Įkraunama...
Įkraunama...

Skara - Aeolian shawl...

Sveikutes,uzklydau pas jus cia ir pamaciau tokio grozio skara kad is akiu neiseina man,gal galite paaiskinti pagal kokia schema man megzti,ir as toreciau tokios nelabai dideles turiu maheros lysnos.
Atsakyti
QUOTE(Šilingė @ 2010 11 05, 13:26)
Elfų skaros aprašymas rusiškai  bigsmile.gif Aeolian  4u.gif

Esu naujas narys, be galo dėkinga už norodą apie skarų mezgimą, ten tiek įdomių idėju, yra kur akis paganyti.Megstu megzti ir viską apie mezgimą. Ačiū
Atsakyti
QUOTE(-Radė @ 2010 11 05, 17:57)
aham turiu tokią moherą paprastainišką  ax.gif  dairiaus kur ją realizavus, nugis pravers, dovanai labai liuks  rolleyes.gif
po triobą ir man reik paskraidyt ir turbūt be pirmadienio nevirbaluosiu, nes savaitgalį šioks toks sujudimas nusimato  ax.gif
bet ši skara labai žavi  wub.gif
kiek schemas tyrinėjaus, tai žadu nedėt karoliukų tiek daug  g.gif

Liniuka WAU  bigsmile.gif
aš tai abiejų variantų norėčiau tik skirtingų skaros raštų, bet va siūlų reik ieškotis antrajam, o ir pirmajam variantui prabangesnės moheros reiktų  rolleyes.gif

Olaiva
tavo skarą tirinėjau - kiek karolių sudėjai?

72 vnt swarovskiuku wink.gif
Atsakyti
QUOTE(-Radė @ 2010 11 05, 18:57)
kiek schemas tyrinėjaus, tai žadu nedėt karoliukų tiek daug  g.gif

aš dėsiu kaip Olaiva, apie 70 mirksiukas.gif

QUOTE(surmute @ 2010 11 05, 19:10)
Sveikutes,uzklydau pas jus cia ir pamaciau tokio grozio skara kad is akiu neiseina man,gal galite paaiskinti pagal kokia schema man megzti,ir as toreciau tokios nelabai dideles turiu maheros lysnos.

jei nori mažesnio varianto, o jis yra pirmoj foto-tai skaityk aprašymą violetinėm raidėm keliais postais žemiau pirmam puslapy ir suprasi mirksiukas.gif O pačios schemos yra duotoj nuorodoj, jas teks pasididinti arba atsispausdinti mirksiukas.gif



*****************
Startuoju cool.gif Kaži Martinio taurė nepakenks Aeolian'ai? g.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Capricorn: 05 lapkričio 2010 - 18:46
ech...as jau krutu po ttrrruuputi i prieki unsure.gif ..bet jau taip po truputi,kad doh.gif ..4 kartus ardziau pradzia,kol akis atrinkau kiek reik lotuliukas.gif ...vis man 3 eilej per daug pasidarydavo lotuliukas.gif ...ir martinio atrodo neragavau mirksiukas.gif,ir vistiek doh.gif ...o dabar jau perpratau as ta pati pirmaji rastuka...vat jauciu kai prieisiu prie kito bus blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tiklis: 05 lapkričio 2010 - 19:20
Set up chart'as baika...
Yucca chart'as baika....
Pirmyn thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Capricorn @ 2010 11 05, 20:22)
Set up chart'as baika...
Yucca chart'as baika....
Pirmyn thumbup.gif

unsure.gif kam baika,o kam visas zygdarbis...su vaseliu,tai as ''kieta jauciuos'',o vat cia ,su virbalais skara ir baigias mano''naglos morkos'' biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 11 05, 20:38)
unsure.gif kam baika,o kam visas zygdarbis...su vaseliu,tai as ''kieta jauciuos'',o vat cia ,su virbalais skara ir baigias mano''naglos morkos'' biggrin.gif

niekas negimė mokėdamas... cool.gif man irgi atrodė toliai tolimi, ale kai daėjau iki tų tolių-juokingai artimi patapo biggrin.gif nžinau kaip toliau...ale Yuccoj tupėdama jau gerai jaučiuos...smagiai mezgasi thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Olaiva @ 2010 11 05, 19:21)
72 vnt swarovskiuku wink.gif


4u.gif
QUOTE(Capricorn @ 2010 11 05, 20:22)
Set up chart'as baika...
Yucca chart'as baika....
Pirmyn thumbup.gif

bigsmile.gif oho
aš kai akis dėsiu ant virbalų, tamsta jau skarą demonstruosi cool.gif

tiklis tokis labai linksmų plaučiu bobiesius biggrin.gif
Atsakyti
Nu ne...čia tik pradžia greita...potam eilė kilometrinė pataps biggrin.gif


Tiklis, jap...pastebėjau jau anksčiau kad forume jos postai kupini baikų biggrin.gif
Atsakyti
help.gif help.gif kaip jūs uždedat karoliukus? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Kiviukė @ 2010 11 05, 22:15)
help.gif  help.gif kaip jūs uždedat karoliukus?  g.gif

su vašeliu pertrauki akį per karoliuką ir siūlą dedi ant virbalo mirksiukas.gif
Atsakyti