Įkraunama...
Įkraunama...

Skara - Aeolian shawl...

QUOTE(-Radė @ 2010 11 05, 23:33)
vajezaaauuuu  blink.gif  taigi tau nekaži kas ir beliks  bigsmile.gif
o aš tik virbaliokus atsinešiau, įsitaisiau sofkutėj  rolleyes.gif

nu nu...dar visas smagumas priešaky...
bet netikėjau kad tai faina bus megzti šį grožį wub.gif

QUOTE(rasyte_ @ 2010 11 05, 23:34)
hihihi.gif Tai jau tikriausiai miegi g.gif  lotuliukas.gif

baaaaaaaaik...buvau pertraukėlę padarius-užsisakinėjau swarovskius ir detales auskariukams mirksiukas.gif kaip sakant tuštinau piniginę neišeidama iš namų biggrin.gif nu aišku dar ir čia palot reikia... blush2.gif

QUOTE(Šilingė @ 2010 11 05, 23:38)
O būtų gražu... O ar praktiška  g.gif

Turiu Kid Seta šilkmoherio servetėlinį sijonuką...kokybė super, grožis super, nešiojasi super...ko daugiau reikia? bigsmile.gif Būtent šitos skaros-neįsivaizduoju iš kitokio materialo schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Capricorn: 05 lapkričio 2010 - 22:44
karsta.gif na pradejau ir as jau ta ''transs...ion'' biggrin.gif ...kol kas nieko,viskas aisku,bet blink.gif ...supratau,kad tikriausiai netinkamo storio virbalus pasirinkau lotuliukas.gif lotuliukas.gif ..skara iseis mano dukrytei biggrin.gif ..vat kaip tik turiu tokiu alyviniu svarovskiuku,tai apacioje ''pataskysiu'',ir bus gerai biggrin.gif ...na bliam,na visai jokios patirties mezgant tokius dalykus doh.gif doh.gif ..man tik megstinius kokius megst-pasijutau kaip kokia ''blondziiinka''(ne pagal plauku spalva aisku biggrin.gif ),net virbalu negaliu atitaikyt skarai blink.gif blink.gif !!!( matai,olaiva,as mazom raidem rekiu blush2.gif ) blush2.gif
na ,bet nera to mezginio,kurio -idejus rozinio ar alyvinio atspalvio,nesunesiotu mano dukra lotuliukas.gif ... mano puoseiva bus pamaloninta biggrin.gif ..
olaiva-labai aciu uz patarima-mezgant kita zinosiu 4u.gif
Atsakyti
Tikli, tai kelintu virbalini? g.gif Ar tu Yucca keturis kartus pakartojai? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Capricorn @ 2010 11 06, 00:25)
Tikli, tai kelintu virbalini? g.gif Ar tu Yucca keturis kartus pakartojai? g.gif

g.gif geras klausymas kokiu...zinau kad ant mano apvaliuju virbalu nr tai nera biggrin.gif ..speju kokie 2.5-3 nr g.gif ..aisku as turiu ir kokius 5 nr-5.5 ..bet man,gi proto bokstei,per stori pasirode.. doh.gif as kaip megstiniui rinkaus lotuliukas.gif ..net pacia juoks ima lotuliukas.gif ..bet vat zinai ka pamaciau-ar to 'tr.....' nereikes dar karta kartot g.gif ..nes skaroj,tai 2 eiles ''ragatkiu'' g.gif ..
del tu ''yo majo'' eiliu-4 kartus kartojau..dar ir perskaiciavau pagal nuotrauka kiek turi but lotuliukas.gif ..bo nelabai savim pasitikiu-nu megstu as ''pagrybaut'' biggrin.gif
Atsakyti
Nu nesuprantu...pas mane jau vien po Yuccos schemos*4 matėsi kad žymiai eina didyn skara g.gif Po Transition'o išvis...net akių skaičius perkopė 200 ženkliai smile.gif
Atsakyti
tikli,tai tu gal per daug suspaustai mezgi.nes 2,5-3 tai dar puse bieso,jei laisviau megztum
parodykit vaizdziai,kaip isigazave,koks vaizdelis,spalva kokia wink.gif
duona iskepe,tai valgau, o rankos mohera aplipe doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Olaiva @ 2010 11 05, 23:40)
duona iskepe,tai valgau, o rankos mohera aplipe  doh.gif

