Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūros tema

yra buve ir man taip kai gelyte kuria naujai nusipirkai ima mest ziedelius,gal nesant saltesnio vejelio gavo..gelyte prisitaikys prie jusu namuciu ir zydes,bei dziugins jus...
Atsakyti
QUOTE(pūkuotukė87 @ 2010 11 28, 13:50)
sveikos, peržiūrėjau daug informacijos, bet kreipiuosi pagalbos, nes niekur nerandu atsakymo į savo klausimą  verysad.gif


blogai ieškojot.. pirmam puslapy - DUK - kodėl orchidėja meta pumpurus

senbūvėms:
kas gaminsit naują temą patikrinkit nuorodas, ne visos veikia
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzla: 28 lapkričio 2010 - 14:01
QUOTE(zuzla @ 2010 11 28, 15:00)
blogai ieškojot.. pirmam puslapy - DUK - kodėl orchidėja meta pumpurus

senbūvėms:
kas gaminsit naują temą patikrinkit nuorodas, ne visos veikia

dėkui, va čia tai tikrai nežiūrėjau blush2.gif rojaus sodų nuoroda neveikia smile.gif
Atsakyti
Reikia man patarimo is profesionaliu verysad.gif Kazkaip nepagalvojusi emiau ir persodinau Laelia tenebrosa doh.gif Maza dar jinai, net nezinojau, kad jos labai jautrios persodinimui, ir jauciu kad ji pas mane mirsta verysad.gif Nugleibo visa, pagelto, gal patarsit ka daryt???
Atsakyti
QUOTE(lasvegiete @ 2010 11 28, 18:30)
gal patarsit ka daryt???

kuo skubiau kreipkites į http://www.orchids.lt/ , ten yra jas auginančių ir išmanančių console.gif
Atsakyti
QUOTE(lark @ 2010 11 28, 09:35)
kuo skubiau kreipkites į http://www.orchids.lt/ , ten yra jas auginančių ir išmanančių  console.gif

Aciu blush2.gif prisiregistravau. O man reikia lysti i foruma ar siaip galima kazkaip nusiusti klausima? Nesu bendravusi dar siame puslapyje...
Atsakyti
QUOTE(mocha @ 2010 11 27, 13:54)
ooo, jėga, kiek bus gražių žiedųųų biggrin.gif
O tiesa, gal esat bandžiusios reanimuot pamerkiant? nusipirkau kažkada miniuką, buvo įkištas į kiminus, ištraukiau - nu ir ką, tik viena normali šaknis. Tingėjau žaisti su reanimatoriais, tai pamerkiau vazoj biggrin.gif kažin kas gausis... Nors aišku tie visi reanimatoriai man buvo pasiteisinę 150 proc. vienas dabar gėliukas taip gražiai šakneles leidžia, lapelius, auga smulkiam substrate, bet norisi eksperimentų, tik nežinau , ar aš nenusiekperimentuosiu į lankas... smile.gif

as bandziau ,ir jau metai laiko vandenyje tupi,leidzia ziedstiebius ,nuzydi ,vel leidzia ,vienu zodziu gyvena vandenyje leidzia saknytes ,bandziau sodinti i vazoneli su substratu ,bet pradejo vysti ,tai istraukiau ir vel tupi vandenyje lotuliukas.gif ,o kita buvo pradejus vysti ,ikisau i vandeni pradejo saknys puti doh.gif ,teko isdziovinti ir sodinti i vazona lotuliukas.gif
stai kaip ji gyvena,lapai tamsus ,cia fotikas juos nusviesino doh.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo grazina37: 29 lapkričio 2010 - 09:24
Kokia mistika klausykit. Vienų falenopsių šaknys pūna nes per drėgnai laikomos, o kitų - net vandeny mirkoma visą laiką nepūna... g.gif
Atsakyti
QUOTE(lasvegiete @ 2010 11 28, 22:55)
Aciu  blush2.gif  prisiregistravau. O man reikia lysti i foruma ar siaip galima kazkaip nusiusti klausima? Nesu bendravusi dar siame puslapyje...

lyst į forumą, klaust ir kuo greičiau. Ten renkasi tikri fanai kolekcionieriai.
Atsakyti
QUOTE(Žanė @ 2010 11 29, 10:35)
Kokia mistika klausykit. Vienų falenopsių šaknys pūna nes per drėgnai laikomos, o kitų - net vandeny mirkoma visą laiką nepūna...  g.gif

taip yra todėl, kad naujos šaknys augdamos prisitaiko prie tam tikros aplinkos. pvz., jei retai laistote, o paskui sugalvojate dažniau palaistyti - šaknys ima pūti, nes jos buvo prisitaikiusios prie sausesnės aplinkos. ir atvirkščiai, jei dažniau laistote, o paskui imate laistyti retai, ima vysti smile.gif net šaknų storis skiriasi (čia gal ant vandų šaknų labiau matosi) tų, kurios drėgnesnėje ir sausesnėje aplinkoje auga.
Atsakyti
Idomiai, idomiai ten tas falenopsis vandeny auga smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo evaldas5211: 29 lapkričio 2010 - 13:04
Nusialins augaliukas ir tiek,juk ne vandens lelija g.gif
Atsakyti