Įkraunama...
Įkraunama...

Skara - Aeolian shawl...

[quote=Capricorn,2010 11 05, 13:34]
[color=purple][i]Schemos ženklų paaiškinimai:
user posted image

17. nėra akies


Sveikos 4u.gif Užsikrėčiau ir aš jūsų virusu, bet dabar negaliu užmigt, nes nesuprantu, ką reiškia schemoje tas juodas langelis "no stich" - nėra akies. Kadangi man rytoj tą schemą reiks megzt lotuliukas.gif , tai negaliu nurimt - ką tai reiškia: ar nukelt akį jos neišmezgus, ar tiesiog apsimest, kad jos nėra? Ir kam tada piešt, jei jos nėra tongue.gif Gal kuri pagelbėsit bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(dajne @ 2010 11 14, 03:15)
17. nėra akies
Sveikos 4u.gif  Užsikrėčiau ir aš jūsų virusu, bet dabar negaliu užmigt, nes nesuprantu, ką reiškia schemoje tas juodas langelis "no stich" - nėra akies. Kadangi man rytoj tą schemą reiks megzt  lotuliukas.gif , tai negaliu nurimt - ką tai reiškia: ar nukelt akį jos neišmezgus, ar tiesiog apsimest, kad jos nėra? Ir kam tada piešt, jei jos nėra tongue.gif Gal kuri pagelbėsit bigsmile.gif

negali nukelt to, ko nėra mirksiukas.gif nereikia apsimest, ten tikrai nėra akies cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -Radė: 14 lapkričio 2010 - 05:15
QUOTE(dajne @ 2010 11 14, 03:15)
[color=purple][i]Schemos ženklų paaiškinimai:
user posted image

17. nėra akies
Sveikos 4u.gif  Užsikrėčiau ir aš jūsų virusu, bet dabar negaliu užmigt, nes nesuprantu, ką reiškia schemoje tas juodas langelis "no stich" - nėra akies. Kadangi man rytoj tą schemą reiks megzt  lotuliukas.gif , tai negaliu nurimt - ką tai reiškia: ar nukelt akį jos neišmezgus, ar tiesiog apsimest, kad jos nėra? Ir kam tada piešt, jei jos nėra tongue.gif  Gal kuri pagelbėsit bigsmile.gif

mezgant tiesiog reikia praleist ta kvadratuka schemoj mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aaagnex: 14 lapkričio 2010 - 07:19
Rade,aaagnes - ačiū labai 4u.gif jei nėra tai nėra biggrin.gif ...
Atsakyti
QUOTE(*zuikulis* @ 2010 11 14, 00:30)
Capricorn,kokius siulus naudojot savo raudonajai skarai,noriu sau is plonesniu megts,nei sita mezgiau
manoji dziuva,gerai kad virtuvinis stalas didleis,pavyko istampyt,reikejo labai saugot,kad mazoji adateliu nenurankiotu,nes vis sukosi aplink

mano bordinukė (fotikas apgaudinėja biggrin.gif ) iš Kid Setos šikmoherio...plonytukė gavos ir lengva kaip snaigė mirksiukas.gif Kada nors pafotkinsiu kur pakabinus lauke, nes ten gulimoj pozoj gal atrodo kad storesnė yra, bet tai apgaulė smile.gif

dabartinę kur baigiau irgi iš Kid Setos mezgiau, tik mažėlesnė gavos, nes ėmiau mažesnius virbalus smile.gif
Atsakyti
Labas rytas,bandysiu ir as is plonesniu megst,bet sau noriu didesnio varianto,sia kur mezgiau ,bus uosvenikei dovanu ,rodau kas isejo
user posted image
user posted image
Atsakyti
Na štai, dar viena Aeolian'a thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Ir dekoracijos kokios...Zuikuli, matosi kad pasistengei pateikt gražiai bigsmile.gif
Primink koks siūliukas buvo?
Atsakyti
QUOTE(Capricorn @ 2010 11 14, 09:44)
Na štai, dar viena Aeolian'a thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif
Ir dekoracijos kokios...Zuikuli, matosi kad pasistengei pateikt gražiai bigsmile.gif
Primink koks siūliukas buvo?

siulas nako,35 % mocheros,65 % akrilo
teko vaikus uzdaryt kitam kambary,kad galeciau su ju zaisliukais pazaist ,nes dievina jie kastonus bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *zuikulis*: 14 lapkričio 2010 - 09:46
taip ir supratau, nes visa dėžė čia jų pas tave bigsmile.gif
Atsakyti
didelis ačiū ,visoms uz pagalba,kaip smagu,kad aš įveikiau šia skara,ryt leksiu siuliuku pirkt kitai skarai
Atsakyti
Einu kurti naujų namų, dabar renku visas aeolianas iš tos temos ir sudėsiu naujon, plius darom bendrą taip? ne tik aeolian, bet ir kitas galėsim išmėginti thumbup.gif o onlinu daug lengviau viską įveikti drinks_cheers.gif
Atsakyti
Labas rytas.Zuikuli,sveikinu iveikus skareliautoju virusa. thumbup.gif ir skara ir pateikimas. 4u.gif
Atsakyti