lotuliukas.gif As irgi duona silta katik valgiau, bet be mocheros hihihi.gif
Atsakyti
muset juokauji...krūva moherio, vos ant valo telpa, kokiu būdu tą raštą parodyt biggrin.gif
nia nia...aš cik gatavų vaizdelį tepateiksiu, nes kitaip fig čia kas matysis smile.gif
Papildyta:
QUOTE(tiklis @ 2010 11 06, 00:37)
bet vat zinai ka pamaciau-ar to 'tr.....' nereikes dar karta kartot g.gif ..nes skaroj,tai 2 eiles ''ragatkiu'' g.gif ..

niablūdink, Final agave rasi da tų ragatkių biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(rasyte_ @ 2010 11 05, 23:43)
lotuliukas.gif As irgi duona silta katik valgiau, bet be mocheros hihihi.gif

tai nors kokios vilnos prie chebros uzsitepk wink.gif
busim abidvi gurmanes
boze moj,kaip letai mezgasi man tos gelytes,kai is akies visas 9 reikia ismegzti kas astuntoj eilej doh.gif nu bet del grozio as kantri smile.gif ajomajo skara dauuuuug greiciau mezgesi
Papildyta:
QUOTE(Capricorn @ 2010 11 05, 23:45)
muset juokauji...krūva moherio, vos ant valo telpa, kokiu būdu tą raštą parodyt biggrin.gif
nia nia...aš cik gatavų vaizdelį tepateiksiu, nes kitaip fig čia kas matysis smile.gif
Papildyta:

niablūdink, Final agave rasi da tų ragatkių biggrin.gif

nu ir nerodyk tongue.gif paziuresim,kaip paskutines eiles sutilps smagiai ant valo doh.gif
Atsakyti
Olaiva, tu nupps'us kaip darei pasakok g.gif
Atsakyti
QUOTE(Capricorn @ 2010 11 06, 00:40)
Nu nesuprantu...pas mane jau vien po Yuccos schemos*4 matėsi kad žymiai eina didyn skara g.gif Po Transition'o išvis...net akių skaičius perkopė 200 ženkliai smile.gif

na pas mane jau irgi apie 200 akiu(o tik pradejau ta ''pereinanti''...matai,as kazkaip ja didele isivaizdavau..nesussigaudau,realiai jinai kokio dydzio turi but biggrin.gif tai ir atrodo vaikiskai biggrin.gif

QUOTE(Olaiva @ 2010 11 06, 00:40)
tikli,tai tu gal per daug suspaustai mezgi.nes 2,5-3 tai dar puse bieso,jei laisviau megztum
parodykit vaizdziai,kaip isigazave,koks vaizdelis,spalva kokia wink.gif
duona iskepe,tai valgau, o rankos mohera aplipe  doh.gif
spalva dramblio kaulo..o mezgu g.gif na turiu pripazint-tampriai unsure.gif ..nemoku kitaip..jau viska taip mezgu..man net ''ranka neleidzia laisvai megst'' biggrin.gif ..traukia ,atrodo siula zaltiena,ir viskas unsure.gif ...o foto ryt imesiu,dienos sviesoj..(siulai mano ne mochera,plonyyte keliu siuliuku pusvilne ax.gif ..eksperimentiniam modeliui pats tas biggrin.gif )

o duonyte su ''kailiuku''-sociau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Capricorn @ 2010 11 05, 23:47)
Olaiva, tu nupps'us kaip darei pasakok g.gif

is 1 ismezgiau 7 akis,bet dabar megzciau 9,kad didesni butu tie speniukai hihihi.gif
Atsakyti