Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūros tema

QUOTE(GIZZI5 @ 2010 11 29, 13:23)
Nusialins augaliukas ir tiek,juk ne vandens lelija g.gif

tai ka patartum isimti ir ismesti?juk daugiau kaip metai ji taip auga ,ir jai patinka thumbup.gif ,kai laistau savo kitas orchidejas su trasom ir sitai truputi ipilu mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo grazina37: 29 lapkričio 2010 - 14:31
manau, kad nieko keisti nereikia. kiekvieną augalą, net kaktusą, galima auginti hidroponiniu būdu smile.gif kaip jau minėjau - naujos šaknys prisitaiko prie naujos aplinkos, o šios prisitaikiusios augti vandenyje, tad persodinus į normalų substratą jos nunyks, o augalas užsiaugins kitokias šaknis, kurios bus prisitaikiusios augti ne vandenyje wink.gif
Atsakyti
Neisvirs is to sloiko nuo ziedu svorio? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2010 11 29, 15:30)
Neisvirs is to sloiko nuo ziedu svorio?  g.gif

desiu i vaza blush2.gif
Atsakyti
bet fainai, aš irgi norėčiau tokios vandens lelijos wub.gif o kaip čia taip nutiko, kad ji persikraustė į slojiką? rolleyes.gif
Atsakyti
Maniškis falenopsis irgi auga stiklainyje,ir leidžia žiedstiebį.Ar man jį taip ir palikt,ar visgi persodint į substratą.Šaknų turi kokias 7 vnt.Jų ilgis apie 8-9 cm.
Atsakyti
QUOTE(emma @ 2010 11 30, 09:37)
Maniškis falenopsis irgi auga stiklainyje,ir leidžia žiedstiebį.Ar man jį taip ir palikt,ar visgi persodint į substratą.Šaknų turi kokias 7 vnt.Jų ilgis apie 8-9 cm.

turbut kaip mano atvejis,tai laikom vandenyje kol nuzydes,o tada sodinsim ir per nauja gaiveliosim,nes kiek supratau nudzius tos saknys ir isaugs naujos pritaikancios prie substrato doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Ronja @ Plėšiko Duktė,2010 11 30, 09:31)
bet fainai, aš irgi norėčiau tokios vandens lelijos  wub.gif o kaip čia taip nutiko, kad ji persikraustė į slojiką?  rolleyes.gif

niekaip vazonelyje neaugo ,o tik vyto ,tai pabandziau pamerkti i vandeni ,ir stai jai kas patiko ,iskarto isleido ziedstiebi ir eme zydeti ,masciau apie persodinima ,bet kad ji pradejo antra ziedstiebi leisti ,tai va daugiau kaip metai ji taip auga ,o buvo like du apvyte lapeliai ,dabar auga ir lapeliai ir ziedeliai lotuliukas.gif
Atsakyti
merginos, ne jau pradėsim auginti visus phalaenopsius stiklainiuose? smile.gif vis dėlto reiktų nepamiršti, kad tai epifitinė orchidėja, o ne vandens lelija mirksiukas.gif
Atsakyti
Maniškė,tai augo substrate,bet jau gavau dovanų su apipuvusiom šaknim.Įdėjau į reanimatorių,tada sunyko ir likusios 2 šaknelės.Jau visai be šaknų buvo pamerkta į vandenį,ir ką,išleido tiek šaknų thumbup.gif Tai ir tupi kolkas vandenuke ir super jaučias.
Atsakyti
emma-o kaip jas laikote ar vandenyje kazkokia gelytes dalis ,ar tik virs vandens... g.gif
Atsakyti
As ir manau, kad tai yra isimtis, kurios nevertetu praktikuoti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(grazina37 @ 2010 11 29, 14:29)
tai ka patartum isimti ir ismesti?juk daugiau kaip metai ji taip auga ,ir jai patinka  thumbup.gif ,kai laistau savo kitas orchidejas su trasom ir sitai truputi ipilu mirksiukas.gif

Gražina, nu super smile.gif tikiuos ir mano augaliukas prigis. Vadinasi man verta pabandyti smile.gif
Atsakyti