Įkraunama...
Įkraunama...

Skara - Aeolian shawl...

QUOTE(rimusia @ 2010 11 12, 13:30)
Netiesa,labai geras siulas,o ypac shaliam,skarom labai tinka.Esu is Smyrna Platynum numezgus 3 salius,o is Smyrna Gold skara,tai nesiojasi puikiai biggrin.gif

o ar yra tarp ju kazkuris 1400mt/100g ar as kazka sapnuoju g.gif
labai man patogu butu nusipirkt, ir kaina pakankamai prieinama ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aaagnex: 12 lapkričio 2010 - 12:35
Turiu siūlus yahoo.gif Dar prigriebiau Addi virbalus Lace'ams - gal patys megs lotuliukas.gif
Atsakyti
Kas tas Lace'ams?
Atsakyti
QUOTE(Capricorn @ 2010 11 12, 13:40)
Kas tas Lace'ams?

Lace. Mezginiams iš plonų siūliukų, smailinti kažkokie tongue.gif
Atsakyti
O kokio storumo virbalais megat skaras, na tarkim is silk mocherio arba is tos plonosios vilneles?

Ir dar - jeigu as neriu labai kietai, tai man gal storesnius imt?
Atsakyti
QUOTE(Šilingė @ 2010 11 12, 14:42)
Lace. Mezginiams iš plonų siūliukų, smailinti kažkokie  tongue.gif

pasirodo aš tokius ir turiu. tik kad bais mandriai pavadinai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(aaagnex @ 2010 11 12, 14:44)
O kokio storumo virbalais megat skaras, na tarkim is silk mocherio arba is tos plonosios vilneles?

Ir dar - jeigu as neriu labai kietai, tai man gal storesnius imt?

As mezgu su 3nr virbalais sia skara, o siaip dazniausiai imu 4-5nr mirksiukas.gif

Siandien kazkaip smagiai mezgasi, o dar kai nedaug teliko, tai azartas, kuo greiciau pabaigti apeme lotuliukas.gif
Atsakyti
Šiaip, jei mėgėja "pakietint" mezginį - tai reikia imti storesnius virbaliukus. Ir atvirkščiai.

Aš mezgiau iš Roma. Gan plona vilnelė. Mezgiau 2,5nr. virbalais, nes norėjau tankesnės.
Atsakyti
QUOTE(IngridaGal @ 2010 11 12, 14:46)
As mezgu su 3nr virbalais sia skara, o siaip dazniausiai imu 4-5nr  mirksiukas.gif

Siandien kazkaip smagiai mezgasi, o dar kai nedaug teliko, tai azartas, kuo greiciau pabaigti apeme  lotuliukas.gif

Karoliukus dedi? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Capricorn @ 2010 11 12, 14:58)
Karoliukus dedi? g.gif

Ne, sita bus paprasta is angora2 siulu blush2.gif , apsikreciau skaru liga, tad planuose antra is silk moheros ir su karoliukais mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(IngridaGal @ 2010 11 12, 15:00)
Ne, sita bus paprasta is  angora2 siulu blush2.gif , apsikreciau skaru liga, tad planuose antra is silk moheros ir su karoliukais  mirksiukas.gif

aš saviškę dabar su sw darausi...įtariu kad turėt labai būt gražu, bet va fotkėj blankiai matysis tie karoliukai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Capricorn @ 2010 11 12, 15:02)
aš saviškę dabar su sw darausi...įtariu kad turėt labai būt gražu, bet va fotkėj blankiai matysis tie karoliukai doh.gif

o kaip tu juos uzveri? negi vaseliu blink.gif Tai kokio storio tada vaselis turi but? g.gif
O kiek reikia karoliuku? Svarovskiukus 3mm pirkai? ax.gif
Atsakyti