Įkraunama...
Įkraunama...

Tikai

Sveiki.Mano sūnus jau antrokas smile.gif .Berniukas labai mėgsta bendrauti,mes su juo daug kalbam.Yra labai aktyvus.Turi draugų.Mokosi gerai.Bėda tokia,vienas tikas keičia kitą.Ir taip nuo pat mažų dienų.Kai nustoja mirksėti,pradeda krenkšti.Kai baigiasi tai,purto galva.Kartais šnekėdamas kartoja raidę kelis kartus.Kartais trukčioja nosį.Jo gydytoja buvo išrašiusi homeopatiniu vaistukų'sedatif'.Nervų gydytoja buvo išrašiusi kažkokių homeopatinių žirniukų.Bet tai tesiasi iki šiol.Esu tikra,kad tai pataisoma,tik kaip? smile.gif Užveskite mane ant kelio smile.gif .Ačiū.
Atsakyti
Sveika,

Mano mazylis irgi antrokas, mes irgi turim tuos Tikus nuo 5 metu.
Kaip pas jus santykiai su vaikuciu? ar jis piktas, irzlus ir t.t.t ? Gydemes ir mes su hemopatinias vaistais , veliau ir stipresniais vaistais - padeda tik labai trumpam laikui toliau vel tas pats verysad.gif sad.gif . Pediatre ir neurologas nepades, reikia kreiptis pas Psihoterapeuta ir Psihologa (nereikia bijoti siu zmoniu) - gal buvote?

Pas mus tikai buna labai baisus kartais (vadinu : tiku priepoliu) buna tikai iskart vienu metu keliu rusiu nuo garsiniu iki moptoriniu. Tiku priezastis yra pscihologiskas dalykas.

Tokiems vaikams turi buti ramybe, komfortas namuose, aplinkinai turi tureti kantrybes. Nevisi bureliai , uzsiemimai tokiems vaikams tinka. (uzsiemimai turi buti ramaus pobudzio).

Kai mums neurologas pradejo rasyti stiprius vaistus - spviovaiu i tai ir jokiu vaistu nevartojam (nes paskaicius informacini lapeli silpna darosi - vaikui su neurologo israsomais vaistais gali ivaryti i didesnes ligas ir.t.t.) Musu gydytojai gydo simptomus TIKU o ne pacia priezasti verysad.gif

Mes gydomes nuo geguzes menesio kitu budu (tas budas nevisiems priimtinas) Bioenergetikes pagalba. progresas yra smile.gif

Tiku gydymas yra ilgas ir kantrybes reikalaujantis darbas. sako jis isaugamas iki 11 metu , bet pasitaiko kad lieka visam gyvenimui. Tu turi stebeti vaika kada tie tikai atsiranda(paastreja) ir kada jie apmazeja. Pirmoje eileje kreipkis pas psihologa - ji paaiskins kaip elgtis vienokioje ar kitokioje situacijoje.


As tave labai gerai suprantu, praverktos mano asaros buvo , bemieges naktys buvo - mintys kaip galima padeti savo mazyliui.

Ar vaikutis senai serga tikais?

Papildyta:
Ir tikais serga 90 procentu berniukai, ir tik 10 procentu mergaitems tai nutinka verysad.gif

Mano vaikui tiku atsiradimas tai : gimdymo trauma ir gime uzduses. verysad.gif

Ar tau kas nors panasaus buvo?
Atsakyti
QUOTE(emazoji/2008 @ 2010 11 10, 12:18)
Sveika,

Mano mazylis irgi antrokas, mes irgi turim tuos Tikus nuo 5 metu.
Kaip pas jus santykiai su vaikuciu? ar jis piktas, irzlus ir t.t.t ?  Gydemes ir mes su hemopatinias vaistais , veliau ir stipresniais vaistais - padeda tik labai trumpam laikui toliau vel tas pats  verysad.gif sad.gif . Pediatre ir neurologas nepades, reikia kreiptis pas Psihoterapeuta ir Psihologa (nereikia bijoti siu zmoniu) - gal buvote? 

Pas mus tikai buna labai baisus kartais (vadinu : tiku priepoliu) buna tikai iskart vienu metu keliu rusiu nuo garsiniu iki moptoriniu. Tiku priezastis yra pscihologiskas dalykas.

Tokiems vaikams turi buti ramybe, komfortas namuose, aplinkinai turi tureti kantrybes. Nevisi bureliai , uzsiemimai tokiems vaikams tinka. (uzsiemimai turi buti ramaus pobudzio).

