėšiko Duktė,2010 12 02, 12:39)
gal ten koks drėkintuvas navarotnas ir rodo oro drėgmę?  rolleyes.gif


Drekintuvas kaip ir dregmes surinkejas rodo kiek yra patalpoje dregmes:)
Papildyta:
Nemoku nuotrauku ikelti, gal galit pasakyti kaip tai padaryti?smile.gif visiska varna
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Myllia: 03 gruodžio 2010 - 08:30
sveikos...ar yra buve kad perkant ...is sito tinklapio.... negautumete savo prekiu... g.gif atrodo man taip bus..uzsisakiau lapkricio 15d apmokejau ta pacia diena parase kad siuntinukas iskeliaus lapkricio 22d...o taip ir nieko negavau...nebetikiu kad gausiu... verysad.gif va se ir man pirmasyk kad siuntinio negauciau.. verysad.gif
Atsakyti
ne niekada taip nebuvo. Patarčiau negalvoti, o tiesiai skambintis jiems, arba į paštą.
Atsakyti
man nepasitaike,visada gaudavau.reikia skambint
Atsakyti
Pritariu, kad reikia skambint. Mano siunta viena karta buvo pasiklydus.
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2010 12 02, 23:41)
Pasikuiciau tarp raibuoles skroteliu - radau, kad leidzia ziedkoti  bigsmile.gif

Nuosirdziausi sveikinimai 4u.gif

Jei jau pakeliui naminiai ziedukai,paklausiu jusu ax.gif
Ar raibuoles persodinant pakeiciate vazonelius i permatomus?Esu nusipirkusi nukainuota,du augaliukai susodinti atskirai i tokius pusinius vazoniukus.Gal vertetu abu perkelti i viena bendra permatoma? g.gif

Gal ir kitos augintojos pasidalins patirtimi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Liepa B.: 03 gruodžio 2010 - 12:37
ne, raibuolių nereikia sodinti į permatomus vazonėlius, jų šaknys nevykdo fotosintezės wink.gif

nežinau ar verta persodinti du augalus į vieną vazoną. pvz., jei vienam kas atsitiks, pvz., ims pūti šaknys, traukti lauk reikės abu. o raibuolės, kaip ir visos orchidėjos, nelabai mėgsta būti judinamos be reikalo... smile.gif
Atsakyti
sveikutes, norėjau paklausti kaip jūs pjaunate tą žiebstiebį, kai orchidėja nužydi? ar prie pat pagrindo, ar paliekate kelis narelius nuo apacios?
Atsakyti
ar gali patikslinti, apie kokią orchidėją kalbi? jų skirtingų rūšių yra 20.000-30.000 wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ronja, Plėšiko Duktė: 03 gruodžio 2010 - 13:47
apie phalaenopsi, o taip pat labai domina ka daryti su nužydėjusiu Dendrobium stiebu? aš girdėjau kad jis antrą kartą nebežydi, bet jis tinkamas dauginimui? tai tiesa?
Atsakyti