Įkraunama...
Įkraunama...

Skara - Aeolian shawl...

saunu,kad taip greit dirbate. 4u.gif
Atsakyti
nu ir sustojau ,nieko nesuprantu kaip toliau daryt,baigiau final agave
Atsakyti
na susideliojau kaip toluiau daryt,bet atidesiu mezgima iki kol vaikai sumigs
Papildyta:
ar center kartojasi du kartus?
Atsakyti
QUOTE(*zuikulis* @ 2010 11 12, 19:13)
na susideliojau kaip toluiau daryt,bet atidesiu mezgima iki kol vaikai sumigs
Papildyta:
ar center kartojasi du kartus?

center mezgasi toje vietoje,kur centrine akis...vietoj jos,kaip skant biggrin.gif
Atsakyti

QUOTE(*zuikulis* @ 2010 11 12, 18:13)
na susideliojau kaip toluiau daryt,bet atidesiu mezgima iki kol vaikai sumigs
Papildyta:
ar center kartojasi du kartus?

Viena mirksiukas.gif center mezgasi toje vietoje kur buvo centras visa laika mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 11 12, 18:15)

QUOTE(rasyte_ @ 2010 11 12, 18:16)

aciu uz atsakyma,radau klaida baigdama final agave buvau ivelus klaida,pataisyta,mezgam toliau,kol vaikai vercia namus doh.gif
Atsakyti
QUOTE(-Radė @ 2010 11 12, 12:41)
esu girdėjus, kad smyrna veliasi, tai  negražu bus   mirksiukas.gif
pati nesu mezgus, tai gal tik pletkus skleidžiu  cool.gif

as is savo patirties galiu pasakyti,kad susivelia tik isskalbtas netinkamu skalbikliu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rolandas.: 12 lapkričio 2010 - 18:55
Visai visai netyčia neplanuotai nusipirkau skarai siūlų šiandien biggrin.gif Atsispausdinau jau schemas, aprašymą, drebančia širdim (nes nieko nesuprantu) keliauju megzt rolleyes.gif
Atsakyti
Jau kaip suprantu tą drebulį biggrin.gif . Aškol žiūrėjau į tas shemas - tai mačiau, kad nieko nesuprantu g.gif . O kai pradėjau - beveik kaip per sviestą blush2.gif . Dabar įlindau paveizėt kaip po final agava darbuotis, bišk jaudinuos, bet įveiksim mirksiukas.gif
Atsakyti
help plyyyyyyyyyyyyyyz
ar pradejus edge - salia centrines akies 2 uzmetimai turi gautis?
Atsakyti
O aš baisiai susinervinau doh.gif .Numezgiau transition schema,viskas buvo čiki,bet kai pradėjau megzt final agave kažkokia pieva gaunasi g.gif .Teks ardyt verysad.gif .Jaučiu ,kad būsiu klaidų privėlus kai nupsus mezgiau,ir išvirkščioj pusėj galėjau iš jų po kokią akį prikabint.
Atsakyti
QUOTE(usnis @ 2010 11 12, 21:53)
O aš baisiai susinervinau doh.gif .Numezgiau transition schema,viskas buvo čiki,bet kai pradėjau megzt final agave kažkokia pieva gaunasi g.gif .Teks ardyt verysad.gif .Jaučiu ,kad būsiu klaidų privėlus kai nupsus mezgiau,ir išvirkščioj pusėj galėjau iš jų po kokią akį prikabint.

O jus megzdama final agave ta rysku briuksniuka tris akis sumezgate? Nes mano klaida buvo, kad po dvi akis sumezginejau..
Atsakyti