Įkraunama...
Įkraunama...

Skara - Aeolian shawl...

QUOTE(anny @ 2010 11 13, 10:14)
Labas rytas smile.gif užsikrėtusios skarų virusu  4u.gif
aš jau virbalus dedu poilsiui  biggrin.gif  lotuliukas.gif
tikiuosi vakare išskalbti ir ištampyti, gal per naktį išdžius, nes kitaip bijau, kad vaikai nesusisuktų į mano skarą su adatėlem  doh.gif
gal galit patarti - kokius skalbikliu skalbti moherine? Girdejau, kad moherai tinka plauku šampūnas  g.gif  ką Jūs naudojat skalbimui?


As savo serveteline mocherine skalbiau drungnam vandeny sampunu -rezultatu patenkinta mirksiukas.gif
Smagu, kad jus cia savasias grozybes jau baigiat 4u.gif as dar "sergu" margutes suknleles palatoje.. doh.gif Tureciau per savaite pasveikt, o tada prasysiuos pas jus blush2.gif Tiesa, mocherines skaros niekad neteko megzti (kaip ir mandru rastu), bet "uzkabino" pasakymas, jog "isikirtus" i rasta si grozi galima per keleta dienu nunarplioti rolleyes.gif Jei jau taip is tikruju, tai pulsiu kalediniu dovanu "kepti" bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(astaria @ 2010 11 12, 22:15)
IngridaGal  smile.gif  matai kur susitinkam mirksiukas.gif

Matau, tik dabar spelioju ar tu ta apie kuria pagalvojau g.gif
Atsakyti
Atsiskaitau smile.gif Siūlai itin nefotogeniškos spalvos doh.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Šilingė @ 2010 11 13, 13:01)
Atsiskaitau smile.gif Siūlai itin nefotogeniškos spalvos  doh.gif


O gali pamatuoti per centrinę ašį, koks maždaug ilgis dabar yra? g.gif

Pas mane dabar baigus 4 yukkas, švelniai patempus yra 26 cm. Nu bais įtartinai mažokai g.gif Kadangi vakar neapsisprendžiau, ar užteks 4, ar daryt 8, tai nuėjau miegot biggrin.gif
Atsakyti
Toms kurios labai jau kratosi virbalu su valu, patariu isbandyti tokius kaip nuotraukoje virs.
Jokiu budu nepirkite su baltu valu (tokia kaip meskeriu zylka, tik stora) ir aliuminiais paciais virbalais http://www.kasiulai....fa3856d44964935. Man tas ju valas vyniojasi ir labai jau nepatogu. Na nebent numezgus kokia desimt skaru, gal ir issitiesintu.
Manieji panasus i Addi firmos (tiksliosfirmos nezinau) ir as jais esu labai patenkinta.
Atsakyti
QUOTE(Šilingė @ 2010 11 13, 14:01)
Atsiskaitau smile.gif Siūlai itin nefotogeniškos spalvos  doh.gif


Koks čia siūlas? Roma gal? Spalva graži ir pradžia patraukliai atrodo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(laisveja @ 2010 11 13, 13:08)
O gali pamatuoti per centrinę ašį, koks maždaug ilgis dabar yra?  g.gif

Pas mane dabar baigus 4 yukkas, švelniai patempus yra 26 cm. Nu bais įtartinai mažokai  g.gif Kadangi vakar neapsisprendžiau, ar užteks 4, ar daryt 8, tai nuėjau miegot  biggrin.gif

Mezgiau irgi 4 yukkas, po jų 24-25 cm rolleyes.gif

QUOTE(geguzyte5 @ 2010 11 13, 13:16)
Toms kurios labai jau kratosi virbalu su valu, patariu isbandyti tokius kaip nuotraukoje virs.
Jokiu budu nepirkite su baltu valu (tokia kaip meskeriu zylka, tik stora) ir aliuminiais paciais virbalais http://www.kasiulai....fa3856d44964935. Man tas ju valas vyniojasi ir labai jau nepatogu. Na nebent numezgus kokia desimt skaru, gal ir issitiesintu.
Manieji panasus i Addi firmos (tiksliosfirmos nezinau) ir as jais esu labai patenkinta.

Nuotraukoje virš yra būtent Addi.

QUOTE(saulėlydis* @ 2010 11 13, 13:29)
Koks čia siūlas? Roma gal? Spalva graži ir pradžia patraukliai atrodo 4u.gif

Ne, čia perpus ploniau už Romą... Centolavaggi tongue.gif Bet spalva nuotraukoje tokia netikra... Violetinės niekaip nemoku pagauti schmoll.gif
Atsakyti
Sveikutes SAUNUOLES jus, o as ziuriu ziuriu ir nichferstein, siaip taip perpratau iki Yuka, bemegzdama kazka pripainiojau matomai, bet as vistiek pasiryzusi perprasti ax.gif , aciu uz sia tema-labai liuks ir laiku 4u.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
manoji baigta,laukia skalbimas,tik suku galva kur patiest smile.gif
Atsakyti
[quote=IngridaGal,2010 11 12, 21:56]
O jus megzdama final agave ta rysku briuksniuka tris akis sumezgate? Nes mano klaida buvo, kad po dvi akis sumezginejau..
Taip tris sumezgiau,bet kaip sakiau taip ir buvo,su nupsais buvau susivėlus doh.gif.Kai nuardžiau ir numezgiau iš naujo viskas atitiko thumbup.gif .
Atsakyti
Baigiau ir aš savo gražuolę...šįkart jau sau...gražumėlis...džiūsta smile.gif
Atsakyti
Labas vakaras darbstuoles.Labai pavydziu jumns kurios jau baigusios ar bebaiginejancios jau esat,as tik nesenei paimiau i rankas savaja,visa diena nebuvo kada,ir dabar bebaigiant Final Agave Chart,pradejau galvoti kas bus toliau,pagal kuria shema toliau narplioti?
Atsakyti