Įkraunama...
Įkraunama...

Pagyrų puodas Nr.13

QUOTE(Viksė @ 2010 11 29, 10:05)
čia nešiojamas ant palto. Bendradarbių verdiktas-palikti smile.gif

o man irgi patinka 4u.gif dėl burbulų - skonio reikalas, jei gerai jaučiatės, tai viskas gerai... man ant kito - gražu, o pati gal neišdrįsčiau... liuks darbelis, svarbiausia - šilta thumbup.gif
Atsakyti
Vikse, aš tai palikčiau tuos bumbulus, žaviai ir nenuobodžiai atrodo thumbup.gif
Atsakyti
mamyteuogyte-puikios abieju sukneles thumbup.gif
Vikse-as uz bumbuliukus,man labai grazu thumbup.gif
Atsakyti
Bumbulai-jėga-palikt ir nebijot būt kitokiai nei visi. Liuks thumbup.gif
Atsakyti
Abiem rankom už bumbulus thumbup.gif - aš dar didesnius ir tokius pūkuotus būčiau dėjus.
Romap thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Viksė @ 2010 11 28, 20:45)
Va, tik klausimas dėl bumbuliukų-palikti ar nuimti? Vyro nuomone-tegul būna-žaismingiau atrodo. Dukters-kaip pajaco... Kokia Jūsų nuomonė?

Vienareiksmiskai -palikti thumbup.gif Puse grozio dingtu rolleyes.gif O i dukros paaugles vertinimus siulau nekreipti demesio,mane irgi nuolat kritikuoja rolleyes.gif ,bet jos dar labai kompleksuotos smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rasa32: 29 lapkričio 2010 - 10:17
Labai ačiū visoms 4u.gif Paliksiu. Ėjau šiandien į darbą ir nekompleksavau, kai mačiau, kad troleibuse apžiūrinėja. Nors šiaip dažnai būna, kad kompleksuoju, pvz., dėl ryškių spalvų
Atsakyti
QUOTE(rasa32 @ 2010 11 29, 10:17)
Vienareiksmiskai -palikti thumbup.gif Puse grozio dingtu rolleyes.gif O i dukros paaugles vertinimus siulau nekreipti demesio,mane irgi nuolat kritikuoja rolleyes.gif ,bet jos dar labai kompleksuotos smile.gif

Man irgi visai patiktų tie bumbulai, galėjo jie dar išraiškingesni būti, didesni ar kokie pūkuoti.... Na kažkas tokio.... biggrin.gif Mano dukra irgi labai jau kritiškai žiūri į visokius tuos žaismingumus, bet man tai patinka, manau ir ji vėliau pamėgs .. mirksiukas.gif
Atsakyti
Jei nešioti ant palto, tai tikrai palikčiau thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Viksė @ 2010 11 28, 20:45)
Čia mano savaitgalinis darbas
user posted image

Siauroji dalis-po paltu, plačioji-ant

user posted image

Va, tik klausimas dėl bumbuliukų-palikti ar nuimti? Vyro nuomone-tegul būna-žaismingiau atrodo. Dukters-kaip pajaco... Kokia Jūsų nuomonė?

Nuostabu, tik su burbuliukais.
Atsakyti
QUOTE(zuzana* @ 2010 11 30, 09:21)
Nuostabu, tik su burbuliukais.

drinks_cheers.gif pritariu biggrin.gif
Atsakyti
Šis tas kitokio...
user posted imageuser posted image
Atsakyti