Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūros tema

Savo cimbidį tik šiandien parnešiau iš lauko - nežydės, pavasarį tikrai "keliaus" į komposto krūvą, nes tai būtų treji metai, kaip nežydi mad.gif
Atsakyti
o tas saknis, kurios nurudusios ar reikia nukarpyti? g.gif
Atsakyti
jediara, kai mesi, pasakyk kur ta komposto krūva aš jį priglausiu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(diwute @ 2010 11 20, 15:46)
gal zinote kodel lapelia ruduoja nesuprantu as


kokios orchidėjos lapai ruduoja? kaip ruduoja? kiek ruduoja? nuo galiukų? ar nuo kamieno?
Atsakyti
QUOTE(Lerikyte @ 2010 11 20, 18:54)
jediara, kai mesi, pasakyk kur ta komposto krūva aš jį priglausiu  wub.gif

Sutarta drinks_cheers.gif , jau du išmečiau pavasarį , nes nežydėjo, o vietos jiems nemažai reikia doh.gif
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2010 11 21, 13:49)
Sutarta  drinks_cheers.gif ,  jau du išmečiau pavasarį , nes nežydėjo, o vietos jiems nemažai reikia  doh.gif

nu šakės doh.gif man širdis sprogs... Šį tikrai norėčiau išgelbėt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Lerikyte @ 2010 11 21, 14:54)
nu šakės  doh.gif man širdis sprogs... Šį tikrai norėčiau išgelbėt  biggrin.gif

blush2.gif
Atsakyti
na va pirma karta padariau orchidejoms ta baseinuka su šiltu vandeniu. orchidėjoms vanduo buvo iki vazono viršaus, jo temperatūra apie 30 laipsnių, palaikiau dešim minučių, dabar laukiu kol nuvarvės vanduo iš vazoniukų.. tik man toks klausimas ar nėra tikimybės kad pasiliks vanduo viduj, nes vienoje orchidėjoje yra daug kiminų ar kaip ten vadinasi tie kur drėgmę sulaiko..
Atsakyti
kiminai man nepatinka,jie uzlaiko dregme,tad daznai pradeda put saknys..as visas su kiminais persodindavau..
Atsakyti
man irgi jie nelabai, bet taip bijau persodinti ne pavasari..
Atsakyti
as tai neziuriu ar vasara,pavasaris,ziema,ar ruduo..jai manau kad gali but gresme gelytei tai ir persodinu...net vienasyk issyk nusipirkus zydincia persodinejau,zinoma gaila ziedu,nes numete..bet uztad gelytes nepraradau.o ziedu dar bus...
Atsakyti
na va persodinau, isemiau visus tuos kiminus, bet kazkaip idomu... prie virsutiniu saknu kazka veike paralono gabaliukai smulkus.. ir jau ne pirma karta matau pas orchidejas tuos dalykus..
Atsakyti