Kai mums neurologas pradejo rasyti stiprius vaistus - spviovaiu i tai ir jokiu vaistu nevartojam (nes paskaicius informacini lapeli silpna darosi - vaikui su neurologo israsomais vaistais gali ivaryti i didesnes ligas ir.t.t.) Musu gydytojai gydo simptomus TIKU o ne pacia priezasti  verysad.gif 

Mes gydomes nuo geguzes menesio kitu budu (tas budas nevisiems priimtinas) Bioenergetikes pagalba. progresas yra  smile.gif

Tiku gydymas yra ilgas  ir kantrybes reikalaujantis darbas. sako jis isaugamas iki 11 metu , bet pasitaiko kad lieka visam gyvenimui. Tu turi stebeti vaika kada tie tikai atsiranda(paastreja) ir kada jie apmazeja. Pirmoje eileje kreipkis pas psihologa - ji paaiskins kaip elgtis vienokioje ar kitokioje situacijoje.
As tave labai gerai suprantu, praverktos mano asaros buvo , bemieges naktys buvo - mintys kaip galima padeti savo mazyliui.

Ar vaikutis senai serga tikais?

Papildyta:
Ir tikais serga 90 procentu berniukai, ir tik 10 procentu mergaitems tai nutinka  verysad.gif

Mano vaikui tiku atsiradimas tai : gimdymo trauma ir gime uzduses.  verysad.gif

Ar tau kas nors panasaus buvo?

Labas.Visu pirma aciu uz pasidalinima patirtimi.Istiesu galvojau,kad mes vienintelei tokie smile.gif .Man atrodo,kad musu bendravimas labai grazus.Jis mano pleputis,beveik niekada neuzsiciaupia biggrin.gif .Tikus mes turim nuo pat tada,kai jis pradejo sedeti.Kazkada viena gydytoja issireiske,kad tai vienturcio vaiko sindromas smile.gif .As suprantu,ka ji turejo galvoje,bet jis nera super lepinamas.Gal jam perdaug demesio,bet ar gali buti vaikui perdaug demesio unsure.gif .Jis bendraujantis,linksmas,judrus,ilgai neissedi vienoje vietoje,todel jam sunku issedeti prie pamoku biggrin.gif .Bet mokosi jis gerai.Kartais jis megsta kuo nors uzsiimti vienas.As manau cia viskas normaliai.Pati labai daug kapstausi,tai kur ta mano beda verysad.gif .Kai kurie tikai labai netrugdo,tik jis keistokai kitiems atrodo.Bet dabar paskutinis-kazkaip garsiai ar tai sumykia ar tai sukrenksi ir tai jau trugdo ir draugams mokykloje,pamokoje.Viena kart mums irgi buvo israsyti vaistai,kai pasidomejau kas tai,tai kazkokie ziaurus po galvu traumu duodami.Mes aisku ju nedavem,nemanau,kad jam tokiu reikia.As galvoju taip pat,kad reiktu mums psichologo pagalbos,bet labai reiktu rekomendacijos,prisiklausiau irgi visokiu nuomoniu.Niekad nesusiejau to,net nepagalvojau,kad tai galejo tureti itakos,bet mano sunus taip pat gime priduses.as neturejau galimybes isgirsti pirmo savo vaiko verksmo verysad.gif .
Atsakyti
Kai mano suneliui buna tikai - klasiokams irgi atrodo jis keistai. Bet dar pirmoje klaseje as aptariau vaiko liga su klases aukletoja (ji jau buvo susidurusi su tokiu vaiku - tai supranta mane) ir paprasiau kad aukletoja pakalbetu su vaikais (mano sunui negirdint) apie mano sunaus liga. Tai klases draugai nebelabai reaguoja i jo liga. Buna atveju kai tikai buna stiprus - tada i mokykla nevedu. Is kokio tu miesto?, gal tu Klaipediete smile.gif (galetumem susimatyti smile.gif )

O as galvojau kad mes vieni tokie smile.gif
Atsakyti
QUOTE(emazoji/2008 @ 2010 11 11, 14:03)
Kai mano suneliui buna tikai - klasiokams irgi atrodo jis keistai. Bet dar pirmoje klaseje as aptariau vaiko liga su klases aukletoja (ji jau buvo susidurusi su tokiu vaiku - tai supranta mane) ir paprasiau kad aukletoja pakalbetu su vaikais (mano sunui negirdint) apie mano sunaus liga. Tai klases draugai nebelabai reaguoja i jo liga. Buna atveju kai tikai buna stiprus - tada i mokykla nevedu. Is kokio tu miesto?, gal tu Klaipediete  smile.gif (galetumem susimatyti  smile.gif

