Įkraunama...
Įkraunama...

Skara - Aeolian shawl...

QUOTE(mama-gita @ 2010 11 12, 21:48)
help plyyyyyyyyyyyyyyz
ar pradejus edge - salia centrines akies 2 uzmetimai turi gautis?

schmoll.gif niekur neturi 2 uzmetimai but...kazka ne taip darai..arba schemas ne taip sudeliojai mirksiukas.gif
Atsakyti
dejau Right ec, tada n kartu Edge setup, tada center ec. O kad tas edge setup baigias uzmetimu, o center juo prasideda???/
Atsakyti
Liko 4 eilės smile.gif Jau ant tiesių virbalų netelpa, teko pereit ant valinių.
IngridaGal smile.gif matai kur susitinkam mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(mama-gita @ 2010 11 12, 21:10)
dejau Right ec, tada n kartu Edge setup, tada center ec. O kad tas edge setup baigias uzmetimu, o center juo prasideda???/

Center niekad neprasideda uzmetimu, tik gerom, o uzmetimai per viduri.

ups... pradzioj prasideda
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo astaria: 12 lapkričio 2010 - 21:41
nu kad center edge chart - 1 eile- uzmetimas,geroji,uzmetimas? Ryškiai kažko nesuprantu......... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(mama-gita @ 2010 11 12, 22:10)
dejau Right ec, tada n kartu Edge setup, tada center ec. O kad tas edge setup baigias uzmetimu, o center juo prasideda???/

Pirmoji Edge set up eilė baigias raidele b, o ne užmetimu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Nite @ 2010 11 12, 22:36)
Pirmoji Edge set up eilė baigias raidele b, o ne užmetimu  rolleyes.gif

Ot velnias - aš ją visai nurašiau. O tai tą b kartot ir per visą eilę ar tik paskutinį kart? Nes ji lyg ir už paryškinto kvadrato
Atsakyti
QUOTE(mama-gita @ 2010 11 12, 21:42)
Ot velnias - aš ją visai nurašiau. O tai tą b kartot ir per visą eilę ar tik paskutinį kart? Nes ji lyg ir už paryškinto kvadrato

pries centrine aki ir pabaigoje
vaikai miega,kimbam i darba bigsmile.gif
Atsakyti
Aga jums gerai. Sako maži vaikai- maži vargai. Nu dar kokią valandikę bandysiu tą edge pradžią nulaužt ir pati lūšiu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(mama-gita @ 2010 11 12, 22:13)
Aga jums gerai. Sako maži vaikai- maži vargai. Nu dar kokią valandikę bandysiu tą edge pradžią nulaužt ir pati lūšiu bigsmile.gif

didzioji dar sedi ir ziuri tv,laukia matyt kol baigsiu,tik ne sendien dar biggrin.gif
Atsakyti
Labas rytas smile.gif užsikrėtusios skarų virusu 4u.gif
aš jau virbalus dedu poilsiui biggrin.gif lotuliukas.gif
tikiuosi vakare išskalbti ir ištampyti, gal per naktį išdžius, nes kitaip bijau, kad vaikai nesusisuktų į mano skarą su adatėlem doh.gif
gal galit patarti - kokius skalbikliu skalbti moherine? Girdejau, kad moherai tinka plauku šampūnas g.gif ką Jūs naudojat skalbimui?
Atsakyti
Hm, o aš neištvėriau, vakar skarelę pradėjau... rolleyes.gif
Atsakyti
laba ryta,vaikai sotus,namai svarus,kimbam i darba,liko 4 eiles
Atsakyti