Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūros tema

g.gif g.gif g.gif o dabar aš rodau biggrin.gif
user posted image
kas čia? biggrin.gif
Atsakyti
bigsmile.gif atrodo jai suprantu turetu but ziedynstiebis...
Atsakyti
pirmiausia siūlau čia: atiduodu nepraplėštą Actara pakelį. Vilnius, Antakalnis.
tiesiog, paskaičiau instrukciją ir supratau, kad tikrai nenaudosiu 4u.gif
Atsakyti
panašu į žiedstiebį smile.gif o švelniai švelniai gali paspaust viršuj ar jaučiasi tuščiaviduris biggrin.gif nors nebūtinai - žiedstiebis čia wink.gif
Atsakyti
Ar ateisit? ax.gif 4u.gif

***
Lietuvos orchidėjininkų draugija kviečia visus į praktinius seminarus.
Seminarai numatyti kartą per mėnesį.
Trečiasis jų vyks Vilniuje, Rasų g. 50A, š. m. gruodžio 12 dieną 14 val.
Mindaugas Ryla papasakos apie Dendrobium genties augalus ir jų auginimą.
Asta Ivaškevičiūtė pamąstys, kaip išsirinkti orchidėją, tinkamą namams.
Pasikartosime trumpai Kauno seminaro medžiagą apie Cymbidium auginimą.
Ir, be abejo, atsakysime į Jums rūpinčius klausimus apie visas orchidėjas.
Svarbu – prašome atsinešti gerą nuotaiką!

Į seminarą galima registruotis: forume, el. paštu geliukai@gmail.com, arba tel. 8685 57523,
arba FB.

Kviečiame visus: ir pradedančiuosius, ir labiau patyrusius!
Nepamirškite pakviesti ir savo draugų bei pažįstamų.
http://www.orchids.l...mp;p=9047#p9047

Atsakyti
tai jie tokie man išlindo ir sulėtėjo jų tas lindimas. matyt dėl to,kad šviesos šiuo metu mažoka... bet nieko nepakeisi ane?
Atsakyti
žane kur laikai ir kaip lieji?
Atsakyti
QUOTE(Lerikyte @ 2010 12 01, 22:14)
žane kur laikai ir kaip lieji?

kambary, bet toliau nuo palangės, nes nėra ten palangės. lieju - labai mažai. gal reik paliet? lieju nu kas dvi - tris savaites, gal labiau kas tris nei kas dvi biggrin.gif galima tręšt? berods reiktų, girdėjau g.gif
Atsakyti
Labas rytas, nusipirkau nukainuotas dvi orchidejas, galvojau kad jos pas mane atsigaus, bet vakar perskaiciau kokiu orchideju nereikia pirkti ir dabar nezinau ar man jas verta toliau laikyti. Saknys visiskai negrazios ir susitrauke, lapeliai su demem rudom, kiti nukrito, viena visiskai nuzydejus , kita dar su pumpurais keliais, bet ir tie keli nukrito. Ten kur jos stovejo dregna turbut labai buvo, nes tarp saknu toks kaip pelesis uzsidejes. Gal kas buvote tokias isigije? Ar jums atsigavo?

Dar vienas klausimas ar naudojate dregmes palaikymo lovelius? kur perkate? pas mane namuose labai sausa.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Myllia: 02 gruodžio 2010 - 08:55
sveiki,
kiek laik opo persodinimo nelaistyti Phanelopsio? persodinimo priežastis- papuvusios šaknys.. g.gif
Atsakyti
O kaip zinot,kad raibuoles saknys netikusios?Isemiau,grazios,pukuotos,zieves sausos,bet jauciasi toks pelkes kvapas.O gal ten lindo ziedas,o as palaikiau sudziuvusiu lapu,galiukas toks islindes g.gif Nezinau kaip atrodo,niekad nemaciau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Žanė @ 2010 12 02, 00:12)
kambary, bet toliau nuo palangės, nes nėra ten palangės. lieju - labai mažai. gal reik paliet? lieju nu kas dvi - tris savaites, gal labiau kas tris nei kas dvi biggrin.gif galima tręšt? berods reiktų, girdėjau  g.gif

nenene jokių trąšų, jokių gausių liejimų. Dabar jiems kaip ir ramybės periodas, juk nenorit išprovokuot auginių augimo. Kišk į substratą pagaliuką medinį po kiek laiko ištrauk ir žiūrėk kad jis būtų vos drėgnas, tokią drėgmę ir palaikyk
Papildyta:
QUOTE(mejinga @ 2010 12 02, 09:45)
sveiki,
kiek laik opo persodinimo nelaistyti Phanelopsio? persodinimo priežastis- papuvusios šaknys..  g.gif

kol gerai pradžius substratas. Dabar svarbu, kad uždžiūtų žaizdos. Į ką persodinot?
Atsakyti