Įkraunama...
Įkraunama...

Pagyrų puodas Nr.13

Lusasita, koks sarafanas grazus wub.gif wub.gif
Gobtuvas ir ir pledukas labai mieli thumbup.gif
O cia mano katik baigtas salikas-apykakle suaugusiam vyrui (tik jau manekene as pabuvau)
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Ivonnna @ 2010 12 16, 20:46)
Kaip pas jus cia grazuuu...  wub.gif
O cia mano spalvotos variacijos.
user posted image

Gelytes is arciau.
user posted image


labai kruopstus darbas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(villyte @ 2010 12 19, 22:45)
Lusasita, koks sarafanas grazus  wub.gif  wub.gif
Gobtuvas ir ir pledukas labai mieli  thumbup.gif
O cia mano katik baigtas salikas-apykakle suaugusiam vyrui (tik jau manekene as pabuvau)

grazu ir silta thumbup.gif gal schemute gali pasidalint?
Atsakyti
Labai man patiko tas kapisonas sais thumbup.gif apie tki svajojau, bet neturiu laiko doh.gif vis dar briedziai valdo rolleyes.gif

user posted image

o cia jau laukiu naujuju metu ax.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(mezgejyte @ 2010 12 19, 23:45)
Labai man patiko tas kapisonas sais  thumbup.gif  apie tki svajojau, bet neturiu laiko  doh.gif  vis dar briedziai valdo  rolleyes.gif



o cia jau laukiu naujuju metu  ax.gif



Kaip grazu, o tas su blauzdinem komplektukas, tai sakes koks grozis, tie bumbulai kaip fainai atrodo prie komplekto thumbup.gif thumbup.gif

Krirma, dekui, bet neturiu jokios schemutes, is galvos mezgiau. tai cia nera ka - nusimezgi kaip salika toki, paskui paplatini kas keles eiles ir paskui susiuvi nugaroj (galima ir su virbalais su valu megzti, bet man taip patogiau buvo)....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo villyte: 19 gruodžio 2010 - 23:06
O štai toks megztukas žiemai
user posted image
Atsakyti
mezgejyte-cia kietaii su tais kiskiukais ir aukstakulniais sugalvojai... thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Jollyk labai aciu 4u.gif

o cia dar kalediniu mazu dovaneliu ax.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
dovaneles- thumbup.gif su ta sildymompusle gerai sugalvojai,originalu... thumbup.gif

mano kalediniai mezginiai-sarafaniukas mergytei... ax.gif
user posted image
Atsakyti
mezgejyte – suknelė su zuikiais – topo viršūnė – originalu, naujametiška, sexi... o maišeliai – irgi super...
zuzana*- raštuotas megztukas – kaip visada – į dešimtuką… o jau kaip spalvinis derinys thumbup.gif …
Jollyk – sarafaniukas- toks minkštutis ir šiltutis, taip ir norisi paliesti… thumbup.gif
O aš rodausi savo paskutinį šalį …. Tiesiog “Kalėdinė naktis” ..
user posted image
user posted image
Atsakyti
mezgejyte, labai wub.gif
Jollyk, puiku kaip visada smile.gif toks minkstutis ir siltutis...
Romap, labai jaukiai atrodo thumbup.gif
Atsakyti
Nu ir "kepat" grožius thumbup.gif , net kriokt noris... blink.gif
O aš pagaliau supratau, ką reiškia 10 metų virbalų rankose nelaikyt doh.gif . Rankoves suknelei jau kokį 15 kartą perdarau doh.gif . Nežinau aš ją ar ji mane verysad.gif nugalės.
SIAUBAS!!!!!
Atsakyti