Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūros tema

Ronja, aš purškiu tik vasarą kada būna karštą, o rudenį, žiemą iš vis nebepurškiu orinių šaknų. O drėgmės kažkiek jos gauna kai laistau, nes vandenuką pilu per viršų kol apsemia visą vazoniuką, tai tos šaknytės tuo pačiu ir pasimaudo ax.gif

Lerikyte aš pati labai laukiu, bet jaučiu dar negreit jie pasirodys biggrin.gif dar ilgokai teks paaugint tuos vaikučius ( o jos žiedukai buvo tamsiai geltoni)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tviga: 26 lapkričio 2010 - 09:29
tviga,zinoma idomu.manau nera cia labai daznas reiskinys,tiksliau,gal ne kiekviena turi tiek kantrybes tiek zaisti su vienu varganu likusiu lapeliu ax.gif .labai saunu,kad parodei daugiau nuotraukyciu!lauksim finalo mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Laura81r @ 2010 11 26, 10:29)
tviga,zinoma idomu.manau nera cia labai daznas reiskinys,tiksliau,gal ne kiekviena turi tiek kantrybes tiek zaisti su vienu varganu likusiu lapeliu  ax.gif .labai saunu,kad parodei daugiau nuotraukyciu!lauksim finalo  mirksiukas.gif

aha, pritariu 100 proc thumbup.gif man tai visai prastai su kantrybe... gal galima jos kur nusipirkt? lotuliukas.gif
Atsakyti
man irgi ax.gif neturiu vietos laikyt besigaivaliojančių smile.gif
Atsakyti
Merginos, gal neaiškiai parašiau, tad patikslinu, lapų niekad nepurškiu nei vasarą nei žiemą schmoll.gif , tik orines šaknis ir tik pagal reikalą.
Atsakyti
už tat aš anksčiau viską purkšdavau taip, kad net nuo langų varvėdavo lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif
ermitaze nusipirkau miniuka. Jis pasodintas ne i zieve, o i samanas. Ar persodint, nes kai palaisciau labai jam tikriausiai slapia buvo, tai vysti pradejo, nors saknys visai nieko atrodo.
Lapai labai kieti ir rieciasi, net plyso vienas... cia nuo ko galetu buti?
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo amukas: 26 lapkričio 2010 - 12:20
Gal mano tas gyvybes taskiukas (kur rodziau) irgi pavirs keikiuku. Labai tikiuos.
Atsakyti
Kažin kaip man reanimuoti phalenopsį,toks varganas,matau,kad nelabai jam vazoniuke patinka?Toks gražus,žalsvas,norisi išsaugot,o kiminų tai neturiu.Ar į maišelį kokį dėt g.gif
Atsakyti
QUOTE(amukas @ 2010 11 26, 12:19)
Jis pasodintas ne i zieve, o i samanas. Ar persodint, nes kai palaisciau labai jam tikriausiai slapia buvo, tai vysti pradejo, nors saknys visai nieko atrodo.

lb saikingai reikia tokį liet, nes dažniausiai iš vidurio šaknys supuva ir nesimato.
Rekomenduočiau perkelti į smulkų Extra substratą, o kiminus panaudokite kitoms gėlėms paviršių uždengt.
Atsakyti
Sveikos,
pas mano drauge yra orchideja(phaleanopsis),kuri isauginus du keikius.Keikiai dydzio kaip ir pati orchideja,vienu zodziu atrodo kaip trys orchidejos vienam vazone smile.gif Visos trys leidzia ziedkocius ir krauna ziedus.Problema,keikiai prisikabine prie orchidejos,kiek saknu isleide nesimato,reiktu imt lauk ir ziuret,ale o kaip tuos keikius atskirt,jei jie prikibe prie orchidejos?Nulauzt atsargiai ar kaip?Nes ten kur video tai ant saknies.Drauge apie orches ne bum bum,sake atvaziuok ir persodink,nes as nagu nekisiu biggrin.gif Tai kaip man cia dabar reiks daryt?Gelbekit ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Balanda @ 2010 11 26, 18:21)
Laba diena,

Jau kaip pasiilgau tokių vaizdų  smile.gif Šią žiemą turbūt tik su auto reikės važiuot į mišką  biggrin.gif o šiaip,jeigu bus tokia žiema kaip pernai,tai rezgu mintis,kad bandysiu Gelį į roges kinkyt,pradžiai bent prie namų pievose pavažinėt.

Kuuuur ponis,nematau aš ponio  lens.gif  schmoll.gif  biggrin.gif

ar man taip atrodo ar kiminau yra papraščiausios samanos blink.gif ir taip ir taip žiūrėjau, samana ir viskas,aš pušyne gyvenu, gal tiktų miško samanos ant viršaus padėliot kad drėgmę laikytų? g.gif ar būtina pirkt? unsure.gif
Atsakyti