Įkraunama...
Įkraunama...

Skara - Aeolian shawl...

QUOTE(tiklis @ 2010 11 12, 10:49)
g.gif nu zinok gal mazaji-nes capri mazoji gavosi ohoho biggrin.gif ...ir mano mazoji visai ne mazoji lotuliukas.gif ..nors ziurint is kokiu siulu mezgi mirksiukas.gif

aagnex- g.gif na as smirna platinum( tongue.gif zinokit pas mus ''kaimo ''siulu parduotuvej tokiu buvo biggrin.gif ...jau ciupinejau,tik spalva nepatiko biggrin.gif ) ''ciupinejau'' skarai,tai jos metrazas 750 m g.gif ...o jei plonesni,tai jau cia siuvimo siulai lotuliukas.gif ...gal klaid lotuliukas.gif  etiketej g.gif ...nu neisivaizduoju mezimo siulu 1400 m lotuliukas.gif

mezgu is nako siulu,tai metrazas yra 380,65 skrilo ir 35 moheros,tokius turejau namie,tai jei viskas iseis gerai,kit abu sis plono siulo ,nes man ji tamsus miska stolaiu megst doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Šilingė @ 2010 11 12, 11:56)
Na jei ką, tai aš nusižiūrėjau vilnelę būtent tokią ploooną 100/1400  ax.gif Ir žadu bandyti vienu siūlu  cool.gif 3,5 virbalais atrodo taip... skara

Aišku, priklauso ir nuo mezgimo įpročių. Laisvai mezgant bus visiškas voratinklis  g.gif

blink.gif 1400m..mezgimo siulai blink.gif ... tai juos kiba su adatom megst reik lotuliukas.gif ....nu man jie jau ryskiai per ploni biggrin.gif ..kazin ar as isdrysciau is tokiu ka nors megst biggrin.gif ...nert-kitas reikalas blush2.gif ...katorga gautusi-virbalais ir tokiu siulu rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tiklis: 12 lapkričio 2010 - 11:04
[quote=tiklis,2010 11 07, 02:39]
doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif frusty.gif frusty.gif frusty.gif tiksliai-gi paryskintas tas pagaliukas...paryskintas...o as durne 2 sumezgineju sau ir bliam dar visas ant koju keliu... doh.gif doh.gif doh.gif .

RADAU!!!!!!!! Dariau ta patį bliamba, jau ir permezgiau kokiu3kartus. doh.gif Ot durna galva... Bus akmenim švaistytis iš pat ryto lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mama-gita @ 2010 11 12, 12:19)
RADAU!!!!!!!! Dariau ta patį bliamba, jau ir permezgiau kokiu3kartus. doh.gif  Ot durna galva... Bus akmenim švaistytis iš pat ryto lotuliukas.gif

As tai kiekvienoj eilej skaiciuoju tikrinu, kad tik nereiktu didesnio kiekio ardyt blush2.gif ir jeigu kas nesutampa, tai pirmiausia ziuriu ar sitos klaideos nepadariau cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aaagnex: 12 lapkričio 2010 - 11:21
QUOTE(tiklis @ 2010 11 12, 12:02)
blink.gif 1400m..mezgimo siulai blink.gif ... tai juos kiba su adatom megst reik lotuliukas.gif ....nu man jie jau ryskiai per ploni biggrin.gif ..kazin ar as isdrysciau is tokiu ka nors megst biggrin.gif ...nert-kitas reikalas blush2.gif ...katorga gautusi-virbalais ir tokiu siulu rolleyes.gif

pažiūrėk čia smile.gif
Atsakyti
gerulis tas tiklis mirksiukas.gif mirksiukas.gif mirksiukas.gif
dabar galiu apsispakajint ir eit darbuotis apie puodus, vakare megsiu.
Ale tą kaži ar įpusėjau, o jau noriu da vienos lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
esu girdėjus, kad smyrna veliasi, tai negražu bus mirksiukas.gif
pati nesu mezgus, tai gal tik pletkus skleidžiu cool.gif
Atsakyti
QUOTE(-Radė @ 2010 11 12, 12:41)
esu girdėjus, kad smyrna veliasi, tai  negražu bus  mirksiukas.gif
pati nesu mezgus, tai gal tik pletkus skleidžiu  cool.gif

tą ir aš skaičiau drinks_cheers.gif
Atsakyti
numezgiau 5 eiles transmision,dabar einu pietu gamint ,jauciu kuo toliau tuo ilgiau truks eile
Atsakyti
QUOTE(*zuikulis* @ 2010 11 12, 13:03)
numezgiau 5 eiles transmision,dabar einu pietu gamint ,jauciu kuo toliau tuo ilgiau truks eile

lotuliukas.gif

tu visiškai teisi...kuo toliau, tuo arčiau begalybės biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(-Radė @ 2010 11 12, 12:41)
esu girdėjus, kad smyrna veliasi, tai  negražu bus  mirksiukas.gif
pati nesu mezgus, tai gal tik pletkus skleidžiu  cool.gif

Netiesa,labai geras siulas,o ypac shaliam,skarom labai tinka.Esu is Smyrna Platynum numezgus 3 salius,o is Smyrna Gold skara,tai nesiojasi puikiai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(rimusia @ 2010 11 12, 13:30)
Netiesa,labai geras siulas,o ypac shaliam,skarom labai tinka.Esu is Smyrna Platynum numezgus 3 salius,o is Smyrna Gold skara,tai nesiojasi puikiai biggrin.gif

Gal partija skiriasi, del to ir kokybe skirtinga.. su kaikuriais siulais turiu tokios patirties, kai vienas mezginys graziai gaunasi ir puikiai nesiojasi, o kitas is tokiu pat siulu po pirmo skalbimo praranda savo prekine isvaizda doh.gif
Atsakyti