Įkraunama...
Įkraunama...

IVF viltys ir svajonės

Labas vakaras.Siandien,po 4 gonalio 225 doziu buvau pas gydytoja. Uzaugo 5 folikulai,na lyg ir dar vienas kalasi. Nedaug,bet,tikiuosi,kad bus geros kokybes ax.gif
Turiu dar viena klausima blush2.gif Turiu gonalio900 piestuka,ir ten dar liko truputi vaistu- kaip suzinoti,kiek butent liko? g.gif Informaciniam lapely parasyta,bet as nesuprantu blush2.gif doh.gif Ir kaip susileidziat ta likusia doze? Su tuo paciu piestuku,ar su insulino svirkstu? g.gif

Papildyta:
QUOTE(Zaizute @ 2010 11 22, 19:51)
Punkcija daro pirmoje dienos puseje, kadangi iki narkozes negalima valgyti ir gerti. Isodinima - ivairiai, priklausomai nuo gydytojos darbo grafiko.  4u.gif

Aciu uz atsakyma smile.gif
Atsakyti
juros zuvedra.pas mane uzaugo du folikulai tik... ir abu geros kokybes.stebukliukas kazkoks smile.gif .gerai mergaites sake kad daug nereikia,svarbiausia kokybe.siandiena paseemiau savo mazylius 7.8 lasteliu,gyd sake puikus smile.gif .dabar lauksiu.....
Atsakyti
Mergaites,

Cia kuri laika su vienos drauges forumietes Joletes pagalba organizavom susitikima su seimo nare V. Baltraitiene. Taigi, kai jau viskas stojosi i vietas, tai informuoju

Kad Gruodzio 11d (sestadieni) 13 val Labunavos bendruomenes salej organizuojamas pasisedejimas prie arbatos puodelio su seimo nare Virginija Baltraitiene. Tema- abieju pateiktu dirbtinio apvaisinimo projektu aptarimas. Neseniai kalbejau su Vaisingumo Asociacija, jie atsius savo atstova . Jeigu gales, i diskusija atvaziuos ir gyd. Z. Zeba.

V. Baltraitiene pazadejo pakalbinti i diskusija atvaziuoti ir D. Mikutiene ax.gif

Nelikit abejingos, isirasykit sita susitikima i savo dienotvarkes. Netylekim 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(♥Saulyte♥ @ 2010 11 22, 13:01)
Laba diena, mergaites smile.gif
as buvau Liudna kate, pakeiciau nicka, kad labiau sektusi smile.gif)). Nepadejo.
Lapkricio 10 isodino 2 snaigutes, lapkricio 20 susirgau. Turiu dar 3 ...

Reikia ne tik nick'a pasikeisti... ir nuotaika!! thumbup.gif tikek, kad butent tie 3 ir ateis pas tave (ar bent jau 2) thumbup.gif svarbu - pailsek, pasisemk geros nuotaikos, ir viskas bus gerai! thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(egk @ 2010 11 21, 17:25)
Mergaitės, help.gif reikia jūsų nuomonės.
Šią savaitę susimaišius Atilojai parašiau, kad kitą savaitę laukiu mmm, nors iš tikrųjų laukiu tik dar kitą doh.gif man jau atrodė, kad gruodis kitą savaitgalį.
Parašiau ir akurat - šiandien mėmės schmoll.gif nors tik 19 ciklo diena, gyvenime nėra taip buvę. Problema tame, kad turiu nuo pirmos mmm dienos pradėt gerti KT. Tai ką dabar daryti? Galvoju, gal šiandien negert, nes nėra dar labai daug, gal palaukt rytojaus vakaro ir jei daugės tada išgert? Ir dar įdomu, ar čia nieko blogo nereiškia, kad tas ciklas taip durniuoja? Kaip jūs darytumėt?

rita555, sėkmės tau rytoj 4u.gif


tai va kas mano memes pasieme..., nes maniskes kazkur pasiklydo lotuliukas.gif Turejo penktadieni prasidet, o dar siandien nera doh.gif

QUOTE(vilmosa:) @ 2010 11 21, 22:50)
aciu uz  4u.gif tokia cia ir kantrybe,gal saulele bijau to neigiamo uz tai ir delsiu nors sirdele linksta i neigiama bet buna ir stebuklu smile.gif  ax.gif cia ne taip paprasta su krauju nes as turiu skambint ginei kitai ir prasyt kad ji man atsiustu kraujo tyrima ir tada i ligonine kraujuko tai sakiau ryt gal pasuksiu ir tada koki treciadieni jei nesusirgsiu tai pasidarysiu,cia jie kazkodel uzsicikline testus darytis vat taip


laikau kumstukus 4u.gif

QUOTE(♥Saulyte♥ @ 2010 11 22, 14:01)
Laba diena, mergaites smile.gif
as buvau Liudna kate, pakeiciau nicka, kad labiau sektusi smile.gif)). Nepadejo.
Lapkricio 10 isodino 2 snaigutes, lapkricio 20 susirgau. Turiu dar 3 ...


stiprybes tau 4u.gif 4u.gif 4u.gif

QUOTE(rita555 @ 2010 11 22, 21:28)
juros zuvedra.pas mane uzaugo du folikulai tik... ir abu geros kokybes.stebukliukas kazkoks  smile.gif .gerai mergaites sake kad daug nereikia,svarbiausia kokybe.siandiena paseemiau savo mazylius 7.8 lasteliu,gyd sake puikus  smile.gif  .dabar lauksiu.....

