Įkraunama...
Įkraunama...

Skara - Aeolian shawl...

Šilinge, tau tu darrrrrrrrr nepradėjai lotuliukas.gif
Atsakyti
O aš bliamba jautu susipainiojau - kažko man iš trans -lia -lia-lia į final agave perėjimas nepatinka verysad.gif
Reik turbūt kaip Tiklis lotuliukas.gif parėkaut langą atsiddarius gal suprasiu kas pri ko
Atsakyti
QUOTE(mama-gita @ 2010 11 12, 10:27)
O aš bliamba jautu susipainiojau - kažko man iš trans -lia -lia-lia į final agave perėjimas nepatinka  verysad.gif 
Reik turbūt kaip Tiklis lotuliukas.gif  parėkaut langą atsiddarius gal suprasiu kas pri ko

jei viskas gaunasi pagal akis nuo iki, porą trejetą eilių ir pamatysi kad viskas taip ir turi būti mirksiukas.gif
Atsakyti
biggrin.gif ''kuo garsiau plesai maike''(rekauji lotuliukas.gif lotuliukas.gif ),tuo paskui viskas lengviau atrodo biggrin.gif ...dar pravercia ir galva i siena patrankyt,buna kad genialiu minciu kyla biggrin.gif ...na nuraizgau uzbaigimo eile,ir einu skalbt...(tik reik pasitikrint ar ada biggrin.gif yciu tiek turesiu g.gif )...

ir dar-uzliuliuosit mane akmenais,zek ir graziom raidem kalbet ismoksiu tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 11 12, 09:48)
ir dar-uzliuliuosit mane akmenais,zek ir graziom raidem kalbet ismoksiu tongue.gif

biggrin.gif
nugi tik nauda is to sm forumo,ir skaros urmu,ir kalbet ismoksi biggrin.gif
labas rytelis
Atsakyti
labas rytelis
vaikai sotus,zaislu pilni namai,pats tas pradet megst
Atsakyti
QUOTE(Capricorn @ 2010 11 12, 09:22)
Šilinge, tau tu darrrrrrrrr nepradėjai lotuliukas.gif

Taigi sakiau - svarbu netyčia siūlų nenusipirkt lotuliukas.gif Pribaiginėju sijoną smile.gif Liko tik juosmuo ir susiūti, be to, nuo pirmadienio virbalų į rankas nebuvau paėmus unsure.gif doh.gif
Atsakyti
Klausykit 4u.gif
Ar man su akim blogai, ar as durna ar kaip cia yra...

Buvau parduotuvej, ieskodama plonos vilneles blush2.gif prie namu ROMA nera, kitu pavadinimu aisku neatsiminiau, kai reikejo doh.gif

Apziurejau siuliukus SMYRNA gal platinum, bet del to nesu isitikinus... Bet aiskiai atsimenu, kad buvo metrazas 100g/1400m g.gif Pagalvojau - per ploni bus unsure.gif
Dabar ziuriu, ziuriu internete, kad visur ju metraza raso 750m/100g

Tai ar ju skirtingu buna ar jau man eit akis tikrintis g.gif

o gal ne smyrna g.gif visai protas susimaise - reiks uzsirasyt kita karta doh.gif

tai jeigu butu kazkokia vilnele su 1400m/100g - neiseitu is jos skara? Dvigubu siulu, tai turbut nesiziuretu ane?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aaagnex: 12 lapkričio 2010 - 10:44
nu ir susipainiojau ,dabar suku galva ar mazaji varianta daryt ar didyji
Atsakyti
QUOTE(*zuikulis* @ 2010 11 12, 11:46)
nu ir susipainiojau ,dabar suku galva ar mazaji varianta daryt ar didyji

g.gif nu zinok gal mazaji-nes capri mazoji gavosi ohoho biggrin.gif ...ir mano mazoji visai ne mazoji lotuliukas.gif ..nors ziurint is kokiu siulu mezgi mirksiukas.gif

aagnex- g.gif na as smirna platinum( tongue.gif zinokit pas mus ''kaimo ''siulu parduotuvej tokiu buvo biggrin.gif ...jau ciupinejau,tik spalva nepatiko biggrin.gif ) ''ciupinejau'' skarai,tai jos metrazas 750 m g.gif ...o jei plonesni,tai jau cia siuvimo siulai lotuliukas.gif ...gal klaid lotuliukas.gif etiketej g.gif ...nu neisivaizduoju mezimo siulu 1400 m lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tiklis: 12 lapkričio 2010 - 10:52
Na jei ką, tai aš nusižiūrėjau vilnelę būtent tokią ploooną 100/1400 ax.gif Ir žadu bandyti vienu siūlu cool.gif 3,5 virbalais atrodo taip... skara

Aišku, priklauso ir nuo mezgimo įpročių. Laisvai mezgant bus visiškas voratinklis g.gif
Atsakyti
QUOTE(Šilingė @ 2010 11 12, 11:56)
Na jei ką, tai aš nusižiūrėjau vilnelę būtent tokią ploooną 100/1400  ax.gif Ir žadu bandyti vienu siūlu  cool.gif 3,5 virbalais atrodo taip... skara

Aišku, priklauso ir nuo mezgimo įpročių. Laisvai mezgant bus visiškas voratinklis  g.gif

as laaabai kietai mezgu ax.gif reiks gal pabandyt nusipirkt ax.gif
Atsakyti