Įkraunama...
Įkraunama...

Pagyrų puodas Nr.13

Labai daug graziu darbeliu wub.gif .
Gaila kad man nuotakos suknele nerode unsure.gif .
O pirstiniu komplektas"meiles grauztams" super thumbup.gif .
Atsakyti

Ačiū 4u.gif

QUOTE(mezgejyte @ 2010 12 07, 20:39)
pasiilgus vasaros
user posted image


Čia gal tunisietišku vašeli nerta? g.gif
Atsakyti
AUKSARANKES!!! thumbup.gif wub.gif thumbup.gif

Pasirodysiu ir as su keliais darbeliais, kurie keliaus mylimiems keturkojams blush2.gif

user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Lace @ 2010 12 07, 23:00)
Ačiū 4u.gif
Čia gal tunisietišku vašeli nerta? g.gif

ne, megzta su masina is labai plonos medvilnes ax.gif
Papildyta:
graziausiai tai keturkojis -bitute thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Jukituke @ 2010 12 08, 00:17)
AUKSARANKES!!!  thumbup.gif  wub.gif  thumbup.gif

Pasirodysiu ir as su keliais darbeliais, kurie keliaus mylimiems keturkojams  blush2.gif


Labai grazu... Tokie mieli rubeliai smile.gif
Atsakyti
Labai grazus visu darbeliai! thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Aukarankes :)nusprendziau ir as pasirodyti 4u.gif gyvenime nemezgiau,bet cia kazkas galvoje apsiverte ir nusprendziau pabandyt 4u.gif biggrin.gif stai Jums mano pirmas blynas lotuliukas.gif user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo _julinka_: 08 gruodžio 2010 - 11:12
labukas 4u.gif mrrgaites patarkit mano siuliukai angora,sudetis 50% mohera, 30% akrilanas, 20% virginijos vilna, virbalai mano 3 nr, as noriu paklausti, kiek akiu deti ant virbalo plonam megztukui, as nesioju s dydi, noriu kad prigludes butu:) 4u.gif 100akiu per daug ane?
Atsakyti
user posted imageNors pasiims sijoną 12d.bet labai jau norisi pasigirti.
Atsakyti
QUOTE(mel@nija @ 2010 12 08, 13:50)
labukas 4u.gif mrrgaites patarkit mano siuliukai angora,sudetis 50% mohera, 30% akrilanas, 20% virginijos vilna, virbalai mano 3 nr, as noriu paklausti, kiek akiu deti ant virbalo plonam megztukui, as nesioju s dydi, noriu kad prigludes butu:) 4u.gif  100akiu per daug ane?

Niekas nepatars kiek čia tų akių reikės konkrečiai jums. Reikia pačiai pasiskaičiuoti - užsidedat ant virbalų kokias 20 akių ir nusimezgat pavyzdėlį. Tada suskaičiuojat kiek akių telpa sakykim į 10 cm. A jau po skaičiuojat kiek akių reikia uždėti nugarai ar priekiui pagal jūsų apimtis.
Atsakyti
Vlasta2, labai labai gražus sijonas. įspūdingas wub.gif net nemaniau, kad gali būti toooookių gražių sijonų wub.gif
Atsakyti
pasigirsiu smile.gif



Siltos 100% vilnos kelnytes 1.5 metuku panelei po suknyte pasipuost ir nesusalt ax.gif

( megzta be siuliu)

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lusasita: 08 gruodžio 2010 - 13:02
QUOTE(Tajka @ 2010 12 08, 14:45)
Niekas nepatars kiek čia tų akių reikės konkrečiai jums. Reikia pačiai pasiskaičiuoti - užsidedat ant virbalų kokias 20 akių ir nusimezgat pavyzdėlį. Tada suskaičiuojat kiek akių telpa sakykim į 10 cm. A jau po skaičiuojat kiek akių reikia uždėti nugarai ar priekiui pagal jūsų apimtis.



na jo reiks tada paciai ziureti, kaip cia daryt, nes as nepatyrus tokiuose matavimuose g.gif siaip nesioje bliuskutes s dydzio kaikurios xs ax.gif
Atsakyti