kantrybes tau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Stileta @ 2010 11 22, 20:30)
Mergaites,

Cia kuri laika su vienos drauges forumietes Joletes pagalba organizavom susitikima su seimo nare V. Baltraitiene. Taigi, kai jau viskas stojosi i vietas, tai informuoju

Kad Gruodzio 11d (sestadieni) 13 val Labunavos bendruomenes salej organizuojamas  pasisedejimas prie arbatos puodelio su seimo nare Virginija Baltraitiene. Tema- abieju pateiktu dirbtinio apvaisinimo projektu aptarimas. Neseniai kalbejau su Vaisingumo Asociacija, jie atsius savo atstova . Jeigu gales, i diskusija atvaziuos ir gyd. Z. Zeba.

V. Baltraitiene pazadejo pakalbinti i diskusija atvaziuoti ir D. Mikutiene ax.gif

Nelikit abejingos, isirasykit sita susitikima i savo dienotvarkes. Netylekim 4u.gif


Tikslinu - Kėdainių r. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(M.A.I. @ 2010 11 22, 19:12)
taigi,taigi klinika Porsgruno tik komuna Telemarko.Kreipiausi pirma karta,mat anksciau uzkibdavo naturaliai rolleyes.gif
Tai ko gero ir buvom susitike  tam raudonam laukiamajam lotuliukas.gif

gali visko but biggrin.gif tik gaila kad kartais lieziuvis neatsiveria,o taip butu smagu pabendraut o mum tai neuzkimba naturaliai nors problemeles tik mazytes palyginus su kitu bet vis vien kada uzkibs juk turi but teisybe gyvenime ax.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Atiloja @ 2010 11 22, 20:47)
tai va kas mano memes pasieme..., nes maniskes kazkur pasiklydo  lotuliukas.gif  Turejo penktadieni prasidet, o dar siandien nera  doh.gif

kazkoks tas lapkritis keistas. Mano mmm visada labai reguliarios, turejo prasidet ketvirtad, o prasidejo tik sekmadieni. O sestad vakare tai miriau nuo galvos skausmo - turbut, kad nepramuse... doh.gif gal cia kokio menulio itaka? unsure.gif
Atsakyti
Sveikute 4u.gif reiketu Jusu pagalbos ,kurios buvote ar lankotes EGV klinikoje gal galetumete suteikti informacijos apie sia klinika ,noriu pas juos darytis ivf,galit rasyti i az,labai labai aciu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(rita555 @ 2010 11 22, 20:28)
juros zuvedra.pas mane uzaugo du folikulai tik... ir abu geros kokybes.stebukliukas kazkoks  smile.gif .gerai mergaites sake kad daug nereikia,svarbiausia kokybe.siandiena paseemiau savo mazylius 7.8 lasteliu,gyd sake puikus  smile.gif  .dabar lauksiu.....

Kaip smagu skaityti wub.gif Laikau kumstukus stipriai suspaudus,kad stipruoliukai patogiai isitaisytu 9 menesiukams bigsmile.gif Ir aciu uz padrasinima 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rita555 @ 2010 11 22, 21:28)
juros zuvedra.pas mane uzaugo du folikulai tik... ir abu geros kokybes.stebukliukas kazkoks  smile.gif .gerai mergaites sake kad daug nereikia,svarbiausia kokybe.siandiena paseemiau savo mazylius 7.8 lasteliu,gyd sake puikus  smile.gif  .dabar lauksiu.....

Na va mažais žingsneliais didelio tikslo link 4u.gif Ramaus tau laukimo

QUOTE(Atiloja @ 2010 11 22, 21:47)
tai va kas mano memes pasieme..., nes maniskes kazkur pasiklydo  lotuliukas.gif  Turejo penktadieni prasidet, o dar siandien nera  doh.gif

ax.gif

QUOTE(MonaJ @ 2010 11 22, 22:09)
kazkoks tas lapkritis keistas. Mano mmm visada labai reguliarios, turejo prasidet ketvirtad, o prasidejo tik sekmadieni. O sestad vakare tai miriau nuo galvos skausmo - turbut, kad nepramuse...  doh.gif  gal cia kokio menulio itaka?  unsure.gif

O tu kada startuosi?
Atsakyti
QUOTE(egk @ 2010 11 22, 22:19)
O tu kada startuosi?

hmmm.... ax.gif vakar mmm prasidejo, 12 CD vaziuojam i Ryga, bet aisku, kad jei darys sodinima, tai tik kokia 20-21 CD, t.y. apie gruodzio 11... ax.gif bet nezinau dar, planavom lapkriti, bet reikejo B grupes pagert, kad jausciausi ramesne... va tik 3 dienas geriu, o jau kazkaip net miegot normaliai galiu, ir ne mieguista... dar masazo kursa peciams praeisiu. ir busiu pasiruosus... thumbup.gif o paskui jau ziuresim,kaip folikulas auga...
Dabar bandau nukreipt mintis apie Naujuju sventima - ruosiuosi drabuzius, galvojam zaidimus... galva uzimta, ir laikas lengviau eina cool.gif
Atsakyti