Įkraunama...
Įkraunama...

Skara - Aeolian shawl...

QUOTE(Kiviukė @ 2010 11 05, 21:15)
help.gif  help.gif kaip jūs uždedat karoliukus?  g.gif

user posted image
Atsakyti
Ačiū Rasyt, darbiniam kompe paliko tas paveiksliukas mirksiukas.gif Ir aš išsisaugosiu drinks_cheers.gif
Atsakyti
doh.gif taip ir maniau doh.gif
Atsakyti
ph34r.gif mergytes..(as cia pasnibzdom topsecret.gif kalbu biggrin.gif )tik ikisu savo nosiuka ir vel begu megst cool.gif ...ar jums mezgant lapukus juos truputi''gaube i vidu? g.gif . ir ar mezget ''labai laisvai''? ph34r.gif
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 11 05, 22:45)
ph34r.gif mergytes..(as cia pasnibzdom topsecret.gif  kalbu biggrin.gif )tik ikisu savo nosiuka ir vel begu megst cool.gif ...ar jums mezgant lapukus juos truputi''gaube i vidu? g.gif . ir ar mezget ''labai laisvai''? ph34r.gif

aš laisvai mezgu. truputį gal ir gaubiasi, bet juk išskalbsi ir ištampysi-viskas bus liuks mirksiukas.gif dabar to vaizdo nematysi galutinio kol nepadarysi galutinio darbo-šlapios skaros ištampymo mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Capricorn: 05 lapkričio 2010 - 21:49
capricorn notworthy.gif
Atsakyti
QUOTE(Kiviukė @ 2010 11 05, 22:15)
help.gif  help.gif kaip jūs uždedat karoliukus?  g.gif


aš tesu numezgus 1-ną vienintelę skarą, bet iš sportinio intereso į ją įkomponavau kelis biserio karoliukus, tai karoliuką kabinau vielute plona ir ištraukdavau siūlą doh.gif krapštalynė

nusikaliau, kol praskridau pro savo triobą karsta.gif bet jaučiu eisiu bent kelias eiliukes nunarpliosiu mirksiukas.gif , nu negalėsiu užmigt ax.gif

tiklis viskas bus gerai, manau, kai ištampysi šlapią skarą mirksiukas.gif
pirmąją skarą kai mezgiau tai ir virbaliokus dar gerus kotus pasiėmiau 5 nr cool.gif tai didžiulė gavos biggrin.gif dabar jau žinosiu, kuo didesni virbalai, tuo daugiau siūlo, ir tuo didesnis rezultatas rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -Radė: 05 lapkričio 2010 - 22:00
Neisiu miegot kol neįveiksiu Transition'o thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Capricorn @ 2010 11 05, 23:11)
Neisiu miegot kol neįveiksiu Transition'o thumbup.gif

vajezaaauuuu blink.gif taigi tau nekaži kas ir beliks bigsmile.gif
o aš tik virbaliokus atsinešiau, įsitaisiau sofkutėj rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Capricorn @ 2010 11 05, 22:11)
Neisiu miegot kol neįveiksiu Transition'o thumbup.gif

hihihi.gif Tai jau tikriausiai miegi g.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 11 05, 21:45)
ph34r.gif mergytes..(as cia pasnibzdom topsecret.gif  kalbu biggrin.gif )tik ikisu savo nosiuka ir vel begu megst cool.gif ...ar jums mezgant lapukus juos truputi''gaube i vidu? g.gif . ir ar mezget ''labai laisvai''? ph34r.gif

geriau nesutraukti niekur mezginio.megzt visur laisvai.nes paskui pusles bus,tai reiks gerai tampyti.o dar jei mohera suplis biggrin.gif
patupesiu ri as pas jus cia,skara mezgu,tik biski kitokia
user posted image
Atsakyti
Oho, kokie smagūs tempai bigsmile.gif

Man vis ramybės neduoda siūlų pasirinkimas... Mohera - nemohera doh.gif Dabartinę skarą baigiu (beveik įpusėjau nuleidimą karsta.gif ) iš kojininių siūlų, bet tokie akivaizdžiai per stori elfinei schmoll.gif Pasidairiau Ravelryje, ten apskritai jai dažnai renkasi siūlus su šilku, ploną vilną - moheros neužfiksavau. O būtų gražu... O ar praktiška g.gif
Atsakyti