O as galvojau kad mes vieni tokie  smile.gif

Mes taip pat aptarem su mokytoja musu bedukes,siaip lyg ir visi labai supranta,bet vistiek nesmagu verysad.gif .Mes is Kauno,tai siek tiek tolokai smile.gif .Tu rasei,kad bendraujat su bioenergetikais-kaip tai vyksta?Ar tai uzkalbejimai ar kazkas panasaus?O psichologu konsultacijos jums nepadejo?
Atsakyti
Tikai yra vienas organizmo atsakų į patiriamą įtampą. Vaikas tos įtampos gali net nesuvokti, jam gali būti sunku ją apibūdinti. Vaikas gali būti patyręs traumą, apie kurią jam sunku kažką kalbėti ar net ją tinkamai suvokti. Šituos dalykus aiškinasi vaikų psichoterapeutai. Siūlyčiau rinktis vaikų psichiatrą-psichoterapeutą. Yra ir psichologai, bet psichiatrų kvalifikacija geresnė (jie mokosi daugiau metų, o ir požiūrį turi šiek tiek kitokį (čia gal man taip tik atrodo)). Ir nebijokit, prašykite psichoterapijos - per ją žaidimų, piešimo ir šiaip pokalbių pagalba vaikai gydomi. Naudojami ir kiti metodai, apie kuriuos nelabai išmanau - įtaiga, neurolingvistinis programavimas ir t.t. Tai trunka ilgesnį laiką (nuo pusės metų ir daugiau), bet už tai gal apsieisit be chemijos. Gausit ir jūs konsultacijas kaip mama. Vaikams visa tai yra nemokama (t.y. kompensuojama iš LK).
Atsakyti
QUOTE(Elibeta @ 2010 11 11, 17:53)
Mes taip pat aptarem su mokytoja musu bedukes,siaip lyg ir visi labai supranta,bet vistiek nesmagu verysad.gif .Mes is Kauno,tai siek tiek tolokai smile.gif .Tu rasei,kad bendraujat su bioenergetikais-kaip tai vyksta?Ar tai uzkalbejimai ar kazkas panasaus?O psichologu konsultacijos jums nepadejo?



biggrin.gif Jokiu uzkalbejimu nevyksta . Gydomes augalinais vaistais (jokios hemijos) + masazai galvos ir nugaros kurie labai padeda, +Kaip psihologes pagalba (yra baigusi medicinair kt. -bioenergetike ).

Kap minejo "Keli Mutu" butina kreiptis i vaikų psichoterapeuta, taip pat prašykite psichoterapijos.

Kiekviena mamyte nusprendzia pati kas jos vaikui tinka. As pasirinkau kita metoda smile.gif Nes gal as per mazai kantrybes turejau su tais psihologais - ir psichiatrais bendrauti blush2.gif .

Atsakyti
QUOTE(emazoji/2008 @ 2010 11 15, 12:18)
Kiekviena mamyte nusprendzia pati  kas jos vaikui tinka. As pasirinkau kita metoda  smile.gif Nes gal as per mazai kantrybes turejau su tais psihologais - ir psichiatrais bendrauti  blush2.gif .


Taip, kantrybės psichoterapijoje reikia. Ir ne tik - reikia ir tam tikrų pastangų, tikėjimo. Ne visada rezultatai matosi iš karto. Bet gali būti, kad ir po kelių seansų matysit pagerėjimą. Visaip gali būti.

Kiekvienas renkasi savo kelią smile.gif
Atsakyti
Labai aciu uz patarimus,man tikrai ju reikejo smile.gif .Dabar bent zinosiu kokio nukreikpimo prasyti savo gyd.,nes taip tik pasiulo raminancius vaistukus.
Atsakyti
QUOTE(Elibeta @ 2010 11 15, 16:20)
Labai aciu uz patarimus,man tikrai ju reikejo smile.gif .Dabar bent zinosiu kokio nukreikpimo prasyti savo gyd.,nes taip tik pasiulo raminancius vaistukus.


Kreipiantis pas vaikų psichiatrą siuntimas nebūtinas. Vis tiek nemokamai turi būti.
Atsakyti
QUOTE(emazoji/2008 @ 2010 11 15, 11:18)
biggrin.gif  Jokiu uzkalbejimu nevyksta . Gydomes augalinais vaistais (jokios hemijos) + masazai galvos ir nugaros kurie labai padeda, +Kaip psihologes pagalba (yra baigusi medicinair kt. -bioenergetike ).

Kap minejo "Keli Mutu" butina kreiptis i vaikų psichoterapeuta, taip pat  prašykite psichoterapijos.

Kiekviena mamyte nusprendzia pati  kas jos vaikui tinka. As pasirinkau kita metoda  smile.gif Nes gal as per mazai kantrybes turejau su tais psihologais - ir psichiatrais bendrauti  blush2.gif .

Sveiki. Mes taip pat niekaip neissivaduojame nuo pasikartojanciu tikų. Noreciau paklausti , pas kokia bioenergetike jus lankotes. Gal galetumete i až ax.gif Beje mano vaikas irgi antrokas mirksiukas.gif
Atsakyti
Lygiai tokia pati situacija: dukrai vis keičias tikai. Ir įgauna labai keistas formas. Paskutinis: keistas nevalingas galvos kėlimas į šoną, tarsi kas temptų. (sunku nupasakot). Kartais jie praeina ir viskas lyg ir normaliai, bet kartais būna labai dažni. Neatrandu nuo ko tai paaštrėja.

Ir pastebėjau, kad tai būdinga aktyviems gal ir hiperaktyviems vaikams.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rubineli: 09 sausio 2011 - 13:00