Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūros tema

QUOTE(evers @ 2010 11 30, 12:24)
emma-o kaip jas laikote ar vandenyje kazkokia gelytes dalis ,ar tik virs vandens... g.gif

Maniškės šaknys vandenyje.

QUOTE(Tina* @ 2010 11 30, 12:26)
As ir manau, kad tai yra isimtis, kurios nevertetu praktikuoti  ax.gif

Gal ir nevertėtų,bet gyvenimas privertė.Kitų taip ir neauginam juk.O šitai labai vandeny patinka.
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif

Maniškis cimbidiumas kažką naujo auginasi. Gal žiedstiebį g.gif Ką galėtumėt patarti ar jį palikti taip kaip auginau, ar reikia kokių nors spec. sąlygų. Būčiau labai dėkinga už informaciją 4u.gif
Atsakyti
nila, o kaip auginai? jei tai žiedstiebis ko gero teks sumažinti liejimą ir statyti į vėsesnę patalpą.
Atsakyti
QUOTE(Lerikyte @ 2010 11 30, 18:02)
nila, o kaip auginai? jei tai žiedstiebis ko gero teks sumažinti liejimą ir statyti į vėsesnę patalpą.

na karts nuo karto paliedavau, stovi rytinėje-pietinėje pusėje. Temperatūra kaitaliojasi, manau nuo 20-22, o gal ir vėsiau, tiesą pasakius nematavau rolleyes.gif
Atsakyti
Mano cimbidis vėl kažką auginas,dar neišsiaiškinau ką smile.gif
O dėl ko mano raibuolei išauga jau sudžiūvę lapai?Taip gražiai nauji auginiai augo ir še tau.Ar gali būti ,kad perliejau?
Atsakyti
Raibuoles sudėtinga auginti, bet, jei sutariate su sanpaulijomis, tai pnš, na turiu omenyje liejimą.
Pas mane vienos aiškiai miega, o kitos tai ryškiai auginius varosi.
Eliss, atsargiai žvilgtelkite, gal šaknims jau amen.
Atsakyti
nu nu ,tik negasdinkit unsure.gif reiks paziuret atidziau...
Atsakyti
QUOTE(grazina37 @ 2010 11 30, 10:13)
turbut kaip mano atvejis,tai laikom vandenyje kol nuzydes,o tada sodinsim ir per nauja gaiveliosim,nes kiek supratau nudzius tos saknys ir isaugs naujos pritaikancios prie substrato

nu aš ne ekspertė, o jei pasodinus į substatą ją laistyt dažnai dažnai ir šaknis laikyt šlapiai kone, ir tik po truputėlį leidžiant pradžiūti ir iš lėto pratinti prie sausumos? g.gif


ar turite kas nors nuorodėlę, kur matytųsi cimbidžio auginiai - žiedai ir auginiai - lapai? 4u.gif
mes pas maniškį perskeltą pusiau cimbį (dabar jau dvi gėlės) auga trys auginiai (sumoje). o kas ten tokio, tai niekaip nesuprantu. o knieti knieti knieti...
Atsakyti
einu fotkint biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Lerikyte @ 2010 12 01, 15:20)
einu fotkint biggrin.gif


neturiu dar nei vieno cimbidio bet ir man idomu,nes zadu isigyti.kai viena nupirkau dovemu tai dabar pati noriu..net nest nesinorejo... doh.gif
Atsakyti
žiedstiebis jis toks ,,mėsingesnis,, o švelniai paspaudus lyg tuščiaviduris
user posted image
auginys jis toks greit pradedantis sluoksnuotis, plonas.
user posted image
spejau redaguot smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lerikyte: 01 gruodžio 2010 - 15:22
Atsiprasau,dingo internetas. Iejau per tel,negaliu redaguot net. Ir netycia dvi vienodas foto ikeliau,kai atsiras internetas idesiu.
Atsakyti