Įkraunama...
Įkraunama...

Skara - Aeolian shawl...

QUOTE(Šilingė @ 2010 11 13, 15:01)
Atsiskaitau smile.gif Siūlai itin nefotogeniškos spalvos  doh.gif

user posted image



norejau paklausti kokio nr virbalais mezgat, nes namie radau kažkada pirktus labai plonus siuliukus, 100 g - 1400 m doh.gif manau, jūsų napanašūs turėtu būti lens.gif tik niekaip nenusprendžiu kokiais virbalais megzt blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(superpiene @ 2010 11 13, 19:32)
Labas vakaras darbstuoles.Labai pavydziu jumns kurios jau baigusios ar bebaiginejancios jau esat,as tik nesenei paimiau i rankas savaja,visa diena nebuvo kada,ir dabar bebaigiant Final Agave Chart,pradejau galvoti kas bus toliau,pagal kuria shema toliau narplioti?

reiks jungti tarpusavyje schemas
Į vieną eilę dedama taip:
1 eilė Right Edge Chart, 1eilė iš Edge Set-up Chart (kartoti oranžinį lauką), 1 eilė Center Edge Chart, 1 eilė Edge Set-up Chart(kartoti oranžinį lauką) ir 1 eilė Left EdgeChart .
Kai baigiasi Edge Set-up Chart jo vietoj pradedi megzti pagal Main Edge Chart , o kairę, dešinę ir centrą mezgi toliau. smile.gif

Atsakyti
Aaaaaa,viska supratau!Tai dabar ir karoliukus manau jau galima pradeti kabinti?!
Atsakyti
QUOTE(superpiene @ 2010 11 13, 21:08)
Aaaaaa,viska supratau!Tai dabar ir karoliukus manau jau galima  pradeti kabinti?!

Kaip norisi, aš kabinau prie nupps'ų Main dalyje ir centrinėje daly pabaigoj, sudėjau 86 mirksiukas.gif man užtenka tiek, neperkrauta thumbup.gif
Atsakyti
o tai nuo kurios vietos gitos deda,kad gaunasi 72? g.gif
Atsakyti
viską numezgiau iki main edge charto g.gif ir kaip čia megzt?tamsu kaip man....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo apsinge: 13 lapkričio 2010 - 20:58
QUOTE(superpiene @ 2010 11 13, 21:40)
o tai nuo kurios vietos gitos deda,kad gaunasi 72? g.gif

irgi prie nupss, tik centre nededa mirksiukas.gif

QUOTE(apsinge @ 2010 11 13, 21:55)
viską numezgiau iki main edge charto g.gif ir kaip čia megzt?tamsu kaip man....

taip pat kaip iki tol, ta schema pasibaigė, vietoj Edge set up tokiu pat principu komponuoji Main mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Capricorn: 13 lapkričio 2010 - 21:21
liko 8 eilės ax.gif biškuty pagalvojau ir gavosi blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Dyba @ 2010 11 13, 19:32)
norejau paklausti kokio nr virbalais mezgat, nes namie radau kažkada pirktus  labai plonus siuliukus, 100 g - 1400 m  doh.gif  manau, jūsų napanašūs turėtu būti lens.gif  tik niekaip nenusprendžiu kokiais virbalais megzt  blush2.gif

3,5 4u.gif

Bet jau kaip knisausi su nupsais blink.gif blink.gif blink.gif Galų gale pasiėmiau plonesnius pagalbinius virbaliukus jiems rolleyes.gif

Baigiau Final agave, ryt imsiuosi schemų mozaikos bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Šilingė @ 2010 11 13, 23:53)
3,5  4u.gif

Bet jau kaip knisausi su nupsais  blink.gif  blink.gif  blink.gif  Galų gale pasiėmiau plonesnius pagalbinius virbaliukus jiems  rolleyes.gif

Baigiau Final agave, ryt imsiuosi schemų mozaikos  bigsmile.gif

a vašelio neturi? biggrin.gif
Atsakyti
Capricorn,kokius siulus naudojot savo raudonajai skarai,noriu sau is plonesniu megts,nei sita mezgiau
manoji dziuva,gerai kad virtuvinis stalas didleis,pavyko istampyt,reikejo labai saugot,kad mazoji adateliu nenurankiotu,nes vis sukosi aplink
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *zuikulis*: 13 lapkričio 2010 - 23:30
QUOTE(Šilingė @ 2010 11 13, 22:53)
3,5  4u.gif

Bet jau kaip knisausi su nupsais  blink.gif  blink.gif  blink.gif  Galų gale pasiėmiau plonesnius pagalbinius virbaliukus jiems  rolleyes.gif

Baigiau Final agave, ryt imsiuosi schemų mozaikos  bigsmile.gif

labai gerai vaselio pagalba nupsus daryti.pas mane nupsu eiles mezgant dantyse vaselis vis budavo biggrin.gif
Atsakyti